بیانیه معاونت علمی پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج مبارکه در گرامیداشت هفته بسیج؛

روحیه مقاومت و روحیه‌ و باور «ما میتوانیم» به عنوان اصول اساسی ترویج گردد

معاونت علمی پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج مبارکه با صدور بیانیه ای به مناسبت هفته بسیج، امیدورا است گفتمان فرهنگ استکبارستیزی و روحیه مقاومت، روحیه‌ و باور «ما میتوانیم» به عنوان اصول اساسی مد نظر همگانی باشد و ترویج گردد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، معاونت علمی پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج مبارکه ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج به آحاد بسیجیان سلحشور و مخلص؛ یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع سلامت، یاد و خاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامیداشته؛ فرمایش حکیمانه مقام معظم فرماندهی کل قوا مبنی بر اینکه «بسیج متن حرکت نظام است و همه باید بسیجی باشیم» را نصب‌العین قرار داده و ضمن تجدید میثاق، بر تقویت روحیه استکبارستیزی تاکید دارد و امیدوار است گفتمان فرهنگ استکبارستیزی و روحیه مقاومت، روحیه‌ و باور «ما میتوانیم» به عنوان اصول اساسی مد نظر همگانی باشد و ترویج گردد.

بسیج، سپاهی است مسلح به سلاح ایمان و عشق به ولایت و بسیجیان شیردلان عرصه های تنگ و تاریک جنگ و تحریم.....

بیش از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، قدرت بسیج نیز مضاعف گردیده آنقدر که در دیگر کشورها هم نیاز مبرم به بسیج احساس شد و این نهاد انقلابی در آن ممالک نیز ریشه دوانید و قطعا تبدیل به درختی تنومند که کسی را یارای مقابله با آن نیست می شود.

مهمترین ویژگی بسیج که آن را از تمامی اقشار و گروهها متمایز میکند، داشتن  روحیه جهادی و انقلابی است، همینکه در جبهه های دفاع از حرم و ناموس پیش قدم می شوند، همینکه در شرایط بحرانی شیوع کرونا دست از تلاش برای نیازمندان برنمیدارد، همینکه قاسم سلیمانی تربیت کرد که از قطره قطره خون پاکش دهها قاسم سلیمانی رشد می کند، همینکه باصطلاح ابرقدرت جهان توان رویارویی با جمهوری اسلامی را ندارد و از ترس و بزدلی خود سعی در ترور و به خیال خود حذف بزرگمردان این سرزمین را دارد، خلوص بسیج، و بسیجی را می رساند. اینها همه نشان می دهد بسیجیان جان بر کفانی هستند که تا پرچم این انقلاب را به دست صاحب اصلی آن نسپارند از جهاد در راه خدا دست بر نمیدارند و به امر ولی خود آتش به اختیارانی هستند که از کمبودهای جامعه برای مظلومان و مستضعفان نمی گذرند و از جان و مالشان در این راه انفاق می کنند... بسیج همواره در حال رشد و پیشرفت علمی این مرز و بوم بوده، و خواهد بود، و نخبگان بزرگی را پرورانده که در راه امام و ولایت و استقلال ایران و ایرانی تا پای جان ایستاده اند و در این راه شهیدان بی همتایی را تقدیم کرده است...

معاونت علمی پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج مبارکه، ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج به آحاد بسیجیان سلحشور و مخلص؛ یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع سلامت، یاد و خاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامیداشته؛ فرمایش حکیمانه مقام معظم فرماندهی کل قوا مبنی بر اینکه «بسیج متن حرکت نظام است و همه باید بسیجی باشیم» را نصب‌العین قرار داده و ضمن تجدید میثاق، بر تقویت روحیه استکبارستیزی تاکید دارد و امیدوار است گفتمان فرهنگ استکبارستیزی و روحیه مقاومت، روحیه و باور «ما میتوانیم» به عنوان اصول اساسی مد نظر همگانی باشد و ترویج گردد.

هفته بسیج، دایره المعارف عشق و معرفت گرامی باد

زمان انتشار: دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶:۰۰

شناسه خبر: 92982

مطالب مرتبط :
خود باوری مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی

دکتر صحراگرد:

خود باوری مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی

دکتر صحرا‌گرد با بیان اینکه خود باوری مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است تصریح کرد: اولین چیزی که می‌توان پس از پیروزی انقلاب اسلامی به آن اشاره کرد فرصت و شجاعت در فکر کردن و باور کردن است.

بسیج

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری اردبیل مطرح کرد:

اقتدار، دوام و پویایی انقلاب و نظام اسلامی در خودباوری جوانان است

اقتدار، دوام و پویایی انقلاب و نظام اسلامی در خودباوری جوانان است و پیشرفت علمی باید با تکیه بر تولید بومی علم و همراه با خودباوری، امید به موفقیت و حرکت جهادی باشد.

بایدن نیامده دست به سلاح شد

یادداشت بیژن شمس؛

بایدن نیامده دست به سلاح شد

یادداشت بیژن شمس؛ بایدن نیامده دست به سلاح شد، دقیقاً در زمانی شهید فخری زاده ترور می شود که رژیم ایالات متحده شاهد آمدن بایدن است و برخی از سرسپردگان و افرادی که خودشان را روشن فکر و دلسوز مردم می دانند و دچار غرب زدگی افراطی هستند، زمانی که خوشحال هستند بایدن آمده و خط مذاکره جدید را به وجود آوردند.

دو داروی کرونا با حمایت بسیج علمی اصفهان به مرحله تست بالینی رسیده است/ حدود ۶۰ طرح در حوزه معیشت مردم حمایت شده اند

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان گفت؛

دو داروی کرونا با حمایت بسیج علمی اصفهان به مرحله تست بالینی رسیده/ حدود ۶۰ طرح در حوزه معیشت مردم حمایت شده اند

خالد گمار مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان، گفت: در بحث داروی کرونا دو دارو داریم که به مرحله تست بالینی رسیده و کارهای آن در حال انجام است، همچنین در رابطه با شعار سال حدود ۶۰ طرح در حوزه معیشت مردم حمایت شده اند.

ز

بیانیه سازمان بسیج علمی و پژوهشی ایلام در محکومیت به شهادت رساندن دانشمند هسته ای کشور شهید محسن فخری زاده :

اقدام وقیحانه دشمن طبل رسوایی آنان را به صدا در آورد

تمامی ملل جهان به درستی دریافته اند که اراده ی جمهوری اسلامی سرآمد همه ی ملت ها بوده و تروریست ها ، نه تنها در جنگ های اقتصادی و تحرکات نظامی علیه این کشور نتوانسته اند ایستادگی کنند ، بلکه هرگونه اقدام وقیحانه عناصر ضدانقلاب ، طبل رسوایی آنان نزد ملت ایران و جهانیان را به صدا آورده است.

نقش میکرو RNA درعفونت کرونا ویروس جدید و بیماری کووید۱۹+ عکس

در مقاله محققان ایرانی بررسی شد؛

نقش میکرو RNA درعفونت کرونا ویروس جدید و بیماری کووید۱۹+ عکس

اکنون، تیمی از محققان از چند دانشگاه معتبر ایران، در مقاله ای نقش میکرو RNA درعفونت کرونا ویروس جدید و بیماری کووید۱۹ را بررسی و گزارش کردند: miRNA های میزبان، می تواند عفونت را تقویت کند و همچنین بسته به نوع آن می تواند به عنوان یک ضد ویروس عمل کند. بنابراین"MiRNA ها می توانند به عنوان وسیله ای برای پیشگیری، تشخیص و بهبود عفونت های ویروسی عمل کنند" ، و زمینه تحقیق در مورد توسعه درمان موثر برای کووید۱۹ را فراهم می کنند.

ضد عفونی کننده

به همت جوان نخبه اردبیلی تحقق یافت؛

ابداع دستگاه تمام اتوماتیک ضدعفونی دست

جوان نخبه اردبیلی توانست دستگاه تمام اتوماتیک ضد عفونی کننده دست را ابداع کند که می تواند در کتر از ۲ ثانیه دست ها را ضدعفونی کند.

زایمان

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می‌دهد

بازی دو سرباخت خانواده‌ها در ثبت تاریخ تولد لاکچری/لشکر جدید نوزدان نارس در راه است

کارشناس ارشد مامایی، گفت: عوارض زایمان‌های زودرس برای ثبت تاریخ تولد لاکچری بازی اقدام خطرناکی است که بسیاری از خانواده‌ها تن به این کار می‌دهند.

موفقیت معاونت علمی پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد در تشکیل بانک اطلاعاتی نخبگان با تعداد ۲۲۰۰ نفر

در بازدید فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان مطرح شد؛

موفقیت معاونت علمی بسیج نجف آباد در تشکیل بانک اطلاعاتی نخبگان با تعداد ۲۲۰۰ نفر

داود نصیران مسئول معاونت علمی پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد، در بازدید سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان و مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان از این مرکز که همزمان با هفته گرامیداشت بسیج انجام شد، با بیان این که معاونت علمی پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد بیش از ۶۸۰ مورد ایده و خلاقیت نوآرانه را شناسایی و هدایت کرده است، بیش از ۴۰ محصول دانش بنیان هم تولید شده، اظهار کرد: این مرکز موفق به تشکیل بانک اطلاعاتی نخبگان به تعداد ۲۲۰۰نفر شده است.

خبرگزاری علم و فناوری

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان؛

بسیج پشتیبان علمی نخبگان جوان است/ کرنا حمایت های علمی را متوقف نکرده است

رضا خواجه حسنی گفت: سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان همه ساله با هدف ترویج و تبلیغ علم به عنوان گفتمان غالب جامعه ، نمایش قدرت و اقتدار علمی ایران اسلامی، افزایش روحیه امید و خودباوری در بین جوانان، معرفی مخترعین، مبتکرین و نوآوران ، ارتقا فعالیت های علمی و حضور هدفمند در چرخه علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان اقدام به برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری می کند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب