بیانیه بسیجیان خانه نخبگان تهران بزرگ در محکومیت ترور دانشمند هسته ای شهید فخری زاده

بسیجیان خانه نخبگان تهران بزرگ در محکومیت ترور شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته ای کشور بیانیه صادر کردند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ بسیجیان خانه نخبگان سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ با صدور بیانیه ای ترور «شهید محسن فخری زاده» از دانشمندان علمی، هسته ای کشور را محکوم کردند.

متن بیانیه بدین شرح است:

به نام الله، پاسدار خون شهیدان

"و الذین قتلوا فی سبیل الله فلن یضلّ اعمالهم"

صدای باشکوه پیروزی اندیشه و تفکر را از طول تاریخ باید شنید.

همواره در طول تاریخ شاهد کور دلی ها و تفکرات حماقت آمیز در رویارویی با عالمان و دانشمندان زمان بوده‌ایم و بسیاری از اهالی سیاست و شیفته قدرت، تفکر و اندیشه را به مسلخ شهادت بردند. لکن حال باید پرسید شکوه تفکر جلوه گری می کند یا حقارت جهالت؟!

جاهلان قرن چنین می پندارند با کشتن و به شهادت رساندن اهالی قلم و اندیشه، تفکر و اندیشه شکست خواهد خورد؟ تاریخ گواه است که بسیار غلط می پندارند و جهان در سیطره قدرت اندیشه و تفکر ناب انسانی است. انسانی که خداوند او را اشرف مخلوقات خلق کرد .

ما، بسیجیان خانه نخبگان سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ؛ ضمن باطل شمردن ترور دانشمندان و اهالی اندیشه و محکوم کردن این اقدام خبیثانه، ایمان داریم که ترور اندیشه های علمی و نخبگان جوامع، نماد و مصداق بارز جهل و تحجر فکری دشمنان اندیشه و تفکر است.

همچنین ضمن تبریک و تسلیت شهادت و فقدان دانشمند برجسته و ممتاز هسته‌ای و دفاعی، شهید محسن فخری‌زاده به مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای (مدظله العالی)؛ در لبیک به پیام امام عزیزمان به منظور تلاش علمی و فنی آن شهید بزرگوار، عهد می‌بندیم که در استمرار راه شهید محسن فخری‌زاده و همچون ایشان که با جهاد علمی کم‌نظیر، جان عزیز و گرانبها را به خاطر تلاشهای علمی بزرگ و ماندگار خود، در راه خدا مبذول داشت، ما بسیجیان خانه نخبگان سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ با مجاهدت علمی تا فتح قله‌های علوم و فناوری‌های اقتدار آفرین آرام نگیریم.

به قطع و یقین شهادت سردار سلیمانی‌ها و شهادت دکتر فخری زاده‌ها، بیرق شکوه تفکر ناب اسلامی و اندیشه الهی در جهان خواهد بود و جهادگران علمی این سرزمین، با عطش عشق به ولایت، مشتاقانه و با امید به بشارت شهادت رهبر عزیزمان در بیانیه گام دوم،  پیش‌برنده‌ی خیزش جهاد علمی خواهند بود و دشمن بدخواه کینه توز را ناکام و ناامید خواهند ساخت.

بسیجیان خانه نخبگان سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ

 

 

 

انتهای پیام/

 

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵:۲۶

شناسه خبر: 93277

مطالب مرتبط :
هفتمین دوره جشنواره و جایزه علمی شهید طهرانی مقدم

تمدید مهلت ثبت نام هفتمین دوره جشنواره و جایزه علمی شهید طهرانی مقدم

مهلت ثبت نام هفتمین دوره جشنواره و جایزه علمی شهید طهرانی مقدم تا پایان آذر ماه تمدید شد.

شهید محسن فخری زاده

بیانیه

محکومیت ترور دانشمند شهید محسن فخری زاده

سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت صاحب الامر(عج) استان قزوین ضمن محکومیت این ترور ناجوانمردانه دانشمند ممتازه هسته ای و دفاعی کشور مجاهد شهید دکتر محسن فخری‌زاده را تسلیت عرض می نمایند.

فخری زاده

بیانیه بسیج علمی،پژوهشی و فناوری چهارمحال و بختیاری در پی شهادت دکتر محسن فخری زاده

بسیج علمی،پژوهشی و فناوری چهارمحال و بختیاری در پی شهادت دکتر محسن فخری زاده بیانیه ای صادر کرد.

​آبیاری خون شهدا درخت اراده را برای پیشرفت آبیاری می‌کند

رئیس پارک علم و فناوری خوزستان:

شهید فخری زاده عمرش را در راه توسعه دانش و فناوری سپری کرد

رئیس پارک علم و فناوری خوزستان گفت: شهید دکتر محسن فخری زاده که سالیان عمر پر برکت خود را در راه توسعه دانش و فناوری و خدمت به امنیت مردمان سرزمینش گذراند.

پاکدست پيام رهبر معظم انقلاب در پي ترور دانشمند برجسته محسن فخري زاده

پاکدست؛

پيام رهبر معظم انقلاب در پي ترور دانشمند برجسته محسن فخري زاده

معاونت جهاد علمي، پژوهشي و فناوري ناحيه الغدير تهران بزرگ پاکدست پيام رهبر معظم انقلاب در پي ترور دانشمند برجسته و ممتاز هسته اي و دفاعي كشور، شهيد محسن فخري زاده تولید و منتشر کرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب