در نامه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد انجام شد

دعوت از استاندار خوزستان برای پاسخگویی به سوالات دانشجویان اهوازی

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اهواز در نامه ‌ای خطاب به استاندار خوزستان از وی درخواست کرد تا در جمع دانشجویان حضور یابد و پاسخگوی سوالات نمایندگان دانشجویان، جامعه‌ی دانشگاهی و مطالبات مردم در خصوص مسائل استان مظلوم خوزستان باشد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اهواز در نامه ‌ای خطاب به استاندار خوزستان از وی درخواست کرد تا در جمع دانشجویان حضور یابد و پاسخگوی سوالات نمایندگان دانشجویان، جامعه‌ی دانشگاهی و مطالبات مردم در خصوص مسائل استان مظلوم خوزستان باشد.

در این نامه آمده است:

همانگونه که مستحضر هستید پاسخگویی شفاف و صادقانه به مردم از شاخصه‌های اصلی و کلیدی ارزیابی مسئولین در نظام مقدس جمهوری اسلامی است؛ لذا از آنجائیکه بنا به مسئولیت دانشجویی و دانشگاهی خود، پرسشگری از مسئولین و پیگیری مطالبات بحق ملت را وظیفه‌ی خود دانسته و از سوی دیگر پاسخگویی به خواسته‌های مردم را وظیفه و شاخص جدی کارآمدی کارگزاران نظام میدانیم، به عنوان بسیج دانشجویی آمادگی خود را جهت برگزاری جلسه پرسش و مطالبه گری دانشجویی با موضوع مسائل و مشکلات استان خوزستان با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی اعلام میداریم.

به همین جهت از جنابعالی دعوت می نماییم تا در روز دانشجو (۱۶ آذر) با حضور در تریبون دانشگاه پاسخگوی سوالات نمایندگان دانشجویان، جامعه‌ی دانشگاهی و مطالبات مردم در خصوص مسائل استان مظلوم خوزستان باشید.

طبیعی است پذیرش این دعوت و حضور جنابعالی، موجب تقویت گفتمان عدالت خواهی مردم شریف خوزستان و افزایش شفافیت در عملکرد مسئولین خواهد بود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۳:۴۵

شناسه خبر: 93289

مطالب مرتبط :
۲

با حضور ریاست سازمان بسیج دانشجویی کشور ؛

طرح جامع مجازی راه مهندسی در استان همدان افتتاح می‌شود + فیلم

مراسم افتتاح طرح جامع مجازی راه مهندسی در استان همدان، یکشنبه، ۱۶ آذر، با حضور رئیس سازمان بسیج دانشجویی برگزار می‌شود.

دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران خبر داد:

جذب ۱۲ هزار دانشجو جدید در دانشگاه آزاد اسلامی مازندران در سال تحصیلی جدید

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران، گفت: شیوع کرونا خللی در جذب دانشجویان جدید در دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای مازندران ایجاد نکرده و ۱۲ هزار دانشجو در سال تحصیلی جدید جذب کردیم.

قرنطینه اصفهان؛ استاندار موافق، دولت مخالف

علم و فناوری گزارش می دهد

اعلام محدودیت های سختگیرانه جدید در خوزستان/از تعطیلی ۱۱ شهرستان تا قرنطینه کامل آبادان

استاندار خوزستان گفت: همه اعضا نظرشان این بود که تا پایان هفته در شهرستان ‌های باوی، هویزه، اهواز، حمیدیه، هندیجان، دزفول، شوشتر، کارون و مسجدسلیمان وضعیت قرمز ‌اعلام شود و محدودیت ‌های رفت‌ و‌ آمد بین مناطق مختلف شهر ایجاد شود.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی

در نامه ای رسمی عنوان شد

درخواست دانشجویان اهوازی برای سفر آیت الله رئیسی به خوزستان + تصویر نامه

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اهواز در نامه ‌ای از آیت الله رئیسی ‌رئیس قوه قضاییه خواستار سفر وی به استان خوزستان شد تا مشکلات ناشی از خصوصی سازی شرکت ها در سطح استان را پیگیری کند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب