حمایت سپاه از طرح های کاربردی عرصه سلامت

سردار شاکرمی اظهار کرد : حمایت از نخبگان و مخترعان طرح های کاربردی و فناورانه خصوصاً طرح های حوزه سلامت در اولویت برنامه های علمی سپاه استان قرار گرفته است

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام سردار شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان در آئین تجلیل از جهادگران عرصه علم و فناوری بسیج ایلام با گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد تشکیل هفته بسیج عنوان کرد : تشکیل بسیج معجزه ذهنی امام خمینی(ره) و نهاد برخاسته از بطن مردم است که در عرصه فناوری و پیشرفت در صف اول مقابله با استکبار جهانی قرار گرفته و این تفکر همواره در عرصه جهانی پیشتاز بوده است.

تلاش دشمن مقابله با نهضت نرم افزاری ایران است

وی با بیان اینکه بسیج یک تفکر دینی است که همه ی انسانهای باصفا و متحد سوی این بیرق گرد هم آمده اند اذعان کرد : بسیج نسخه بی بدیل نظام جمهوری اسلامی برای مقابله با جنگ سخت است که دشمنان  با اشکال مختلف نتوانستند در مقابله با این تفکر ایستادگی کنند .

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام عنوان کرد : همه ی تلاش دشمن مقابله با نهضت نرم افزاری ایران است که مقام معظم رهبری  در بیانیه گام دوم انقلاب نیز به آن تاکید بسیار داشته اند ، اما خوشبختانه هرچه به جلوتر پیش می رویم عظمت و قدرت بسیج در این عرصه نیز در گیتی بیشتر نمایان خواهد شد .

تلاش سپاه در عرصه محرومیت زدایی / حمایت از طرح های کاربردی عرصه سلامت

سردار شاکرمی در بخش دیگری از اظهارات خود به برخی از اقدامات سپاه امیرالمومنین (ع) استان در عرصه خدمات رسانی به محرومان و آسیب دیدگان از کرونا اشاره کرد و اظهار داشت : سپاه امیرالمومنین (ع) در گرامیداشت هفته بسیج مبالغی بالغ بر ۲ میلیارد تومان کمک مومنانه و یکصد کمک هزینه جهیزیه نوعروسان نیازمند را بین افراد شناسایی شده توزیع خواهد کرد.

مسئول بلند پایه استان با اشاره به اقدامات مثبت و ارزنده سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان اظهار کرد : حمایت از نخبگان و مخترعان طرح های کاربردی و فناورانه خصوصاً طرح های حوزه سلامت در اولویت برنامه های این قشر از سپاه استان قرار گرفته و بحمدلله با همت این سازمان و تلاش نخبگان علمی بسیجی ، پیشرفت های عظیمی در سطح ملی توسط نخبگان بومی حاصل شده است .

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در پایان اظهارات خود به بخشی از اقدامات نخبگان بسیجی استان اشاره کرد و اظهار داشت : تلاش نخبگان بسیجی جوان و نوجوان ما در بسیاری از عرصه ها خصوصاً عرصه مبارزه با بیماری کرونا ستودنی است ، چرا که اختراعات  و نوآوریهای  بسیاری از نخبگان بسیجی استان در سطح ملی و جهانی  ، نشان از قدرت نخبگان بسیجی بوده و همواره جزء پیشگامان جامعه در عرصه سلامت بوده اندو

انتهای پیام

خبرنگار : فرشته نیازی

زمان انتشار: سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۴:۱۱

شناسه خبر: 93035

مطالب مرتبط :
برگزیده

ایجاد انگیزه با برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری

برگزاری جنین جشنواره ای باعث ایجاد اگیزه در بین جوانان و اشتغال آفرینان می شود که ایده های خویش را به اشتراک گذاشته و منجر به خلاقیت و نتایج مطلوبتری خواهد شد.

ی

گفتگو با مخترع ماسک ضد ریزگرد

زمینه تجاری سازی اختراعات فراهم شود

علی فتاحی مخترع ایلام اظهار کرد :فرد صاحب ایده از ابتدا تا تکمیل طرح ، تجربیات و شکستهای مختلفی را متحمل می شود ، در صورتی که پایان کارش تنها لوح ثبت اختراع ، رونمایی و عکس یادگاری باشد، سکانسی تلخ در زندگی مخترع حک خواهد شد .

سس

نماینده ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام:

حرکت نخبگان علمی حرکتی دینی و الهی است

حجت الاسلام المسلمین علی محمدی اظهار کرد : اختراعات نخبگان علمی نیز بدلیل کاربرد آنها برای جامعه بشری از نمونه های خصلت خیرخواهی برای مردم و از عنایات خداوند به نخبگان است که این علم و توانایی را در آنان تداعی کرده است.

ب

رونمایی از ۲ دستگاه کاربردی و فناورانه در ایلام

طی آئینی از ۲ دستگاه کاربردی و فناورانه مخترعان بسیجی رونمایی شد

ببب

جهادگران عرصه علم و فناوری بسیج در ایلام تجلیل شدند

مسئول سازمان بسیج علمی ،پژوهشی و فناوری استان ایلام گفت : در این مراسم ضمن رونمایی از محصولات فناورانه و کاربردی مخترعان بسیجی ، از نخبگان علمی برگزیده جشنواره جهادگران علم و فناوری تجلیل خواهد شد .

ب

مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی استان ایلام

تدوین برنامه های جهش تولید بخش کشاورزی حول۳ محور راهبردی

سرهنگ پاسدار رحیم طهماسبی اظهار کرد : برنامه های سازمان بسیج مهندسین کشاورزی استان ایلام حول۳ محور جهش تولید در عرصه کشاورزی ، عرصه گوشت قرمز و قرارگاه نهضت سراسری جهش تولید به چرخش درآمده است.

ب

تلاش دشمن برای مقابله با نهضت نرم افزاری علمی ایران محکوم به شکست است

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت : اقدامات و پیشرفت های علمی جمهوری اسلامی موجب شده تا دشمن در مقابله با نهضت نرم افزاری علمی ایران ، عقب نشینی نماید و پیشتازی انقلاب در مقابل دشمنان پیش از پیش نمود پیدا کند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب