معاون علمی پژوهشی ناحیه ابوذر:

دستاوردهای علمی از افتخارات کشور است

یکی از محورهای برجسته گام دوم انقلاب پیرامون موضوعات علمی و بخشی از دستاورد‌های علمی می باشد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران؛ خزیمه معاون معاون و پژوهشی ناحیه ابوذر با هدف بررسی عملکرد و همچین فعال نمودن پایگاه شهید بهشتی خواهران جهت پایگاه علمی از حوزه 346 بنی هاشم این ناحیه بازدید کرد.

معاون علمی و پژوهشی ناحیه ابوذر ضمن گرامیداشت هفته بسیج در این دیدار گفت: یکی از موفق‌ترین مسیرهای پیشرفت و ترقی کشور استفاده از ظرفیت‌ها و استعدادهای بالقوه آن در زمینه سرمایه انسانی و منابع مختلف بسیج علمی پژوهشی است.

وی با بیان اینکه دستاوردهای علمی از افتخارات کشور است اذعان کرد: یکی از محورهای برجسته گام دوم انقلاب پیرامون موضوعات علمی و بخشی از دستاورد‌های علمی می باشد. که یکی از اقدامات ما جهت تحقق این مهم فعال نمودن پایگاه و هسته علمی است تا بتوانیم با شناسایی بسیجیان نخبه و پژوهشگر زمینه رشد علمی و پژوهشی آنها را فراهم کرد تا با تقویت بنیه علمی آنها گامی بلند در شکوفایی استعدادشان برداریم.

خزیمه در پایان ضمن آرزوي موفقیت برای این پایگاه گفت: ان شاءالله بتوانیم پایگاه و هسته های علمی دیگری نیز در این ناحیه شناسایی و در جهت شناسایی و رشد پژوهشگران و نخبگان علمی موثر باشیم.

 

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۴:۳۳

شناسه خبر: 92858

مطالب مرتبط :
دستاوردهای علمی از افتخارات کشور است

معاون علمی پژوهشی ناحیه ابوذر:

دستاوردهای علمی از افتخارات کشور است

یکی از محورهای برجسته گام دوم انقلاب پیرامون موضوعات علمی و بخشی از دستاورد‌های علمی می باشد.

۶

۶ آذرماه برگزار می شود؛

کنفرانس ملی معماری، عمران، شهرسازی و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

"کنفرانس ملی معماری، عمران، شهرسازی و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب، آذر ۹۹" در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۹ توسط دانشگاه هنر اسلامی تبریز با همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران و سایر دانشگاه های برجسته کشور در شهر تبریز - دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار می گردد.

پایگاه علمی

مدیر علمی سپاه ناحیه نوشهر:

روند رو به رشد فعالیت مرکز رشد شهید شهریاری در غرب مازندران

مدیر علمی سپاه ناحیه نوشهر از روند رو به رشد فعالیت مرکز رشد شهید شهریاری در غرب مازندران خبر داد و گفت: یکی از شرکت‌های دانش بنیان را در این مرکز مستقر کردیم.

محمدپور

مصاحبه اختصاصی با نخبه بسیجی مهندس محمدپور

مهندس محمدپور به همراه یک تیم سه نفره توانسته اند برای اولین در حوزه ابزار دقیق درکشور دستگاه اتوکالیماتور را طراحی و بومی سازی کنند.

ماجرای دستگاه تفکیک ضایعات و فلزات غیر آهنی که تقاضا محور ساختیم؟/ فقط بسیج علمی حمایت کرد

این دستگاه در کل دنیا سفارش محوراست؛

ماجرای دستگاه تفکیک ضایعات و فلزات غیر آهنی که تقاضا محور ساختیم؟/ فقط بسیج علمی حمایت کرد

امیر قدس مطهری و حسین ملکی از نخبگان پژوهشکده شهید اعتباری دانشگاه صنعتی اصفهان با بیان این که نمونه اولیه دستگاه تفکیک زباله «دستگاهی با قابلیت تفکیک ضایعات و فلزات غیر آهنی»، را برای اولین بار در کشور و تنها با حمایت سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور ساختیم، گفتند: اختراعاتی داشتیم، تجربیاتی به دستمان آمده بود که تا مشتری نخواهد هر چه قدر هم یک محصول نوآورانه و فناورانه باشد به سمتش نرویم، اما این دستگاه را تقاضا محور (متقاضی شهر داری) ساختیم و نظارت شهرداری هم روی آن بود، با این همه با تغییر مدیریت در شهرداری تجاری سازی دستگاه بدون نتیجه ماند.

شکست تولید ملی بدون پشتوانه

مسئول پایگاه علمی شهید بهشتی لاهیجان مطرح کرد

شکست تولید ملی بدون پشتوانه

مسئول پایگاه علمی شهید بهشتی لاهیجان با اشاره به اهمیت ارتقای کمی و کیفی تولید ملی، بر لزوم حمایت قاطع از طرح های نوآورانه مخترعان و مبتکران در مسیر تحقق خودکفایی کشور از بیگانگان تاکید کرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب