نخبگان سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران:

شهادت دانشمند هسته‌ای تعللی در پژوهش‌ها و نوآوری‌های کشور ایجاد نمی‌کند/ راه شهدای هسته‌ای را ادامه می‌دهیم

نخبگان سازمان بسیج علمی و پژوهشی اعلام کردند: انقلاب اسلامی ایران با شهادت بالنده‌تر شده و شهادت دانشمند هسته‌ای تعللی در فعالیت‌های پژوهشی و نوآوری کشور ایجاد نمی‌کند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران در پی شهادت شهید محسن فخری‌زاده نخبگان سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران با انتشار بیانه‌ای، اعلام کردند: یاد و نام این شهید بزرگوار را برای همیشه تاریخ در قلبمان زنده نگه‌ می‌داریم.

در این بیانیه با عرض تبریک و تسلیت به مناسب شهادت این شهید بزرگوار، تصریح شد:شهادت واژه غریبی در کشور ما نیست، مردم ایران اسلامی اعتقاد دارند که انسان با شهادت به عالی‌ترین درجه انسانیت و عبودیت می‌رسد.

نخبگان علمی و پژوهشی مازندران در ادامه این بیانیه‌ تاکید کردند: عدوات و دشمنی استکبار مربوط به قرن اخیر و شروع انقلاب اسلامی ایران نیست، کینه دشمن نسبت به اسلام، قرآن و پیروان آن ریشه در تاریخ بشریت داشته و این عداوت نشات گرفته از روح پلید شیطانی دشمنان انقلاب اسلامی است.

 در ادامه این بیانه اعلام شده است: تررو هم واژه غریبی نیست، اصلا مسلمانان با این اقدامات بیگانه نیستند، دشمنان از صدر اسلام تاکنون به این نتیجه قطعی رسیدند که به صورت رو در رو توان مقابله با قدرت ایمان مسلمانان را ندارند به همین دلیل دست به ترورهای کور می‌زنند.

نخبگان علمی مازندران اضافه کردند: دشمنان انقلاب اسلامی ایران، ترور را ابن ملجم به ارث بردند و امام مظلوم شیعان را در معراج عبادت به شهادت رساندند، امام علی(ع) پس از شهادت به رستگاری رسید.

در ادامه این بیانه آمده است: شهدای انقلاب اسلامی ایران هم چون امام علی(ع) با شهادت به رستگاری رسیدند  به همین دلیل با شهادت و ایثارگری روح تازه‌ای به جریان انقلاب اسلامی ایران دمیده می‌شود.

نخبگان سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران تاکید کردند: اگر بنا عقب نشینی از فعالیت‌های هسته‌ای در کشور وجود داشت، پس از شهادت شهریاری‌ها فعالیت هسته‌ای کشور باید به صورت کامل تعطیل می‌شد که نه تنها این اتفاق نیافتد بلکه در همان دوران شاهد اقبال و استقبال بسیاری از دانشجویان کشور برای حضور در دانشگاه‌های مرتبط با انرژی هسته‌ای بودیم.

در ادامه این بیانیه اضافه شد: تجربه ثابت کرده است که ملت مسلمان با شهادت بیدارتر می‌شود و دشمن با ترور دانشمند هسته‌ای کشور ثابت کرد که از پیشرفت‌های علمی ما در هراس است.

نخبگان علمی و پژوهشی کشور ادامه دادند: ما نخبگان علمی استان مازندران با تاسی از رشادت‌های شهید شهریاری، احمد روشن، داریوش رضائی نژاد و همچنین شهید محسن فخری‌زاده بر توسعه فعالیت علمی و پژوهشی کشور تاکید داریم و تعهد می‌دهیم در این راستا ثابت قدم و استوار باشیم و دست از تلاش برای رساندن کشور به قله‌های رفیع علمی برنداریم.

انتهای پیام/

 

زمان انتشار: دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵:۴۶

شناسه خبر: 93166

مطالب مرتبط :
۱۲۵۴

توسط واقف اهل شهرستان نور انجام شد:

وقف زمین پنج هزار متری برای تحقیق و توسعه فعالیت‌ هسته‌ای در کشور

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان نور از اختصاص زمین پنج هزار متری توسط یک واقف خیر اندیش برای تحقیقات و توسعه فعالیت هسته‌ای خبر داد و گفت: قیمت این زمین در حال حاضر پنج میلیارد تومان است.

اکوانیان

مدیرکل بنیاد نخبگان کهگیلوبه و بویراحمد خبر داد

ایجاد پیوند میان حوزه علم و رفع مسائل و مشکلات جامعه با اجرای ۳ طرح پژوهشی در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل بنیاد نخبگان کهگیلوبه و بویراحمد از اجرای سه طرح پژوهشی با مشارکت اساتید و دانشجویان دانشگاه‌های استان خبر داد.

علوی گرگانی

آیت الله علوی گرگانی گفت :

ترور دانشمندان حرکت علمی کشور را متوقف نمی‌کند

آیت الله علوی گرگانی گفت:دشمنان این مرزوبوم باید بدانند که با این ترور‌ها نمی‌توانند حرکت علمی کشور را کند یا متوقف کنند.

۱

واکنش چهرهای علمی و سیاسی مازندران نسبت به شهادت دانشمند هسته‌ای کشور

از تاکید بر انتقام سخت تا الزام دولت به توقف اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی

چهره‌های علمی و سیاسی مازندران خواستار انتقام سخت از عاملان اصلی شهادت دانشمند هسته‌ای کشور شدند.

حسن زاده

خبرگزاری علم و فناوری خبر می‌دهد

پرش سه گام تشخیص کرونا ۱۵ متر دورتر

نخبه مازندرانی موفق به ساخت دستگاهی شده که امکان بررسی سه مولفه اصلی کرونا تب، وضعیت اکسیژن و ضربان قلب را داشته و مولفه‌های شناسائی شده روی تلفن هوشمند قابل استخراج است.

بسیج علمی

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران خبر داد:

حمایت از ۵۰۰ طرح نخبگانی در سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران، گفت: ۵۰ طرح نخبگانی در سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران مورد حمایت قرار گرفته که ۹ طرح در رده ملی بوده است.

موذن

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران خبر داد

برگزاری سیزدهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری مازندران

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران از برگزاری سیزدهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری مازندران در هفته بسیج خبر داد.

نخاله ساختمانی

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می‌دهد

نخاله‌های ساختمانی چالش پنهان پسماند در مازندران

حجم انبوه زباله‌های خانگی به کوهی تبدیل که چالش نخاله‌های ساختمانی دیده نشده است.

ستاری

ستاری به مازندران سفر می‌کند

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برای بهره‌برداری از چندین پروژه پارک علم و فناوری به مازندران سفر می‌کند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب