بازدید رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی از شرکت تولیدی لیفتراک سازی

رئیس سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری آذربایجان شرقی به همراه رئیس پارک علم و فناوری و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به منظور بررسی زیرساخت های رهاندازی «مرکز نوآوری صنعتی» ازشرکت تولیدی صنعتی لیفتراک سازی تبریز بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان شرقی، بعد از بازدید  واحد های مختلف شرکت تولیدی ،صنعتی  لیفتراک سازی جلسه مشترکی به منظور معرفی و تشریح ابعاد کمی و کیفی راه اندازی «مرکز نوآوری تخصصی صنعتی» در راستای بررسی مشکلات واحدهای صنعتی  تشکیل شد.

دراین جلسه ،ضمن معرفی و تشریح ابعاد کمی و کیفی راه اندازی مرکز نوآوری تخصصی صنعتی طرحهای تعاونی دانش بنیان معرفی شده از سوی سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری آذربایجان شرقی بررسی و ارزیابی گردید.

 

نادر ارسلانی، رئیس سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری آذربایجان شرقی در این دیدار با بیان اینکه متخصصان علمی این سازمان در حوزه صنعت طرح هایی را برای راه اندازی مرکز نوآوری صنعتی ارائه کرده اند گفت:بستر سازی اولیه برای راه اندازی این مرکز تخصصی توسط شرکت تولیدی صنعتی لیفتراک سازی صورت می گیرد و متخصصان ما با علم و تخصص خود برای پژوهش و عملیاتی کردن ایده ها و طرح های خود  اقدام می کنند.

 

وی نقش شرکت های دانش بنیان را بسیار مهم و ضروری اعلام کرد و افزود: برای راه اندازی  مرکز نوآوری صنعت باعث  ارتباط ویژه نخبگان دانشگاهی با صنعت می شود و در این میان شرکت های دانش بنیان و فناور در راستای حل مشکلات واحدهای صنعتی استان می توانند طرح ها و ایده های کاربردی خود را به صورت تخصصی مطرح کنند.

شایان ذکر است مرکز نوآوری صنعتی با همکاری بخش خصوصی شرکت صنعتی لیفتراک سازی و به مدیریت سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری و اداره کل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی راه اندازی می شود.

 

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷:۳۵

شناسه خبر: 93308

مطالب مرتبط :
آغاز روند عمرانی مرکز رشد قم

خبرگزاری علم و فناوری استان قم خبر داد :

آغاز عملیات عمرانی مرکز رشد بسیج علمی قم

مهندس کاویانی مسئول بسیج علمی پژوهشی قم گفت : مرکز رشد این سازمان را به نقطه ثقل و مرکزی شهر جهت سهولت دسترسی علاقه مندان علوم در شهر و استان قم انتقال دادیم .

استانداری قم

آیین تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان برگزار شد

تجلیل از۵ واحد فناور برتر استان قم

درخشش ۵ واحد فناور عضو پارک در آیین تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر

سرهنگ پاسدار شادمان

بازدید مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی سپاه قدس گیلان از فعالیت های علمی پایگاه شهید تندرو حمیدیان رشت

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه قدس گیلان با فرمانده و بسیجیان پایگاه مقاومت شهید تندرو حمیدیان دیدار و گفتگو کرد.

موفقیت ایران در ساخت سامانه هوشمند فرآوری گل زعفران برای نخستین بار در جهان

موفقیت ایران در ساخت سامانه هوشمند فرآوری گل زعفران برای نخستین بار در جهان

یک شرکت دانش‌بنیان ایرانی با ساخت دستگاه گل پاک کن زعفران تحت عنوان “سامانه هوشمند فرآوری گل زعفران” برای نخستین بار در جهان، گام بلندی را در جهت رفع خام ‌فروشی برداشته که مطالبه مقام معظم رهبری نیز بوده است.

جلسه

حمایت وزارت دفاع از طرح های نخبگان بسیج علمی،پژوهشی ‌آذربایجان شرقی

جلسه شورای جهاد علمی سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری آذربایجان شرقی با حضور نمایندگانی از نیروهای مسلح در تبریز برگزار شد

پارک علم و فناوری

نشست مشترک پارک علم و فناوری با مدیران شرکت های دانش بنیان

مدیران عامل ۲۰ شرکت دانش بنیان غیر مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در نشستی مشترک با پارک علم و فناوری زمینه های مشارکت و همکاری با پارک را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب