جانشین فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری؛

روحیه خود باوری در جوانان ما باید زنده شود/ نخبگان بسیجی را تمام قد باید حمایت کرد

جانشین فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: نخبگان بسیجی ما از لحاظ کمی و کیفی ظرفیت بسیار عالی دارند و باید تمام قد ازاین قشر حمایت کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری؛ سرهنگ مهران مرادی جانشین فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا امروز بسیج کارکردهای بسیار زیادی در نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته و کارنامه درخشانی را در کارنامه خود دارد.

وی تصریح کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس بسیج تمام قد خود را وقف جمهوری اسلامی کرد.

مرادی با اشاره به اینکه به فرمان حضرت امام (ره) بسیج در 5 آذر 58 شکل گرفت گفت:در واقع این پدیده شگفت آور به خدمت کیان اسلام آمد.

 وی ادامه داد: بسیج در دوران سازندگی تمام قد در خدمت سازندگی کشور و در دهه علم و پیشرفت فناوری و عدالت اجتماعی به بحث راه اندازی بسیج علم و پژوهش  پرداختند و در بحث رشد علمی کشور خوب عمل کردند.

مرادی یادآور شد: امروز هم در شرایط کرونا انصافا" بسیج در خدمت سلامت مردم و جامعه آمد و به کادر درمان نیز کمک کرد.

 وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب یکی از عوامل اقتدار نظام را علم و فناوری دانست اظهار کرد: اگر واقعا علم و فناور رشد داشته باشد اقتدار هم پیدا می شود.

مرادی با تاکید بر اینکه علم و پژوهش جایگاه والای علم و فناوری را نشان می دهد گفت:نخبگان جوانان و به خصوص جوانان نخبه هدایای نفیس الهی هستند.

وی با اذعان بر اینکه استعدادهای انسانی با کیفیت خوب و کمیت فراوان در کشور ما وجود دارد عنوان کرد: سازماندهی و تهییه 5 هزار نخبه بسیجی  در استان چهارمحال و بختیاری خود اقدام بسیار شایسته ای است و این ظرفیت ها باید در راستای رشد و تعالی نخبگان یک جهت و یک کاسه شود .

مرادی با اشاره به اینکه مسئولین باید تمام قد قشر نخبگان بسیجی را حمایت کند تشریح کرد: در این فرصت کم باید از ظرفیت فضای مجازی صورت استفاده کرد .

وی عنوان کرد: استعدادهای برتر ما در کشور چه از لحاظ کیفی و چه  از لحاظ کمی ظرفیت بسیار عالی دارد و باید تمام قد از این قشر حمایت شود.

وی با بیان اینکه تعاملات برکات زیادی را دارد گفت: مولفه که در رشد علمی ما را کمک کند توفیقات الهی است و عنایت خداست که افراد را به سمت نخبه می کشاند میزان قدرت ما اتصال ما به خدواند است.

مرادی افزود: دانشمندان هسته ای ما با وضو کارخودشان را انجام می دادند و خدواند هم به آن ها کمک می کرد.

روحیه خستگی ناپذیری را در جوانان نخبه باید تقویت کرد

وی با تاکید بر اینکه روحیه خستگی ناپذیر را در بچه های نخبه تقویت کنیم گفت: سعی کنیم قشر نخبه را تاجای ممکن حمایت کنیم.

مرادی با اشاره به اینکه تهدید و تحریم ها را باید به فرصت تبدیل کرد تصریح کرد: در جنگ دفاع مقدس هم همین گونه بود و روحیه خود باوری در جوانان ما زنده شود

وی خاطر نشان کرد: در دوران دفاع مقدس امام خمینی به جوانان اعتماد کرد و این اعتماد نتیجه عالی هم در بر داشت و امروز ما نیز باید به متولیان امر نخبگان اعتماد و از ظرفیت آن ها استفاده کنیم.

نخبگان را دچار بروکراسی های اداری نکنید

مرادی اظهار کرد: نباید نخبگان در بروکراسی اداری قرار گیرند و اگر از ظرفیت آن ها استفاده نکنیم به استان های دیگر می روند ما باید نخبگان را جذب استان خودمان کنیم.

وی در پایان با اشاره به اینکه ما در زمینه ارتباط بین علم و صنعت ضعف داریم گفت: ما مشکل را شناسایی و برای حل آن هرچه زودتر اقدامی بکنیم.

 

انتهای پیام/

 

  

زمان انتشار: سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹:۰۸

شناسه خبر: 93022

مطالب مرتبط :
فخری زاده

بیانیه بسیج علمی،پژوهشی و فناوری چهارمحال و بختیاری در پی شهادت دکتر محسن فخری زاده

بسیج علمی،پژوهشی و فناوری چهارمحال و بختیاری در پی شهادت دکتر محسن فخری زاده بیانیه ای صادر کرد.

پایگاه علمی شهید دستغیب ناحیه ابوذر

پایگاه علمی محل رشد نخبگان

پایگاه شهید دستغیب با آموزش های نوین و پیشرفته نخبگان بسیجی و انقلابی پرورش می‌دهد.

​طراحی و سازنده ماشین آلات صنعتی و اتوماسیون خطوط تولید توسط جوان بیرجندی

همراه با نخبگان بسیجی/ ۲

​طراحی و سازنده ماشین آلات صنعتی و اتوماسیون خطوط تولید توسط جوان بیرجندی

سجاد عباسی نخبه علمی بیرجندی طراحی و سازنده ماشین آلات صنعتی و اتوماسیون خطوط تولید است که توانسته این محصولات را به مرحله تجاری سازی برساند و نیازمند حمایت بیشتر مسئولان در این عرصه است.

پیرعلی

رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری؛

اکوسیستم زنجیره علم و فناوری را از مبدا شروع کنیم/ از فرار مغزها باید جلوگیری کرد

رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری گفت: اکوسیستم زنجیره علم و فناوری را از مبدا باید شروع کنیم باید طرح ها و ایده ها را ارزیابی و بعد مورد تشویق قرار دهیم.

۱۲۳

معاون بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه شهداء آذربایجان غربی؛

با حمایت از نخبگان بسیجی می توان بسیاری از مشکلات کشور را حل کرد

معاون بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه شهداء آذربایجان غربی بر حمایت همه جانبه از نخبگان و بسیجیان کشور تاکید و گفت:با شناسایی و حمایت از نخبگان بسیجی می توان بسیاری از مشکلات کشور را حل کرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب