فراخوان انتخاب پژوهشگران و فناوران برتر استان قم در سال ۹۹ اعلام شد

جشنواره پژوهشگران و فناوران برتر استان قم

دبیرخانه کمیته جشنواره ستاد هفته پژوهش و فناوری قم فراخوان انتخاب پژوهشگران و فناوران برتر استان در سال ۹۹ را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزرای علم و فناوری استان قم , دبیرخانه کمیته جشنواره ستاد هفته پژوهش و فناوری استان قم، طی فراخوانی ضوابط و جزئیات مربوط به انتخاب و معرفی پژوهشگران و فناوران برتر استان قم در سال ۹۹ را اعلام کرد.


بنا بر فراخوان یاد شده، دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌ها و مراکزعالی آموزشی و پژوهشی استان، می‌بایست پژوهشگران و فناوران برتر خود را بر اساس شیوه نامه اجرایی مصوب کمیته استانی، انتخاب و طی نامه رسمی و حداکثر تا روز چهارشنبه ۵ آذر ماه امسال، مدارک، مستندات و پرسشنامه‌های تکمیل شده منتخبین را در قالب لوح فشرده به دبیرخانه جشنواره برگزیدگان پژوهش و فناوری مستقر در دانشگاه قم (معاونت پژوهش و فناوری) ارسال نمایند.

پژوهشگران و فناوران برتر استان هم زمان با هفته پژوهش و فناوری معرفی می شوند.

گفتنی است  ستاد بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری استان قم به ریاست بهرام سرمست، استاندار و جانشینی حجت الاسلام والمسلمین دیرباز رئیس دانشگاه قم تشکیل شده و در حال فعالیت است.


۱۵ تا ۲۰ آذر ماه هفته پژوهش و فناوری نام گذاری شده است.

زمان انتشار: یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۷:۵۱

شناسه خبر: 92973

مطالب مرتبط :
برتر

در مراسم اختتامیه هفته پژوهش و فناوری:

پژوهشگران و فناوران برگزیده سال کشور معرفی شدند

برترین پژوهشگران و فناوران برگزیده کشور، انجمن‌ها و نشریات علمی برتر و استانداران و روسای دانشگاه‌های حامی این حوزه در آخرین روز از هفته پژوهش و فناوری ۱۴۰۱ معرفی و تجلیل شدند.

جشنواره جهادگران زنجان

دبیر جشنواره جهادگران علم و فناوری استان زنجان:

۱۰ اثر برتر داشتیم/ خانه نخبگان بسیج زنجان افتتاح شد+عکس

مهدی اشتری با اشاره به محدودیت های کرونایی ایجاد شده برای برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری استان زنجان گفت: جشنواره ای که با حدود ۵۰۰ طرح برگزار می شد امسال فقط با ۶۰ طرح آن هم فقط با محوریت شهرستان زنجان برگزار شد اما طرح های ارائه شده بسیار کاربردی و جالب بود

جشنواره

هفتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در استان اردبیل برگزار شد

هفتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری با حضور فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل، مسئولین علمی استان اردبیل و منتخبین جشنواره با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن شهید حیدری سپاه حضرت عباس (ع) برگزار شد.

دانشگاه آزاد اسلامی

تعامل با دانشجویان جهان اسلام به رشد پرشتاب علمی کشور کمک می‌کند/ گفتمان انقلاب اسلامی آگاهی مردم منطقه را افزایش داده است

آخرین گفتگوی آنا با معاون امور بین الملل و دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.

ئد

سومین فراخوان حمایت از رساله‌های دکترا (صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور)

صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوریان کشور (بنیاد ملی علم ایران) در چارچوب سیاست‌های راهبردی پژوهش و فناوری نظام، کمک به هدایت رساله‌های دکترا به سمت نیازهای اساسی پژوهشی و فناوری کشورثبت نام به عمل می آورد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب