جشنواره جهادگران علم و فناوری در ایلام برگزار می شود

مسئول سازمان بسیج علمی ،پژوهشی و فناوری استان ایلام اظهار کرد : بدلیل شرایط حساس و بحرانی کرونا در استان ، جشنواره جهادگران علم و فناوری با حضور حداقل افراد و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

 به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، محمود علی پور مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ایلام در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری ، از برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری و تجلیل از برگزیدگان و فناوران بسیجی استان خبر داد .

 رشد علم و فناوری نیازمند توجه مسئولان است

وی ، با بیان اینکه بدلیل شرایط حساس و بحرانی کرونا در استان ، این جشنواره با حضور حداقل افراد و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شود عنوان کرد : جشنواره جهادگران علم و فناوری ، روز سه شنبه چهارم آذرماه در سالن اجتماعات هتل زاگرس و در گرامیداشت هفته بسیج اجرا خواهد شد .

علی پور ، با بیان اینکه شناسایی استعدادهای درخشان و نخبگان علمی ، آسیب شناسی اقتصاد دانش بنیان و معرفی نخبگان علمی استان به جامعه علمی کشور از اهداف اصلی این جشنواره است عنوان کرد : رشد علم و فناوری و توسعه تحقیقات و پژوهشهای بنیادین نیازمند توجه تمامی مسئولان و نخبگان است و می بایست در این راستا زمینه لازم جهت شکوفایی استعدادهای نخبگان و توسعه فرهنگ تحقیق و پژوهش در جامعه فراهم شود .

 تلاش نخبگان در عرصه مبارزه با کرونا تحسین برانگیز است

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام ،تجلیل از نخبگان علمی ، مخترعان عرصه فناوری ، فعالان عرصه سلامت و پژوهشگران جوان و پیشکسوت استان را از جمله برنامه های این جشنواره برشمرد و اظهار کرد : خوشبختانه نخبگان بسیجی استان از زمان آغاز ویروس کرونا  در کشور همگام با مسئولان و ستاد مبارزه با کرونا گامهای موثری برداشتند و با تولیدات فاخر ، فناورانه و کاربردی ، هم در راستای جهش تولید و هم در عرصه مبارزه با این بیماری موفق عمل نمودند.

گفتنی است به گفته مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان محصولات فناورانه حوزه سلامت و تولیدات برگزیده  شرکت کنندگان در جشنواره ، در محل سالن برگزاری جشنواره در معرض نمایش قرار خواهد گرفت .

 انتهای پیام /

خبرنگار : فرشته نیازی

زمان انتشار: یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۹:۵۲

شناسه خبر: 92951

مطالب مرتبط :
دو داروی کرونا با حمایت بسیج علمی اصفهان به مرحله تست بالینی رسیده است/ حدود ۶۰ طرح در حوزه معیشت مردم حمایت شده اند

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان گفت؛

دو داروی کرونا با حمایت بسیج علمی اصفهان به مرحله تست بالینی رسیده/ حدود ۶۰ طرح در حوزه معیشت مردم حمایت شده اند

خالد گمار مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان، گفت: در بحث داروی کرونا دو دارو داریم که به مرحله تست بالینی رسیده و کارهای آن در حال انجام است، همچنین در رابطه با شعار سال حدود ۶۰ طرح در حوزه معیشت مردم حمایت شده اند.

ب

مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی استان ایلام

تدوین برنامه های جهش تولید بخش کشاورزی حول۳ محور راهبردی

سرهنگ پاسدار رحیم طهماسبی اظهار کرد : برنامه های سازمان بسیج مهندسین کشاورزی استان ایلام حول۳ محور جهش تولید در عرصه کشاورزی ، عرصه گوشت قرمز و قرارگاه نهضت سراسری جهش تولید به چرخش درآمده است.

۰۲۵

بمناسبت سالروز تشکیل بسیج دانشجویی به فرمان امام راحل؛

سمنان|دومین جشنواره نهضت جوانان مسأله محور

جشنواره نجم (نهضت جوانان مسئله محور) امسال برای دومین سال متوالی بنا به رعایت پروتکل های بهداشتی بصورت مجازی همزمان با حضور نواحی بسیج دانشجویی سراسر کشور برگزار گردید.

جشنواره

رئیس خانه نخبگان بسیج چهارمحال و بختیاری؛

انتخاب ۱۰ طرح برتر در جشنواره جهادگران علم و فناوری چهارمحال و بختیاری

رئیس خانه نخبگان بسیج چهارمحال و بختیاری گفت: از ۴۵ طرح رسیده شده به دبیرخانه جشنواره جهادگران علم و فناوری ۲۵ طرح مورد داوری و نهایت ۱۰ طرح برگزیده این جشنواره شد.

بب

مدیر قرارگاه محرومیت زدایی دهستان سیدابراهیم(ع) شهرستان دهلران گفت:

اقدامات سپاه در عمران و آبادانی مناطق محروم قابل تقدیر است

سید قدرت اله حسینی : سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در راستای محرومیت زدایی و عمران و آبادانی مناطق محروم گام‌های ارزشمندی برداشته است

۱

علم و فناوری گزارش می دهد؛

هشتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری استان همدان با شعار "بسیج، مبتکر حل مسئله" برگزار شد

هشتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری استان همدان با حضور نخبگان علمی، فرهیختگان، اساتید دانشگاهی و مخترعین برتر بسیجی در سالن جلسات مرکز فرماندهی سپاه انصارالحسین (ع) و با عنوان "بسیج، مبتکر حل مسئله" برگزار شد.

ی

رونق تجارت الکترونیک در سایه کرونا

رئیس شورای سیاستگذاری علمی بسیج استان ایلام اظهار کرد : ویروس مرگبار کرونا و تعطیلی های مکرر بسیاری از مشاغل ، موجب شد تا کسب و کارهای اینترنتی با ارائه خدمت به مردم بتوانند در این فضا موفق عمل کنند

علم و فن آوری

دوازدهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

معاون علمی, پژوهشی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: دوازدهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در چهارمحال و بختیاری به صورت مجازی برگزار شد.

ب

پیام تسلیت مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ایلام در پی اولین شهادت شهید مدافع سلامت ایلام :

تلاش مدافعان سلامت همسان دفاع مقدس است

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام در پیامی شهادت اولین شهید مدافع سلامت استان ایلام" شهیده افسانه حسنوند عموزاده" را تبریک و تسلیت گفت .

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب