دوازدهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

معاون علمی, پژوهشی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: دوازدهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در چهارمحال و بختیاری به صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری؛ محمد جواد تجویدی معاون علمی پژوهشی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری در دوازدهمین جشنواره استانی جهادگران علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: این جشنواره با هدف توسعه فرهنگ تحقیق و الگو سازی در جامعه ، کمک به تجاری سازی، طرح های ارائه شده، حمایت از نخبگان و تجلیل از جهادگران بسیجی در عرصه علم و پژوهش فن آوری به صورت مجازی برگزار شد.

وی تصریح کرد: این جشنواره در چهاربخش ویژه جشنواره، بخش تجلیل از مراکز برتر علمی پژوهشی بسیج، بخش تجلیل از بسیجیان برتر در حوزه علم و پزوهش و فناوری و بخش فراخوان طرح و ایده اختراعات و انتخاب نفرات برتر و نمایشگاه مجازی جشنواره برگزار شد.

تجویدی ادامه داد:  در این جشنواره از دو بخش ویژه و عادی تجلیل به عمل امد که بخش ویژه آن آموزش و پرورش و بخش عادی از چهار پایگاه علمی برتر، روسای دانشگاه آزاد اسلامی،دانشگاه شهرکردو پارک علم و فن آوری ، مخترعین و مبتکرین بوده است.

 

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳:۵۷

شناسه خبر: 92947

مطالب مرتبط :
جشنواره

رئیس خانه نخبگان بسیج چهارمحال و بختیاری؛

انتخاب ۱۰ طرح برتر در جشنواره جهادگران علم و فناوری چهارمحال و بختیاری

رئیس خانه نخبگان بسیج چهارمحال و بختیاری گفت: از ۴۵ طرح رسیده شده به دبیرخانه جشنواره جهادگران علم و فناوری ۲۵ طرح مورد داوری و نهایت ۱۰ طرح برگزیده این جشنواره شد.

۱

علم و فناوری گزارش می دهد؛

هشتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری استان همدان با شعار "بسیج، مبتکر حل مسئله" برگزار شد

هشتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری استان همدان با حضور نخبگان علمی، فرهیختگان، اساتید دانشگاهی و مخترعین برتر بسیجی در سالن جلسات مرکز فرماندهی سپاه انصارالحسین (ع) و با عنوان "بسیج، مبتکر حل مسئله" برگزار شد.

علی پور

جشنواره جهادگران علم و فناوری در ایلام برگزار می شود

مسئول سازمان بسیج علمی ،پژوهشی و فناوری استان ایلام اظهار کرد : بدلیل شرایط حساس و بحرانی کرونا در استان ، جشنواره جهادگران علم و فناوری با حضور حداقل افراد و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

جشنواره

هفتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در اردبیل برگزار شد به روایت تصویر

هفتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در اردبیل با حضور فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل، رئیس دانشگاه محقق اردبیلی، رئیس بنیاد نخبگان، رئیس پارک علم و فناوری، رئیس جهاد دانشگاهی و دانشوران برگزیده این دوره از جشنواره برگزار شد.

اینترنت

اینجا اینترنت خط نمی دهد/ تمام دنیای شاد دهستان مشایخ زیر درخت بلوط

دهستان مشایخ یکی از دهستان های این استان است که از داشتن اینترنت محروم است و دانش آموزان این روستا به خاطر عقب نماندن از کلاس های درس مجبورند هر روز عصر به زیر این درخت جمع شوند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب