برگزاری مسابقات علمی

سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان منطقه ۱۱ تهران در سامانه شاد مسابقات علمی برگزار و به برگزیدگان هدایای نفیسی اهدا می‌کند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرک؛ سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان منطقه ۱۱ تهران مسابقات علمی حول محور برنامه های ابلاغی متناسب با هر مقطع تحصیلی برگزار و به نفرات برتر در هر رشته جوایزی نفیسی به رسم یادبود اهدا می‌کند.

این مسابقات با موضوعات علمی در رشته های ابر حباب و قوی کاغذی ویژه مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه و سازه ماکارونی و دومینو ویژه مدارس اول و دوم متوسطه و همچنین معرفی دانش آموزان خلاق و مبتکر در سطح مدارس برگزار می‌شود.

گفتنی است جشنواره استارت آپ فرهنگیان (معرفی چهره های برتر علمی)، تشکیل هسته های اندیشه ورزی، جشنواره علمی فرهنگیان با موضوع کرونا نیز برای فرهنگیان این منطقه برگزار می‌شود.

علاقمندان می‌توانند آثار خود را از طریق سامانه شاد تا پایان آذر ماه ارسال نمایند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۴:۵۹

شناسه خبر: 93399

مطالب مرتبط :
علمی مهریز

برگزاری شش مسابقه علمی در مهریز

مسئول علمی ناحیه مهریز از برگزاری شش مورد مسابقه علمی با شرکت قریب به دویست نفر از دانش آموزان این شهرستان خبر داد.

۰۰

برگزاری مسابقات سازه‌های ماکارونی دانشجویی در زرقان

مسابقات سازه های ماکارونی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان زرقان با استقبال خوب بسیجیان و دانشجویان زرقانی برگزار شد.

۱۲۳۶

با اپلیکیشن دومینو بیشتر آشنا شوید؛

بومی سازی تجارت الکترونیک و عمل به اقتصاد مقاومتی در قالب یک برنامه تلفن همراه

اپلیکیشن چند وجهی شهر هوشمند دومینو، اولین جامعه مجازی فروشگاهی می باشد که با بهره گیری از فناوری هوش مصنوعی، رویکردی جدید در تجارت الکترونیک و مدیریت کسب و کار ارائه کرده است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب