معاونت جهاد علمی و پژوهشی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر؛

دوازدهمین همایش جهادگران علم و فناوری استان بوشهر برگزار می‌شود

همزمان با هفته بسیج، معاونت جهاد علمی و پژوهشی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، دوازدهمین همایش جهادگران علم و فناوری به منظورتجلیل از مخترعین و مبتکرین پژوهشگران برتر در روز یکشنبه در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار می نماید.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ همزمان با هفته بسیج، معاونت جهاد علمی و پژوهشی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، دوازدهمین همایش جهادگران علم و فناوری به منظورتجلیل از مخترعین و مبتکرین پژوهشگران برتر در روز یکشنبه در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار می نماید.

جشنواره جهادگران علم و فناوری هر ساله در دو بخش جشنواره‌ای و نمایشگاهی به منظور ارج نهادن و تجلیل از فعالیت محققین، مخترعین و نخبگان وپایگاه‌های بسیج علمی برتر و نمایش نمایشگاه محصولات اختراعی و ابتکاری بسیجیان برگزار می‌شود.

 

سخنران این جشنواره، سرهنگ دشتی، جانشین سپاه امام صادق(ع)استان بوشهر می‌باشد و به دلیل شیوع بیماری کرونا، مدیران علمی و فرمانده‌پایگاه‌های علمی هر ناحیه به صورت ویدئو کنفرانس مهمان این برنامه در نواحی خود خواهند بود.

در جشنواره استانی جهادگران علم و فناوری، منتخبینی از اندیش ورزان استان حضور می یابند و کارهای فاخر و برجسته آنان در سطح استان به معرض نمایش عموم و از طرح های برگزیده تجلیل به عمل خواهد آمد؛ و برترین های این جشنواره  امتیاز حضور در جشنواره‌های ملی و بین المللی جهادگران علم و فناوری بسیج راه خواهند داشت.

انتهای پیام/

خبرنگار:حسینی مفرد

زمان انتشار: شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱:۳۸

شناسه خبر: 92903

مطالب مرتبط :
جلسه هم‌اندیشی معاونت جهاد علمی‌پژوهشی و مرکز رشد و خلاقیت شهرستان دشتستان برگزار شد

مرکز رشد و خلاقیت شهرستان دشتستان؛

جلسه هم‌اندیشی معاونت جهاد علمی‌پژوهشی و مرکز رشد و خلاقیت شهرستان دشتستان برگزار شد

جلسه هم‌اندیشی معاونت جهاد علمی‌پژوهشی و مرکز رشد و خلاقیت سردار شهید ضنجرسیم شهرستان دشتستان با حضور سرهنگ غلام‌پور، فرمانده ناحیه سپاه جوادالائمه شهرستان دشتستان به‌منظور بررسی موضوعاتی پیرامون تشکیل بانک اطلاعاتی نخبگان و دعوت از نخبگان در سطح شهرستان جهت انجام فعالیت‌ها پروژه‌ها و حمایت از آنان برگزار شد.

دستگاه اندازه‌گیری پارامترهای خطوط انتقال پرتابل اختراع شد

توسط نخبه بوشهری؛

دستگاه اندازه‌گیری پارامترهای خطوط انتقال پرتابل اختراع شد

هدف این پروژه، طراحی و ساخت دستگاه قابل حمل اندازه گیری ولتاژ، جریان و ضریب توان در فیدرهای MV شبکه توزیع نیروی برق است و مشکلات نویز اطراف خط انتقال، عایقی و ایمنی اندازه گیری و ارسال بیسیم اطلاعات به کامپیوتر یا تلفن همراه، چالش های اصلی این پروژه هستند.

همایش تجلیل از۳۰ نخبه بسیجی شهرستان دهاقان برگزار شد

به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی؛

همایش تجلیل از۳۰ نخبه بسیجی شهرستان دهاقان برگزار شد

به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی همایش تجلیل از۳۰ نخبه بسیجی شهرستان دهاقان شامل قبول شدگان رتبه های زیر هزار رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی آزمون سراسری، برترینهای دانشگاه فرهنگیان همچنین برگزیدگان مسابقات کشوری در رشته زمین شناسی و مسابقات پرورشی برگزار شد.

مهم‌ترین عنصر پیشرفت، خودکفایی علمی و مرجعیت علمی است/ کشوری که دارای مرجعیت علمی نیست همیشه وابسته است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر؛

مهم‌ترین عنصر پیشرفت، خودکفایی علمی و مرجعیت علمی است/ کشوری که دارای مرجعیت علمی نیست همیشه وابسته است

امام جمعه بوشهر تأکید کرد: مهم‌ترین عنصر پیشرفت، خودکفایی علمی، تولید علم به ویژه علوم استراتژیک و مرجعیت علمی است و تا مرجعیت علمی پیدا نکنیم نمی ­توانیم در پیشرفت ملی و مهندسی نظم نوین جهانی تأثیرگذار باشیم.

همایش جهادگران علم

گزارش تصویری/ برگزاری همایش جهادگران علم و فناوری سیستان و بلوچستان

در هفته بسیج همایش جهادگران علم و فناوری سیستان و بلوچستان برگزار شد

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب