طراح دستگاه الیت؛

حمایتی از جانب مسئولان نشده ام/صفر تا صد هزینه ها با خودم بوده است

ساسان اسدی طراح دستگاه الیت گفت: از زمانی که شروع به ساخت این دستگاه نموده ام از صفر تا صد هزینه ها با خودم بوده و تا کنون هیچ مسئولی من را حمایت نکرده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری؛ ساسان اسدی طراح دستگاه الیت اظهار کرد: دستگاه الیت یک پکیج کامل  است.

وی با اشاره به اینکه نزدیک 2 سال است که این دستگاه را تست میکنم گفت: همه آزمایشات لازم را برای این دستگاه انجام داده ام و تا کنون موفق عمل کرده ام.

اسدی ادامه داد: تا کنون بیش از 180 میلیون تومان برای ساخت این دستگاه هزینه کرده ام که صفر تا صد هزینه ها با خودم بوده و کوچکترین بودجه ای در اختیار من گذاشته نشده است.

وی اذعان داشت: این سیستم را در خودروهای متفاوت امتحان  و نتیجه درستی از آن گرفته ام.

اسدی با اشاره به اینکه در این پکیج یک سیستم اعلام تصادفات نیز وجود دارد گفت: اگر فردی در جاده ای تصادف کند به طور خودکار با هلال احمر، امداد خودرو و .. تماس گرفته و اطلاع رسانی از وضعیت تصادف می کند.

وی با تاکید بر اینکه این سیستم کار مالک خودرو را آسان می کند گفت: ما همه سعی خود را کرده ایم که یک سیستم فوق العاده قوی را وارد بازار کار کنیم.

اسدی با اشاره به اینکه از ابتدا تا کنون همه هزینه ها با خودم بوده و کاملا شخصی کار را انجام داده ام خاطر نشان کرد: این کار زمان بر و بسیار حساس است و اگر بودجه ای در اختیار من گذاشته می شد تا کنون آن را به نتیجه رسانده بودم.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر مجوز ساخت این دستگاه را از صنعت و معدن دریافت کرده ام گفت: تجهیزات و قطعات لازم این دستگاه را باید از خارج استان تهیه کنم.

اسدی عنوان کرد: قیمت تمام شده این دستگاه برای مشتری بسیار مناسب است و مردم می توانند با اندک هزینه به راحتی آن را برای خودرو خود خریداری کنند.

وی در پایان از مسئولین درخواست داشت که قطعات و تجهیزات مورد نیاز برای ساخت این دستگاه را در اختیار او قرار دهند تا بتواند آن را به تولید انبوه برساند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 93245

مطالب مرتبط :
احمد رضا بسیج

کارشناس مسائل سیاسی؛

FATF ربطی به بلوکه شدن پول ایران ندارد / نظام تحریم ها در واقع نظام ارزشی است

کارشناس مسائل سیاسی گفت: پول هایی که در زمان رژیم پهلوی به امریکا برای خرید هواپیما داده بودند به ما پس ندادند و انفجار ساختمان تفنگ داران آمریکایی را بهانه قرار دادند در صورتی که آن انفجار ربطی به ایران نداشت و کار گروه های مسیحی بود.

فخری زاده

بیانیه بسیج علمی،پژوهشی و فناوری چهارمحال و بختیاری در پی شهادت دکتر محسن فخری زاده

بسیج علمی،پژوهشی و فناوری چهارمحال و بختیاری در پی شهادت دکتر محسن فخری زاده بیانیه ای صادر کرد.

حمیدی نخبه بسیجی دارای مقام های برتر در روبوکاپ

حمیدی نخبه بسیجی:

عدم حمایت بسیج از نخبگان نوپا مانع پیشرفت می‌شود

حمیدی نخبه بسیجی گفت: مسئولین بسیج با حمایت حداقلی از نخبگان نوپا و پژوهشگران می‌توانند ایران را در عرصه علم پیشتاز و بی نیاز از کشورهای دیگر کنند.

حسن زاده

خبرگزاری علم و فناوری خبر می‌دهد

پرش سه گام تشخیص کرونا ۱۵ متر دورتر

نخبه مازندرانی موفق به ساخت دستگاهی شده که امکان بررسی سه مولفه اصلی کرونا تب، وضعیت اکسیژن و ضربان قلب را داشته و مولفه‌های شناسائی شده روی تلفن هوشمند قابل استخراج است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب