تولید دستگاه اولتراسونیک

هسته های فناور تهران بزرگ دستگاه اولتراسونیک با قابلیت تولید گان و ماسک فیلتر دار پزشکی را در جهت پیشگیری از بیماری کووید ۱۹ تولید کردند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران؛ رضا رحیمی مدیر علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در جشنواره علمی که به مناسبت هفته بسیج در پادگان حضرت ولیعصر (عج) سپاه تهران بزرگ برگزار شده است، ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: یکی از موضوعاتی که در بسیج علمی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد هسته های فناور است.

وی با بیان اینکه شعار سومین روز هفته بسیج، «بسیج مبتکر حل مسئله» است تصریح کرد: نخبگان بسیجی سپاه تهران بزرگ که به عنوان هسته های فناور در زمینه علمی فعال هستند ضمن شناسایی مشکلاتی که امروزه در سطح استان و کشور با آن روبرو هستیم راهکارهای مبتکرانه را در جهت حل این مشکلات ارائه می دهند.

رحیمی در ادامه با اشاره به بحث کرونا بیان کرد: بسیجیان نخبه و هسته های فناور اقدام به تولید دستگاه اولتراسونیک با قابلیت تولید گان، ماسک فیلتر دار پزشکی و ... برای ایمنی و حفاظت از جان مردم در بحث پیشگیری از بیماری کووید ۱۹ کردند.

مدیر علمی، پژوهشی و فناوری سپاه تهران بزرگ در پایان در‌خصوص اقدامات هسته‌های فناور در بخش صنعتی سازمان علمی پژوهشی گفت: این نخبگان بسیجی هسته‌های فناور، پرینترهای سه بعدی‌ای را طراحی و ساخته‌اند که می‌تواند قبل از اینکه غالبی یا وسیله ای را بسازند آن را در ابعاد کوچکتر تست بزند و نمونه آن را بازسازی کند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 92957

مطالب مرتبط :
عزت و اقتدار در سایه انقلاب اسلامی

مسئول خط تولید شرکت فناوری هوشمند پردازش ارتباطات راگا:

عزت و اقتدار در سایه انقلاب اسلامی

مسئول خط تولید شرکت فناوری هوشمند پردازش ارتباطات راگا بیان کرد: در سایه پیروزی انقلاب اسلامی موفق به تولید دستگاه‌های جی پی یو و اکسترنال پاور شدیم که با رهایی از وابستگی‌ها به عزت و اقتدار رسیدیم.

پرینتر

با این پرینتر سه بعدی تفکرات خود را پرینت بگیرید

«اسپارک میکر اورجینال ۳D» طرز فکر شما را درباره پرینت سه بعدی تغییر می‌دهد.

تولید دستگاه اولتراسونیک توسط هسته های فناور تهران بزرگ

تولید دستگاه اولتراسونیک

هسته های فناور تهران بزرگ دستگاه اولتراسونیک با قابلیت تولید گان و ماسک فیلتر دار پزشکی را در جهت پیشگیری از بیماری کووید ۱۹ تولید کردند.

مهندس  حسن طاهری

جلوی واردات ماسک گرفته شود./ تسهیل در روند صدور مجوز‌ها حق تولید کنندگان است.

طاهری گفت: باید جلوی واردات ماسک گرفته شود تا راه برای صادرات و تولید فراهم شود. مسئولین با تسهیل در روند صدور پروانه از متضرر شدن تولیدکنندگان جلوگیری کنند.

۰۲۵

بمناسبت سالروز تشکیل بسیج دانشجویی به فرمان امام راحل؛

سمنان|دومین جشنواره نهضت جوانان مسأله محور

جشنواره نجم (نهضت جوانان مسئله محور) امسال برای دومین سال متوالی بنا به رعایت پروتکل های بهداشتی بصورت مجازی همزمان با حضور نواحی بسیج دانشجویی سراسر کشور برگزار گردید.

مراکز رشد محل خلاقیت و نوآوری

دکتر مجید صحراگرد:

مراکز رشد محل خلاقیت و نوآوری

در مراکز رشد شرکت های نوپا، دانش بنیان و استارتاپ ها فعالیت و محصولات فناورانه تولید می کنند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب