به مناسبت هفته بسیج برگزار می شود؛

اولین وبینار "آشنایی با فرایندهای ارزیابی و حمایت های شرکت های دانش بنیان"

اولین وبینار "آشنایی با فرایندهای ارزیابی و حمایت های شرکت های دانش بنیان" به مناسبت هفته بسیج در مورخ ۲ آذر برگزار خواهد شد، این رویداد با همکاری سپاه ناحیه ملایر، مرکز رشد ملایر، دانشگاه ملایر و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر برگزار می گردد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از همدان اولین وبینار "آشنایی با فرایندهای ارزیابی و حمایت های شرکت های دانش بنیان" به مناسبت هفته بسیج در مورخ 2 آذر برگزار خواهد شد، این رویداد با همکاری سپاه ناحیه ملایر، مرکز رشد ملایر، دانشگاه ملایر و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر برگزار می گردد.

حمیدرضا آقابیگی مسئول علمی شهرستان ملایر در مورد این وبینار به خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری گفت: این برنامه با هماهنگی معاونت علمی ریاست جمهوری برگزار و در تقویم آموزشی این معاونت ثبت گردیده است، همچنین زیر ساخت لازم برای این وبینار نیز توسط معاونت علمی ریاست جمهوری تامین گردیده است و متقاضیان حضور در این وبینار با استفاده از لینک مورد نظر ثبت نام اولیه را انجام می دهند و روز قبل از وبینار نیز لینک حضور در آن در اختیار ثبت نام کنندگان قرار خواهد گرفت و هیچ محدویتی برای ثبت نام وجود ندارد و متقاضیان حضور می‌توانند از هر قشری در این وبینار شرکت نمایند.

آقابیگی در مورد برنامه ریزی برگزاری این وبینار نیز گفت : رویداد در سه بخش برگزار می شود، بخش اول سخنان فرمانده سپاه ناحیه ملایر بوده و در بخش دوم تدریس توسط استاد خانم پورطهماسبی برگزار خواهد شد، در بخش سوم پرسش و پاسخ حاضرین از خانم پورطهماسبی پیرامون مسائل دانش‌بنیانی جلسه ادامه خواهد یافت و در انتها نیز، مهندس ستاری یکی از مدیرعامل های موفق این شهرستان صحبت هایی در این خصوص ارائه خواهد داد .

انتهای پیام /

خبرنگار : سجاد عبدلی

زمان انتشار: جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵:۳۹

شناسه خبر: 92886

مطالب مرتبط :
دو داروی کرونا با حمایت بسیج علمی اصفهان به مرحله تست بالینی رسیده است/ حدود ۶۰ طرح در حوزه معیشت مردم حمایت شده اند

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان گفت؛

دو داروی کرونا با حمایت بسیج علمی اصفهان به مرحله تست بالینی رسیده/ حدود ۶۰ طرح در حوزه معیشت مردم حمایت شده اند

خالد گمار مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان، گفت: در بحث داروی کرونا دو دارو داریم که به مرحله تست بالینی رسیده و کارهای آن در حال انجام است، همچنین در رابطه با شعار سال حدود ۶۰ طرح در حوزه معیشت مردم حمایت شده اند.

۱

علم و فناوری گزارش می دهد؛

دستگاه ضدعفونی کننده دست توسط مخترع بسیجی همدانی ساخته شد+عکس

مخترع بسیجی همدانی، به منظور مبارزه با بیماری کرونا موفق به ساخت دستگاه ضد عفونی کننده دست ها شده است که به راحتی می توان آن را در مراکز عمومی نصب نمود و مانع شیوع این بیماری در اداره و بخش های پر ازدحام شد.

۱

علم و فناوری گزارش می دهد؛

آخرین اخبار از وضعیت واکسن ایرانی کرونا/ مردم چه زمانی می توانند از واکسن بومی سازی شده کووید ۱۹ استفاده کنند ؟

با توجه به اعلام مسئولین، ۸ واکسن ایرانی کرونا در فهرست کاندیداهای واکسن سازمان جهانی بهداشت قرار گرفته و البته ۸ واکسن دیگر نیز در آستانه ورود به این فهرست قرار دارد که این بدان معناست که تقریبا تمام استراتژی‌های احتمالی دستیابی به واکسن کووید۱۹ در ایران از مرحله تولید آزمایشگاهی عبور کرده است.

۴۴

فرمانده سپاه امام سجاد هرمزگان :

میزبان ۶۰۰برنامه در هفته بسیج هستیم/۶۰۰قرارگاه تحول محلات در هرمزگان

فرمانده سپاه امام سجاد هرمزگان با اشاره به آغاز هفته بسیج گفت: ۶۰۰ برنامه فرهنگی در هفته بسیج اجرا می شود

وبینار

برگزاری وبینار"بررسی ویروس کرونا"

دبیر اتحادیه زیست شناسان ایران اظهار کرد: تلاش شده با برگزاری وبینار"بررسی ویروس کرونا" باحضور پروفسور نصیری مشاور ارشد سازمان بهداشت جهانی به ابهامات وسوالات درمورد واکسن کرونا پاسخ داده شود.

دوره

۱۴ و ۱۵ اردیبهشت ماه برگزار می شود؛

اولین دوره وبینار آموزشی اصول بازاریابی و روش های فروش

اولین دوره " وبینار آموزشی اصول بازاریابی و روش های فروش " در تارخ ۱۴ و ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ توسط پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس و با تدریس توحید علی اشرفی ، عضو هیأت مدیره و مدیر بازاریابی علی بابا و مدیر عامل شرکت برندینگ و بازاریابی برندیست برگزار می شود .

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب