پیام تسلیت رییس سازمان بسیج علمی هرمزگان در پی شهادت شهید والامقام فخری زاده

رییس سازمان بسیج علمی پژوهشی هرمزگان در پیامی شهادت شهید محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان؛ رییس سازمان بسیج علمی پژوهشی هرمزگان در پیامی شهادت شهید محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را تسلیت گفت.

 متن پیام به شرح زیر است:

بسم رب‌الشهداء والصدیقین

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحياءٌ عِندَ رَبِّهِم يُرزَقونَ

بار دیگر استکبار جهانی و محور آمریکایی صهیونیستی با توسل به اعمال شرارت آمیز ، جامعه علمی و دانشگاهی کشور را از فیض وجود یکی از فرهیختگان و دانشمندان مؤمن و انقلابی محروم ساخت.

دست پلید و جنایتکاری که این ضایعه ناگوار را آفرید، انگیزه‌ دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی را به منظور ضربه زدن به حرکت پرتوان و جهاد علمی کشور، افشاء و برملا کرد و بی گمان همت دانشمندان و استادان و دانش پژوهان متعهد در تداوم راه پرافتخار آن شهید والامقام به رغم تمام دشمنی ها ،‌ این انگیزه‌ خباثت آلود را ناکام خواهد گذاشت. 

جنایتکارانی که تصور می کنند با انجام این قبیل اقدامات تروریستی علیه دانشمندان کشورمان می‌توانند سدی در برابر رشد و بالندگی فرهیختگان و نخبگان ایران اسلامی ایجاد نمایند، باید بدانند که این گونه رفتارها نه تنها کمترین مانعی در مسیر بالندگی ملت بزرگ ایران ایجاد نخواهد کرد، بلکه عزم و اراده ایرانیان را برای تداوم مقاومت و افتخارآفرینی در میدان های علمی جهان چندین برابر خواهد ساخت.

اینجانب ضمن محکوم نمودن این اقدام مذبوحانه و ناجوانمردانه ، بدین وسیله ، شهادت دانشمند مجاهد ؛ مرحوم آقای دکتر محسن فخری زاده «رضوان اللّه تعالی علیه» را به ساحت مقدس حضرت بقیه اللّه الاعظم «روحی و ارواح العالمین لتراب مقدمه الفداه»، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت اللّه العظمی الامام خامنه‌ای «مدظله العالی» و عموم ملت سلحشور و وفادار ایران اسلامی ، علی الخصوص خانواده معزز آن شهید بزرگوار؛ تبریک و تسلیت عرض نموده و به عاملان خبیث این جنایت اعلام می‌نمایم که آحاد ملت مقاوم ایران از مبارزه با استکبار جهانی دست بردار نبوده و بنا بر سند خونخواهی و ادامه راه این شهید گرانقدر، ابراز دشمنی با نظام سلطه را در بینش و منش و قلم و قدم خود ادامه خواهند داد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷:۵۱

شناسه خبر: 93131

مطالب مرتبط :
بیانیه نخبگان بسیج علمی استان اصفهان در پی ترور شهید محسن فخری زاده

بیانیه نخبگان بسیج علمی استان اصفهان در پی ترور شهید محسن فخری زاده؛

چنین اقدامات تروریستی از اراده پولادین و اعتقاد متقن مردم و نخبگان نمی کاهد/ تا پیروزی نهایی و درهم کوبیدن کامل نظام های استعمار و استکبار راهی نمانده است

نخبگان بسیج علمی استان اصفهان در پی شهادت مظلومانه دانشمند هسته ای "شهید دکتر محسن فخری زاده" با صدور بیانیه ای ضمن محکوم نمودن این حرکت غیرانسانی و ددمنشانۀ دشمنان قسم خوردۀ اسلام و انقلاب، و عرض تبریک و تسلیت؛ اعتقاد راسخ دارد که چنین اقدامات تروریستی نه تنها از اراده پولادین و اعتقاد متقن مردم و نخبگان نمی کاهد، بلکه به یاری خدا تا پیروزی نهایی و درهم کوبیدن کامل نظام های استعمار و استکبار راهی نمانده است.

بایدن نیامده دست به سلاح شد

یادداشت بیژن شمس؛

بایدن نیامده دست به سلاح شد

یادداشت بیژن شمس؛ بایدن نیامده دست به سلاح شد، دقیقاً در زمانی شهید فخری زاده ترور می شود که رژیم ایالات متحده شاهد آمدن بایدن است و برخی از سرسپردگان و افرادی که خودشان را روشن فکر و دلسوز مردم می دانند و دچار غرب زدگی افراطی هستند، زمانی که خوشحال هستند بایدن آمده و خط مذاکره جدید را به وجود آوردند.

ثث

معاون متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان در گفتگو با علم وفناوری :

سهمیه مناطق محروم به هرمزگان اختصاص یابد/هرمزگان نیازمند عدالت آموزشی

معاون متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان گفت: با توجه به تغییر سهمیه برخی مناطق کشور به منطقه ۳ و سطح و امکانات آموزشی مناطق محروم، برای برقراری عدالت آموزشی باید سهمیه مناطق محروم به هرمزگان برگردد.

ترور محسن فخری زاده دانشمند هسته ای

کانون دانش پژوهان نخبه و مرکزعلم و فناوری شتاب :

ترور شهید فخری زاده نشان دهنده ترس دشمن از پیشرفت های کشور است/ملت ایران هر روز مقاوم تر به راه خود ادامه می دهد

کانون دانش پژوهان نخبه و مرکزعلم و فناوری شتاب طی بیانیه ای شهادت مظلومانه دانشمند هسته ای کشور را تبریک و تسلیت گفته و اعلام کردند راه این شهید بزرگوار با قدرت ادامه پیدا خواهد کرد.

یی

از سیرتا پیاز برنامه غذایی سالمندان و روند کاهش بیماری ها

کاش وزن و سلامتی در سالمندی یک چالش است

افراد که پا به سن می گذارند اصطلاحا به میان سالی نزدیک می شوند با توجه به اینکه شاخص توده بدنی افزایش یافته شاهد اضافه وزن و کاهش متابولیسم بدن هستند. با افزایش سن، بدن ما به روشی مشابه با گذشته به تلاش هایی که برای کاهش وزن انجام می دهیم، پاسخ نمی دهد. در حقیقت، افزایش وزن با افزایش سن شرایطی معمول است.

۱

از کیت تشخیص کرونا تا صنعت هسته ای

شهید نخبه تکرار نشدنی

وزیر دفاع: کیت تشخیص کرونای ایرانی با مسئولیت فخری زاده تولید شده بود

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب