رئیس خانه نخبگان بسیج چهارمحال و بختیاری؛

انتخاب ۱۰ طرح برتر در جشنواره جهادگران علم و فناوری چهارمحال و بختیاری

رئیس خانه نخبگان بسیج چهارمحال و بختیاری گفت: از ۴۵ طرح رسیده شده به دبیرخانه جشنواره جهادگران علم و فناوری ۲۵ طرح مورد داوری و نهایت ۱۰ طرح برگزیده این جشنواره شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری مهدی جهانگیری رئیس خانه نخبگان بسیج چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: آغاز کار ما در راستای دوازدهیم جشنواره جهادگران علم و فناوری از ابتدای مهرماه بود که با چندین جلسه هم اندیشی با مسئولین برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه پوستر جشنواره در اواخر مهر ماه طراحی شد گفت: از 25 آبان ماه دبیرخانه جشنواره طرح ها و ایده های نخبگان و مخترعین را تحویل گرفت.

جهانگیری با اشاره به اینکه 45 طرح و ایده به دبیرخانه جشنواره ارسال شد گفت: از 45 طرح رسیده شده به جشنواره 25 طرح آن مورد داوری قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه طرح ها در 3 کارگروه تخصصی  توسط شش عضو هیئت علمی مورد ارزیابی قرار گرفت گفت: برای ارزیابی پنج محور تولید انبوه، ایجاد اشتغال، درجه تاثیر گذاری بر روی جامعه مورد نظر بود.

جهانگیری با اذعان بر اینکه بیشترین طرح های واصله برق ، کامپیوتر و کشاورزی بودند گفت: مراکز رشد ، ددانشگاه ازاد و دانشگاه شهرکرد و پارک علم و فناوری هر کدام با دو داوری نهایی بیشترین نقش را در تولید جشنواره داشتند .

وی در پایان خاطر نشان کرد: در نهایت 10 طرح از 25 طرح داوری شده به عنوان برگزیدگان این جشنواره انتخاب شدند.

انتهای پیام/

 

زمان انتشار: یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۷:۳۰

شناسه خبر: 92956

مطالب مرتبط :
پیرعلی

رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری؛

اکوسیستم زنجیره علم و فناوری را از مبدا شروع کنیم/ از فرار مغزها باید جلوگیری کرد

رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری گفت: اکوسیستم زنجیره علم و فناوری را از مبدا باید شروع کنیم باید طرح ها و ایده ها را ارزیابی و بعد مورد تشویق قرار دهیم.

۱

علم و فناوری گزارش می دهد؛

هشتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری استان همدان با شعار "بسیج، مبتکر حل مسئله" برگزار شد

هشتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری استان همدان با حضور نخبگان علمی، فرهیختگان، اساتید دانشگاهی و مخترعین برتر بسیجی در سالن جلسات مرکز فرماندهی سپاه انصارالحسین (ع) و با عنوان "بسیج، مبتکر حل مسئله" برگزار شد.

علی پور

جشنواره جهادگران علم و فناوری در ایلام برگزار می شود

مسئول سازمان بسیج علمی ،پژوهشی و فناوری استان ایلام اظهار کرد : بدلیل شرایط حساس و بحرانی کرونا در استان ، جشنواره جهادگران علم و فناوری با حضور حداقل افراد و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

علم و فن آوری

دوازدهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

معاون علمی, پژوهشی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: دوازدهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در چهارمحال و بختیاری به صورت مجازی برگزار شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب