امام جمعه لواسانات:

محور کارهای علمی باید مکتب امام راحل باشد

امام جمعه لواسانات بیان کرد: محور کارهای علمی باید مکتب امام راحل باشد و در این راه باید نگاه ویژه ای بر روی منویات مقام معظم رهبری داشت.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ آیت الله لواسانی امام جمعه لواسانات در دیدار با سرهنگ عبدالله مدیری‌نیا فرمانده ناحیه الغدیر (لواسانات و رودبار قصران) و علی احمد محرابی، معاون علمی و پژوهشی این ناحیه با اشاره به شهادت دانشمند پاسدار شهید محسن فخری زاده گفت: این شهید نشان می‌دهد که سپاه دارای نیروهای دانشمند، مدیر و با انگیزه است که دشمن جز برای شهادت آنان راهی نمی‌بیند، اگرچه آنها برای ما گمنام باشند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از جهت‌گیری علمی فرمانده و معاون علمی و پژوهشی ناحیه الغدیر و نگاه راهبردی آنان، گفت: به لطف و اراده خداوند این نگاه در تقویت توان علمی پاسداران و بسیجیان لواسانات و رودبار قصران مثمر ثمر خواهد بود.

امام جمعه لواسان تاکید کرد: همه ما باید بدانیم، محور کارهای علمی باید مکتب امام راحل باشد و در این راه باید نگاه ویژه ای بر روی منویات مقام معظم رهبری داشت.

آیت الله لواسانی ادامه داد: امر به معروف و نهی از منکر، امر بسیار مهمی است که سپاه و بسیج باید ورود جدی به این مساله داشته باشند؛ امیدواریم در این مسیر بسیجی‌های دغدغه‌مند منطقه به فرماندهی سپاه به کار گرفته شوند.

وی خاطرنشان کرد: البته امر به معروف و نهی از منکر یک مساله ضروری و اعتقادی است که همه افراد جامعه مکلف به انجام آن هستند تا اثربخشی آن نیز ملموس‌تر باشد، اما انتظار از نیروهای بسیجی، انقلابی و انتظامی بیش از دیگران است.

امام جمعه لواسان اظهار داشت: امروز که دشمن قصد آسیب زدن به فرهنگ اسلامی ما را دارد، اهمیت این امر اساسی بیشتر از گذشته مشاهده می‌شود. هیچ‌یک از ما نباید در این زمینه کوتاهی کنیم که اهمال‌کاری در این برهه گاهاً جبران‌ناپذیر خواهد بود. مقابله با دشمن و صیانت از جوانان کشور که هدف اصلی دشمن است، وظیفه همه ما به شمار می‌رود.

لواسانی یادآور شد: امر به معروف و نهی از منکر همچنین عامل مهم پیشگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی تلقی می‌شود که همواره راهکاری مؤثرتر، کم‌هزینه‌تر و مطلوب‌تری از برخوردهای قانونی و انتظامی پس از وقوع جرم است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۸:۱۶

شناسه خبر: 93254

مطالب مرتبط :
درخواست ۶۵۰ استاد دانشگاه در اصفهان برای خروج سریع و بی قید و شرط بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی از کشور

در پی شهادت مظلومانه دانشمند هسته ای "شهید دکتر محسن فخری زاده"

درخواست ۶۵۰ استاد دانشگاههای استان اصفهان برای خروج بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی از کشور

در پی شهادت مظلومانه دانشمند هسته ایی و دفاعی کشور، "شهید دکتر محسن فخری زاده" ۶۵۰ استاد دانشگاه های استان اصفهان در نامه ای به سران سه قوه کشور که با تاسّی از آیه۱۲۳ سوره توبه و توسط نهضت استادی بسیج استان اصفهان تنظیم شده است، خواستار ورود عملیاتی مسئولان شده و در همین راستا اخراج سریع و بی قید و شرط بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی از کشور را بعنوان اولین گام پیشنهاد داده اند.

پاکدست پيام رهبر معظم انقلاب در پي ترور دانشمند برجسته محسن فخري زاده

پاکدست؛

پيام رهبر معظم انقلاب در پي ترور دانشمند برجسته محسن فخري زاده

معاونت جهاد علمي، پژوهشي و فناوري ناحيه الغدير تهران بزرگ پاکدست پيام رهبر معظم انقلاب در پي ترور دانشمند برجسته و ممتاز هسته اي و دفاعي كشور، شهيد محسن فخري زاده تولید و منتشر کرد.خبرنگار:حسینی مفرد

گفتگویی به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛

نیروی انتظامی مهمترین نقش را در تأمین امنیت اجتماعی بر عهده دارد

یکی از مهمترین اهداف تشکیل معاونت اجتماعی در نیروی انتظامی پیشگیری اجتماعی از آسیب‌های اجتماعی و جرایم است که برای رسیدن به این هدف اقدامات گسترده‌ای از طریق ساز کارهایی از قبیل مشارکت عمومی، آموزش همگانی، مشاوره و مدد کاری اجتماعی اطلاع رسانی، تولید مستندات اجتماعی و تحقیقات و برآورد آسیب‌های اجتماعی شکل می‌گیرد.

چادر

یک قاب چادری

جامعه ما در بحث طراحی لباس مشکل دارد، بسیاری دختران جوان در پی لباس با دوخت زیبا، طرح دار و شیک هستند ولی در بازار طرحی برای لباس‌ها وجود ندارد و آنها مجبورند هر آن چیزی که در بازار وجود دارد، آن را بخرند.

​استفاده از توان علمی مراکز علمی در راستای منویات رهبر معظم انقلاب

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری خراسان جنوبی :

​استفاده از توان مراکز علمی در راستای منویات رهبر معظم انقلاب

​مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری خراسان جنوبی با بیان اینکه تعامل با مراکز علمی موجب افزایش توان علمی و از موازی کاری جلوگیری می کند، گفت: بسیج علمی،پژوهشی و فن آوری به دنبال این است که بتواند از ظرفیت های علمی در راستای منویات رهبر معظم انقلاب گام های موثری را بردارد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب