مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل مطرح کرد:

بسیج در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی نقش بسزایی دارد

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل مطرح کرد: بسیج همیشه در صحنه بوده و در ادوار مختلف تاریخ پرفروغ انقلاب اسلامی مایه سربلندی، سرافرازی و اقتدار کشور عزیز ایران اسلامی است و در مواقع حساس، نقش بسزایی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی داشته و توانسته مظهر اتحاد و انسجام ملی باشد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ حجت‌الاسلام مهدی ستوده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل ضمن تبریک هفته بسیج اظهار کرد: امام خمینی(ره) فرمود«بسیج لشکر مخلص خداست» این جمله ماندگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی جایگاه و اهمیت بسیج را به تصویر کشیده است.

وی افزود: هفته بسیج یادآور ازخودگذشتی‌های فرزندان رشید ایران اسلامی است که در طول عمر باعزت این نهاد مردمی، همواره در قامت تعهد، اخلاص، ایمان و تخصص ایفای نقش نموده‌اند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل اظهار داشت: بسیج همیشه در صحنه بوده و در ادوار مختلف تاریخ پرفروغ انقلاب اسلامی مایه سربلندی، سرافرازی و اقتدار کشور عزیز ایران اسلامی است و در مواقع حساس، نقش بسزایی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی داشته و توانسته مظهر اتحاد و انسجام ملی باشد.

ستوده گفت: بسیج در کنار مردم، همراه مردم و مایه مباهات و افتخار نظام است که در هنگامه‌های سخت چون ۸ سال دفاع مقدس سلحشورانه از ایران اسلامی دفاع کرد و لحظه‌های نابی را در تاریخ این سرزمین ثبت نمود و امروز نیز در عرصه‌ای دیگر و این بار در میدان‌های فرهنگی، اقتصادی و سازندگی برای آبادانی این آب و خاک در جهاد حضور دارد.

وی بیان کرد: بسیج یک فرهنگ ساخته شده در دوران حماسه و رزم  است و به یقین بسیج متعلق به همه اقشار مردم وفادار به نظام وانقلاب شکوهمند اسلامی است و مردم عاشق اخلاص، صفا، حماسه‌آفرینی و ایثارگری بسیجیان درس‌آموز مکتب امام راحل هستند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل خاطرنشان کرد: واضح است که نقش بسیج در کنار دیگر نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی و مجموعه دستگاه‌های خدمتگزار در رخدادهای مختلف چون محرومیت‌زدایی، عمران و آبادانی، کنگره عظیم اربعین و کمک و مساعدت در کمک به مردم در بلایای طبیعی چون سیل و زلزله و امروز اهتمام جدی در مبارزه‌ با کرونا حقیقتا کم‌نطیر، بی‌بدیل و شایسته تقدیر است.

ستوده عنوان کرد: هفته مبارک و فرخنده بسیج، فرصت مغتنمی است برای تجدید میثاق با آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی(ره) و بنیانگذار بسیج و بیعتی با بزرگ بسیجی دلاور، مقام عظمای ولایت حضرت آیت‌الله خامنه ای (مدظله العالی) است.

وی در پایان تصریح کرد: اینجانب ضمن تبریک این هفته به همه بسیجیان به ویژه مردم شریف و شهیدپرور استان اردبیل که حقیقتا در دوران دفاع مقدس، بسیجی‌وار با شایستگی هرچه تمام‌تر از خاک ایران عزیز دفاع  کردند، از درگاه خداوند قادر و متعال برای همگان آرزوی سلامتی، توفیق و سربلندی مسئلت می‌نمایم.

زمان انتشار: شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷:۵۰

شناسه خبر: 92908

مطالب مرتبط :
جشنواره

هفتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در اردبیل برگزار شد به روایت تصویر

هفتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در اردبیل با حضور فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل، رئیس دانشگاه محقق اردبیلی، رئیس بنیاد نخبگان، رئیس پارک علم و فناوری، رئیس جهاد دانشگاهی و دانشوران برگزیده این دوره از جشنواره برگزار شد.

مخترع قمی

سلسله گزارشات مخترعین استان قم با خبرگزاری علم و فناوری :

بومی سازی فیوم سلیکا توسط نخبه بسیجی از قم

خبرگزاری علم و فناوری استان قم گزارش میدهد : گفتگوی دوستانه با مخترع بسیجی که تولید فیوم سیلیکا را بومی سازی کرد

۱

علم و فناوری گزارش می دهد؛

آخرین اخبار از وضعیت واکسن ایرانی کرونا/ مردم چه زمانی می توانند از واکسن بومی سازی شده کووید ۱۹ استفاده کنند ؟

با توجه به اعلام مسئولین، ۸ واکسن ایرانی کرونا در فهرست کاندیداهای واکسن سازمان جهانی بهداشت قرار گرفته و البته ۸ واکسن دیگر نیز در آستانه ورود به این فهرست قرار دارد که این بدان معناست که تقریبا تمام استراتژی‌های احتمالی دستیابی به واکسن کووید۱۹ در ایران از مرحله تولید آزمایشگاهی عبور کرده است.

۴۴

فرمانده سپاه امام سجاد هرمزگان :

میزبان ۶۰۰برنامه در هفته بسیج هستیم/۶۰۰قرارگاه تحول محلات در هرمزگان

فرمانده سپاه امام سجاد هرمزگان با اشاره به آغاز هفته بسیج گفت: ۶۰۰ برنامه فرهنگی در هفته بسیج اجرا می شود

سلامت

معاون فرهنگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل خبر داد:

فعالیت‌های گسترده بسیج در حوزه بهداشت و سلامت ادامه دارد

معاون فرهنگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل از فعالیت‌های گسترده بسیج در حوزه بهداشت و سلامت خبر داد و گفت: تولید ماسک، مواد ضدعفونی و توزیع پک‌های بهداشتی از جمله فعالیت‌های بسیج در حوزه سلامت بوده است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب