جلسه شورای جهاد علمی در اردبیل برگزار شد

جلسه شورای جهاد علمی با حضور فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل و اقشار دانشور بسیج با محوریت برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری در سالن شهید حیدری سپاه استان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل، جلسه شورای جهاد علمی با حضور فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل و اقشار دانشور بسیج با محوریت برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری در سالن شهید حیدری سپاه استان برگزار شد.

فاضل احدی، مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل درباره برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری گفت: این جشنواره هر سال به صورت حضوری و منظم برگزار می شد اما امسال با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا امکان برگزاری این جشنواره به صورت حضوری نمی باشد.

وی افزود: به منظور به تاخیر نیافتادن اجرای این جشنواره و رسیدن به اهداف مورد نظر و پیگیری پیامدها، این جشنواره با روشی نو برگزار می شود، پیشنهاد این شیوه برگزاری جشنواره توسط سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اردبیل به تهران ارائه و سپس به تمام استان ها اجرای چنین روشی به صورت دستورالعمل ابلاغ شد.

احدی تصریح کرد: ترویج و تبلیغ گفتمان علم و فناوری در جامعه، شناخت چهره های برتر علمی ، کمک به اشتغال اقتصاد دانش بنیان، افزایش انگیزه و خودباوری در بین جوانان از جمله پیامدهایی هستند که در جشنواره پیگیر هستیم.

در ادامه سردار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل اظهار داشت: تقدیر و تشکر از یک جهادگر علمی موجب تسریع در پیشرفت وی می شود و انگیزه و خودباوری در او افزایش می یابد.

وی افزود: باید از کسانی قدردانی شود که در شرایط سخت و با وجود مشکلات بسیار در کشور، پای کار نظام، انقلاب و کشور باشد و علاوه بر این علم خود را برای رفع مشکلات به کار ببرد. اشخاصی که پای کار هستند ، افراد مهمی به شمار می آیند.

سردار بابازاده تصریح کرد: افرادی که به کشور و نظام علاقه مند هستند باید به صورت عملی در میدان باشند و کسانی که علم دارند ولی در شرایط دشوار در جامعه حضور ندارد با فرد بی عمل فرقی ندارد.

وی گفت: اگر مسیر مسیری خوب باشد و انتخاب ها مناسب باشد، عملکرد بهبود خواهد یافت.

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۶:۴۳

شناسه خبر: 92836

مطالب مرتبط :
دانش بنیان

حمایت از طرح ها و ایده های نخبگان به منظور ارتقای فعالیت های دانش بنیان

سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری برای بهره‌گیری از ظرفیت‌های استان به‌منظور ارتقای فعالیت‌های دانش‌بنیان سعی کرده فضایی را برای فعالیت نخبگان و مخترعان در عرصه‌هایی مانند فعالیت‌های دانش‌بنیان و پروژه‌های مختلف با حمایت مالی و معنوی آماده کند.

جشنواره

آغاز جشنواره جهادگران علم و فناوری استان مازندران

مراسم سیزدهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری استان مازندران آغاز در ساری آغاز شد

جشنواره

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اردبیل خبر داد:

هفتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در هفته بسیج برگزار می گردد

هفتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در هفته بسیج به صورت ویدئو کنفرانس در تمامی شهرستان های استان به صورت همزمان برگزار می گردد.

موذن

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران خبر داد

برگزاری سیزدهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری مازندران

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران از برگزاری سیزدهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری مازندران در هفته بسیج خبر داد.

شورای جهاد علمی استان تهران

شورای جهاد علمی استان تهران برگزار شد

با حضور مسئولان علمی نواحی مقاومت بسیج، اقشار دانشور و برخی نخبگان بسیجی شورای جهاد علمی استان تهران برگزار شد.

۱

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اردبیل:

پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در استان اردبیل برگزار می شود

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اردبیل نخبگان و مخترعان را شاه کلید حل مشکلات اساسی جامعه عنوان کرد و افزود: پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری به همراه نمایشگاهی از دستاوردهای مخترعان جهت معرفی سرمایه های ارزشمند استان برگزار می شود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب