قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پیگیر مشکلات زیرساختی مناطق سیل زده است

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع)استان ایلام در آئین افتتاح ۱۰۱ واحد مسکونی سیل زدگان استان اظهارکرد : قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پیگیررفع مشکلات زیرساختی مناطق سیل زده است و خدمت به مردم را سرلوحه وظایف خود و مسئولان می داند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، سردار جمال شاکرمی ؛ فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع)استان ایلام در آئین افتتاح 101 واحد مسکونی سیل زدگان استان عنوان کرد : قرارگاه محرومیت زدایی سپاه همچنان پیگیر رفع مشکلات زیرساختی مناطق سیل زده است و خدمت به مردم  را سرلوحه وظایف خود و مسئولان می داند.

خدمت به مردم وظیفه ذاتی سپاه پاسداران است

وی ، با بیان اینکه افتتاح 101 واحد و مرمت و بازسازی 150 منزل مسکونی توفیق بزرگ و مبارکی بود که در هفته بسیج به وقوع پیوست اظهار داشت : طی تفاهمنامه منعقد شده ۷۰ باب منزل با همکاری بهزیستی،۱۰واحد با همکاری کمیته امداد و ۲۱ واحد نیز خارج از تعهدنامه ، توسط بسیج سازندگی سپاه ، به بهره برداری رسیده است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان تصریح کرد : کارکنان سپاه پاسداران مبلغ ۶ میلیارد ریال و خیرین ادارات مبلغ ۴ میلیارد ریال برای ساخت این منازل جمع آوری کردند که با توجه به بازدیدهای صورت گرفته ، برخی زیرساخت‌ها از جمله برق و گاز در برخی از منازل نیازم به تکمیل دارند که از طریق قرارگاه محرومیت زدایی استان ، با حضور استاندار این مشکلات  نیز مرتفع خواهد شد .

مسئول بلندپایه استان یادآور شد : سپاه پاسداران طبق وظيفه ذاتی خود با تمام ظرفیتها و پتانسیلها برای رفع مشکلات سیل زدگان در کنار مسئولان پای کار بوده و در این راه علاوه بر قدم‌های خوب در حوزه معیشت ، پوشاک و درمان ، در حوزه عمران و آبادانی نیز باحضور سردار حاجی زاده فرمانده هوا و فضا و دکتر محمد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء اقدام به ساخت دو پل بزرگ و ارتباطی در بخش ماژین نموده است.

مردم صاحبان اصلی نظام حمهوری اسلامی هستند

سردار شاکرمی ، با بیان اینکه با توجه به از بین رفتن زیرساختها و وضعیت نابسامان مناطق سیل زده ، ساختن این منازل مسکونی کار بزرگی بود که با تلاش جهادی صورت گرفت اظهار کرد : قرارگاه بسیج سازندگی با تمام توان در کنار مردم خواهد بود ،چرا که مردم صاحبان اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و وظیفه مسئولان خدمتگزاری به مردم است.

این مسئول در پایان اظهارات خود از تلاشها و خدمات بهزیستی ، کمیته امداد و بنیاد مسکن که در کنار مردم مناطق سیل زده بودند قدردانی کرد و اظهار داشت : امیدواریم با همیاری و تلاش مضائف ، تا پایان رفع محرومیت ها  در کنار مردم و برای مردم تلاش نماییم .

انتهای پیام /ن

 

زمان انتشار: شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۳:۳۳

شناسه خبر: 92928

مطالب مرتبط :
ی

آغاز طرح محله به محله برای مقابله با کرونا در ایلام

جانشین سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام اظهار کرد: طرح محله به محله بسیج برای مقابله با کرونا با عنوان طرح "سپهبد شهید قاسم سلیمانی"در ایلام آغاز به کار کرد .

ی

رونق تجارت الکترونیک در سایه کرونا

رئیس شورای سیاستگذاری علمی بسیج استان ایلام اظهار کرد : ویروس مرگبار کرونا و تعطیلی های مکرر بسیاری از مشاغل ، موجب شد تا کسب و کارهای اینترنتی با ارائه خدمت به مردم بتوانند در این فضا موفق عمل کنند

یی

بیانیه سازمان بسیج علمی و پژوهشی ایلام در گرامیداشت هفته بسیج

سازمان بسیج علمی ،پژوهشی و فناوری استان ایلام با صدور بیانیه ای آغاز چهل و یکمین سالگرد تشکیل بسیج دهها میلیونی را گرامی داشت

اعزام ۱۳۰ مرتبه گروه جهادی برای مقابله با کرونا / ساخت اتانول ۸۳درصدی توسط جهادگران

گزارش علم و فن آوری از فعالیت گروه جهادی امام رضا(ع) بشرویه برای مقابله با کرونا:

اعزام ۱۳۰ مرتبه گروه جهادی برای عرصه های محرومیت زدایی/ ساخت اتانول ۸۳درصدی توسط جهادگران

اکبری: گروه جهادی امام رضا(ع) متشکل از ۲۰۰ نفر از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۳۰مرتبه اعزام برای خدمت به محرومین و اقدامات پیشگیرانه با ویروس منحوس کرونا انجام داده است.

G

امضای تفاهم نامه همکاری سازمان بسیج علمی و پژوهشی ایلام و دانشگاه علوم پزشکی استان

تفاهم نامه همکاری سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ایلام و دانشگاه علوم پزشکی استان با حضور فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان و ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام امضاء شد .

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب