دیدار نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و استاندار آذربایجان‌غربی با اساتید دانشگاه

در آستانه روز دانشجو، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و استاندار آذربایجان‌غربی با اساتید دانشگاه و نمایندگان تشکلهای مختلف دانشجویی دیدار و گفتگو کردند کردند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در این دیدار با اشاره به اهمیت بازخوانی فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دانشگاهها خصوصا توسط دانشجویان گفت: رهبر معظم انقلاب پنج محور اصلی را زیربنای انقلاب اسلامی می دانند که توحید، کرامت انسان و جایگاه انسان، حیات اخروی، استعداد بی پایان انسانی، حرکت عالم هستی به سمت رستگاری و سعادت از جمله این مباحث است.

حجت‌الاسلام والمسلمین قریشی افزود: توجه به عبادت و عبودیت، دوری از سستی در مسیر حق و حقیقت و ارجح شمردن امور اخروی بر امور دنیوی و زنده نگاه داشتن امید به آینده از جمله نکاتی است که باید در دانشگاهها مورد توجه قرار گیرد.

استاندار آذربایجان‌غربی نیز در این نشست گفت: مباحث فرهنگی نقش زیربنایی در جامعه دارد و دانشگاهها به عنوان پایگاههای علم و فرهنگ باید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشند.

آقای شهریاری دانشجویان را پیشتاز جامعه و همراه دولت در حوزه های مختلف دانست و خاطرنشان کرد: دانشجویان به عنوان صاحبان فکر و عقیده می توانند در شرایط سخت اقتصادی در افزایش امید آفرینی در جامعه نقش ایفا کنند.

سردار شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان نیز در این نشست روز دانشجو را روز استکبار ستیزی جوانان ایران اسلامی دانست و گفت: دانشگاه پایگاه فکری کشور و سرمایه گذاری برای این نهاد سرمایه گذاری برای آینده کشور است.

در این نشست، نمایندگان برخی از تشکلهای دانشجویی به بیان نظرات و پیشنهادات خود حول دانشگاه پرداختند.

زمان انتشار: شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۴:۰۹

شناسه خبر: 93368

مطالب مرتبط :
۱۲۳

بازدید رئیس سازمان بسیج علمی کشور از غرفه جهادگران علم و فناوری آذربایجان غربی

رئیس سازمان بسیج علمی کشور از غرفه جهادگران علم و فناوری آذربایجان غربی بازدید کرد.

۱۲۳

در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری عنوان شد؛

گامی جدید در صنعت مکانیزاسیون کشاورزی با اختراع" دستگاه کودپاش دامی با مکانیزم رانش کودبااستفاده از جک هیدرولیکی"

مخترع جوان بوکانی با اختراع دستگاه کودپاش دامی با مکانیزم رانش کودبااستفاده از جک هیدرولیکی گامی جدیدی در صنعت مکانیزاسیون کشاورزی ثبت کرد.

حسینی

ریاست دانشگاه پیام نور در پیامی خطاب به جامعه علمی و دانشگاهی

تبریک رئیس دانشگاه پیام نور قم بمناسبت حماسه ۱۶ آذر

دکتر محمد علی حسینی ریاست دانشگاه پیام نور استان قم طی پیامی مناسبت حماسه ۱۶ آذر خطاب را به جامعه علمی و دانشگاهی تبریک گفت .

دانشجوی غیر ایرانی

یک قدم مانده تا جذب ۷۵هزار دانشجوی بین‌المللی در دانشگاه‌های ایران/ در جلسه ستاد نقشه جامع علمی چه گذشت؟

دانشگاه‌های ایران با توجه به جایگاه علمی و جغرافیایی که دارند، از ظرفیت بالایی در جذب دانشجوی غیرایرانی دارند؛ اما این جذب نیازمند تدبیر مسئولان در معرفی این دانشگاه‌ها به جهانیان و فراهم سازی زیر ساخت‌های لازم دارد.

sdfcdsv

معایب و مزایای چاپ اجباری مقاله برای دانشجویان دکتری

به دلیل سیاست‎ نظام آموزشی فعلی، انتشار مقاله برای فارغ‌التحصیلی دانشجوی دکتری همچنان الزامی است؛ در این گزارش به بخشی از معایب و مزایای چاپ اجباری مقاله با توجه به نظرات کارشناسان و نمایندگان مجلس پرداخته شده است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب