در بازدید فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان مطرح شد؛

موفقیت معاونت علمی بسیج نجف آباد در تشکیل بانک اطلاعاتی نخبگان با تعداد ۲۲۰۰ نفر

داود نصیران مسئول معاونت علمی پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد، در بازدید سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان و مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان از این مرکز که همزمان با هفته گرامیداشت بسیج انجام شد، با بیان این که معاونت علمی پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد بیش از ۶۸۰ مورد ایده و خلاقیت نوآرانه را شناسایی و هدایت کرده است، بیش از ۴۰ محصول دانش بنیان هم تولید شده، اظهار کرد: این مرکز موفق به تشکیل بانک اطلاعاتی نخبگان به تعداد ۲۲۰۰نفر شده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، داود نصیران مسئول معاونت علمی پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد، در بازدید سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان و خالد گمار مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان از شبکه علمی پژوهشی، فناوری و نخبگان معاونت علمی پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد، که همزمان با هفته گرامیداشت بسیج انجام شد، با بیان این که معاونت علمی پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد بیش از 680 مورد ایده و خلاقیت نوآرانه را شناسایی و هدایت کرده است، بیش از ۴۰​ محصول دانش بنیان هم تولید شده؛ اظهار کرد: این مرکز موفق به تشکیل بانک اطلاعاتی نخبگان به تعداد 2200نفر شده است.

 

 

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، با حضور در مرکز علمی پژوهشی و فناوری و نخبگان بسیج این ناحیه از دستاوردهای نوآورانه و دانش بنیان این مرکز در زمینه های دفاعی، زیست محیطی و بهداشتی، همچنین دستاورها مختص مقابله با کرونا از نزدیک بازدید و در جریان جزییات آن قرار گرفت.

در ادامه سردار فدا از مجموعه شرکت های دانش بنیان زیر مجموعه معاونت علمی پژوهشی ناحیه نجف آباد نیز بازدید کرد.

نصیران مسئول معاونت علمی پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد در این بازدید، با ارائه گزارشی در خصوص اقدامات و دستاوردها این مرکز اظهار کرد: پشتیبانی و تقویت تشکل های علمی، پژوهشی، فناوری اقشار بسیج برای ورود به عرصه علمی یکی از اقداماتی است که بطور جد پیگیر بوده ایم.

وی ادامه داد» تقویت بنیه علمی، پژوهشی و توانمند سازی علمی و مهارتی بسیجیان و آحاد مردم از دیگر اقدامات این معاونت است. محققان و نخبگان، طرح های مخترعان و مبتکران هم از دیگر اقدامات حمایتی و هدایتی است

نصیران اظهار کرد: کمک به فراگیر کردن هسته های علمی و پژوهشی در پایگاه های مقاومت، و مشارکت در کار آفرینی علمی با ایجاد استارت آپها و غیره برای بسیجیان و مبتکرین و کارآفرینان از دیگر اقدامات این مرکز است.

 

یش از 680 مورد ایده و خلاقیت نوآرانه شناسایی و هدایت شده است

وی افزود: در خصوص شناسائی و پرورش ایده ها و خلاقیت های نو آورانه هم تلاشهای زیادی انجام گرفته و بیش از 680 مورد ایده و خلاقیت نوآرانه شناسایی و پرورش و هدایت شده است.

نصیران با تصریح این که ارتباط موثر با مراکز علمی و دانشگاهی و صنعتی از  و استفاده از ظرفیت آنها به جدی پیگیری شده است، گفت: ارتباطات خوبی با دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، دانشگاه مالک اشتر، دانشگاه صنعتی امیر کبیر و مجموعه های علمی شهرستان همچنین سازمان تحقیقات هوافضا، شهرک های صنعتی مانند شهرک صنعتی منتظریه، شهرک صنعتی پلسی راه و شهرک صنعتی جوزدان،نیرو گاه شهید محمد منتظری، ذوب آهن اصفهان و غیره انجام شده است.

 

موفقیت معاونت علمی پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد در تشکیل بانک اطلاعاتی نخبگان با تعداد ۲۲۰۰ نفر/ دستیابی به بیش از ۴۰ محصول دانش بنیان 

مسئول معاونت علمی پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد در بخش انتهایی این گزارش با بیان این که در حمایت و تشکیل شرکت های دانش بنیان هم حرفهای زیادی برای گفتن داریم، طزحهایی در حال انجام است؛ تا الان هم بیش از ۴۰ محصول دانش بنیان در زمینه های مختلف صنایع دفاعی، محیط زیست و در حوزه مقابله با کرونا به دست آمده است، تصریح کرد: معاونت علمی پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد موفق به تشکیل بانک اطلاعاتی نخبگان به تعداد 2200نفر شده است.

 

 

 

 

انتهای پیام/

 معصومه صادقی

زمان انتشار: دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۷:۴۷

شناسه خبر: 93000

مطالب مرتبط :
آصطکو

با همکاری سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران

بانک اطلاعات قطعه سازان گمنام کشور در مازندران تهیه می‌شود

تولید کننده قطعه مازندرانی از برنامه‌ریزی برای تهیه بانک اطلاعاتی قطعه سازان گمنام کشور که بسیاری از قطعات مورد نیاز وسائط نقلیه و کارخانجات را تولید می‌کنند خبر داد.

همان کت و شلوار پوشیده های پشت میز مذاکره، همان تروریست های فرودگاه بغداد و بلوار آبسرد دماوندند

نخبگان بسیج علمی پژوهشی ناحیه مبارکه؛

همان کت و شلوار پوشیده های پشت میز مذاکره، همان تروریست های فرودگاه بغداد و بلوار آبسرد دماوندند

نخبگان بسیج علمی پژوهشی ناحیه مبارکه مطرح کردند: همان کت و شلوار پوشیده های پشت میز مذاکره، همان تروریست های فرودگاه بغداد و بلوار آبسرد دماوندند.

بیانیه نخبگان بسیج علمی استان اصفهان در پی ترور شهید محسن فخری زاده

بیانیه نخبگان بسیج علمی استان اصفهان در پی ترور شهید محسن فخری زاده؛

چنین اقدامات تروریستی از اراده پولادین و اعتقاد متقن مردم و نخبگان نمی کاهد/ تا پیروزی نهایی و درهم کوبیدن کامل نظام های استعمار و استکبار راهی نمانده است

نخبگان بسیج علمی استان اصفهان در پی شهادت مظلومانه دانشمند هسته ای "شهید دکتر محسن فخری زاده" با صدور بیانیه ای ضمن محکوم نمودن این حرکت غیرانسانی و ددمنشانۀ دشمنان قسم خوردۀ اسلام و انقلاب، و عرض تبریک و تسلیت؛ اعتقاد راسخ دارد که چنین اقدامات تروریستی نه تنها از اراده پولادین و اعتقاد متقن مردم و نخبگان نمی کاهد، بلکه به یاری خدا تا پیروزی نهایی و درهم کوبیدن کامل نظام های استعمار و استکبار راهی نمانده است.

فراوانی نقطه نهایی اولیه در بیماران چاق کووید۱۹دو برابر بیشتر است

محققان دانشگاه آمیان فرانسه گزارش کردند؛

فراوانی نقطه نهایی اولیه در بیماران چاق کووید۱۹دو برابر بیشتر است

گروه غدد درون ریز، بیمارستان دانشگاه آمیان فرانسه، با انتشار یافته های خود در یک مطالعه تحت عنوان"ارتباط بین کلاس شاخص توده بدن و بیماری ویروس کرونا" اعلام کردند:فراوانی نقطه نهایی اولیه (مرگ یا بستری در(ICU در بین بیماران مبتلا به کووید۱۹ برای افراد چاق دو برابر بیشتر از افراد با BMI <۲۵ کیلوگرم در متر مربع است."

نقش میکرو RNA درعفونت کرونا ویروس جدید و بیماری کووید۱۹+ عکس

در مقاله محققان ایرانی بررسی شد؛

نقش میکرو RNA درعفونت کرونا ویروس جدید و بیماری کووید۱۹+ عکس

اکنون، تیمی از محققان از چند دانشگاه معتبر ایران، در مقاله ای نقش میکرو RNA درعفونت کرونا ویروس جدید و بیماری کووید۱۹ را بررسی و گزارش کردند: miRNA های میزبان، می تواند عفونت را تقویت کند و همچنین بسته به نوع آن می تواند به عنوان یک ضد ویروس عمل کند. بنابراین"MiRNA ها می توانند به عنوان وسیله ای برای پیشگیری، تشخیص و بهبود عفونت های ویروسی عمل کنند" ، و زمینه تحقیق در مورد توسعه درمان موثر برای کووید۱۹ را فراهم می کنند.

ضد عفونی کننده

به همت جوان نخبه اردبیلی تحقق یافت؛

ابداع دستگاه تمام اتوماتیک ضدعفونی دست

جوان نخبه اردبیلی توانست دستگاه تمام اتوماتیک ضد عفونی کننده دست را ابداع کند که می تواند در کتر از ۲ ثانیه دست ها را ضدعفونی کند.

پیرعلی

رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری؛

اکوسیستم زنجیره علم و فناوری را از مبدا شروع کنیم/ از فرار مغزها باید جلوگیری کرد

رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری گفت: اکوسیستم زنجیره علم و فناوری را از مبدا باید شروع کنیم باید طرح ها و ایده ها را ارزیابی و بعد مورد تشویق قرار دهیم.

نیکو کلام

واحد‌های راکد قم با اجرای طرح صنعت یار پایش می شوند

بسیج دوشادوش صنعت و فناوری

مسئول سازمان بسیج مهندسین قم اعلام کرد:پایش، عارضه یابی و احیای واحد‌های راکد قم در قالب طرح صنعت یار در حال اجرا است.

خبرگزاری علم و فناوری

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان؛

بسیج پشتیبان علمی نخبگان جوان است/ کرنا حمایت های علمی را متوقف نکرده است

رضا خواجه حسنی گفت: سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان همه ساله با هدف ترویج و تبلیغ علم به عنوان گفتمان غالب جامعه ، نمایش قدرت و اقتدار علمی ایران اسلامی، افزایش روحیه امید و خودباوری در بین جوانان، معرفی مخترعین، مبتکرین و نوآوران ، ارتقا فعالیت های علمی و حضور هدفمند در چرخه علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان اقدام به برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری می کند.

گفتمان فرهنگ استکبارستیزی و روحیه مقاومت، روحیه‌ و باور «ما میتوانیم» به عنوان اصول اساسی ترویج گردد

بیانیه معاونت علمی پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج مبارکه در گرامیداشت هفته بسیج؛

روحیه مقاومت و روحیه‌ و باور «ما میتوانیم» به عنوان اصول اساسی ترویج گردد

معاونت علمی پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج مبارکه با صدور بیانیه ای به مناسبت هفته بسیج، امیدورا است گفتمان فرهنگ استکبارستیزی و روحیه مقاومت، روحیه‌ و باور «ما میتوانیم» به عنوان اصول اساسی مد نظر همگانی باشد و ترویج گردد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب