برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار استان گیلان

بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار استان گیلان در تاریخ ۱۷ الی ۲۰ آذرماه ۱۳۹۹ به صورت مجازی برگزار می گردد.

دبیر نمایشگاه دستاوردهای پژوهش فناوری و فن بازار استان گیلان اعلام کرد: 

بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار استان در تاریخ ۱۷ الی ۲۰ آذرماه ۱۳۹۹ به صورت مجازی برگزار می گردد.

دکتر علی باستی دبیر نمایشگاه دستاوردهای پژوهش فناوری و فن بازار استان گیلان در مورد هفته پژوهش و فناوری سال جاری گفت: هفته پژوهش و فناوری استان گیلان در سالجاری از 17 آذر ماه به مدت چهار روز برگزار می شود این مراسم مهمترین رویداد پژوهش و فناوری در سطح استان است و امیدواریم بتوانیم با وجود محدودیت های موجود، در سال جاری هفته پژوهش و فناوری استان را بهتر از سالهای قبل برگزار نماییم.

وی در ادامه در مورد برگزاری هفته پژوهش و فناوری نسبت به سال‌های گذشته گفت: امسال با توجه به نامگذاری سال «جهش تولید» از سوی مقام معظم رهبری، هفته پژوهش و فناوری استان در راستای این شعار برگزار می گردد. و همچنین با توجه به بحث شیوع بیماری کرونا؛ کلیه برنامه‌ها تحت تاثیر قرار گرفته است.

دبیر نمایشگاه دستاوردهای پژوهش فناوری و فن بازار استان گیلان تصریح کرد: خوشبختانه بخش پژوهش و فناوری، شرکت های فناور و دانش بنیان پارک علم و فناوری گیلان و همچنین صنایع استان تولیدات و خدماتی را در زمینه مقابله با ویروس کووید -۱۹ ارائه نمودند و در سطح ملی خیلی خوب درخشیدند و انتظارم از اصحاب رسانه استان این است که عملکرد مقابله با کرونا و تلاش‌های پژوهشگران و نخبگان استان گیلان را در این هفته منعکس نماییم.

وی در ادامه گفت: مطابق روال هر سال شعار هفته پژوهش و فناوری امسال "پژوهش و فناوری در خدمت جهش تولید" تعیین شده است. 

باستی درباره نمایشگاه مجازی امسال گفت: با توجه به اپیدمی ویروس کرونا و با توجه به اعمال محدودیت ها از طرف ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا کلیه برنامه‌های هفته پژوهش استان و همچنین ۲۱مین نمایشگاه دستاودرهای پژوهش و فناوری استان در تاریخ اعلام شده بصورت مجازی برقرار و پوشش همزمان این مراسم از طریق درگاه اینرتنتی http://www.gil-expo.ir برای بازدید علاقه مندان قابل دسترسی است.

قابل ذکر است هفته پژوهش و فناوری ملی یک هفته بعد از شروع هفته پژوهش و فناوری استانی برگزار می‌شود، و این بدان منظور است که هفته پژوهش و فناوری ملی و استانی با یکدیگر هم پوشانی پیدا نکند.

 

 

خبرنگار: وحید مقتدایی

زمان انتشار: دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹:۵۵

شناسه خبر: 93213

مطالب مرتبط :
برگزاری رویداد کارآفرینی ایده بازار (داکا) همراه با جوایز نقدی و امکان جذب در مرکز رشد

به مناسبت هفته پژوهش؛

برگزاری رویداد کارآفرینی ایده بازار (داکا) همراه با جوایز نقدی و امکان جذب در مرکز رشد

رویداد کارآفرینی ایده بازار (داکا) با محوریت کلیه حوزه های فنی و مهندسی به مناسبت هفته پژوهش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد با همکاری بسیج اساتید استان اصفهان و فرمانداری شهرستان برخوار برگزار می شود.

نمایشگاه قم

خبرگزاری علم و فناوری استان قم از نمایشگاهی که امسال بصورت مجازی برگزار میشود خبرداد

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار استان قم

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار استان قم از ۲۹ آذرماه تا ۵ دی ماه توسط پارک علم و فناوری استان قم به صورت مجازی برگزار می شود.

خانه نخبگان

تشکیل خانه نخبگان شهرستان رادبیل در هفته بسیج/ تجلیل از بسیجیان نخبه شهرستان

خانه نخبگان شهرستان اردبیل با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردبیل، مسئولین علمی و نخبگان شهرستان اردبیل در هفته بسیج تشکیل شد.

برگزاری آزمون علمی آنلاین

به مناسبت هفته بسیج؛

برگزاری آزمون علمی آنلاین

آزمون علمی آنلاین ویژه قرارگاه شهید آقاسی زاده برگزار شد.

فناوری

«عِرق به وطن» سبب پیشرفت و وابستگی به صنعت داخلی کشور می‌شود

دبیر ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی گفت: استفاده از تجهیزات و امکانات داخلی کشور می‌تواند نتایج و اثرات مختلفی داشته باشد و عِرق به وطن و میهن سبب پیشرفت و وابستگی به صنعت داخلی کشور می‌شود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۲ نظر
نیلو
۰ مخالف          ۰ موافق
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۰:۵۴

تست

نیلو
۰ مخالف          ۰ موافق
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۳:۰۳

تست

اشتراک گذاری مطالب