در نشست صمیمی مدیران سازمان علمی استان تهران مطرح شد،

برگزاری استارت آپ دانشجویی با موضوع کسب و کارهای نوپا و دانش بنیان

نشست صمیمی مدیران سازمان علمی استان تهران با مسئولین باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی در راستای تقویت همکاری و اقدامات موثر علمی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری  علم و فناوری از استان تهران، نشست  صمیمی و تخصصی مدیران سازمان علمی استان تهران با مسئولین باشگاه پژوهشگران جوان  دانشگاه  آزاد اسلامی  در معاونت  علمی  پژوهشی استان تهران برگزار شد.

دراین نشست  که با هدف  تقویت همکاری و تعاملات علمی برگزار شد، معاون علمی استان تهران دکتر حسن پورو اساتید علمی هریک به ارائه نقطه نظرات خود جهت گسترده کردن تعاملات و انجام اقدامات  موثر در زمینه علمی پژوهشی  پرداختند.

با توجه به نقش غیر قابل انکار دانشگاه ها در پیشرفت علمی و پژوهشی کشور، بر اساس این توافق  مقررشد مراکز رشد و خلاقیت با مشارکت دانشگاه  آزاد اسلامی راه اندازی شود.

همچنین دکتر حسن پور معاون علمی پژوهشی استان تهران بر لزوم برگزاری استارت آپ های دانشجویی با موضوع کسب و کارهای نوپا و دانش بنیان تاکید کرد و اظهار داشت: محک زدن ایده ها،آشنایی با دنیای کسب و کار و استفاده بهینه از تجربیات علمی و دانش بنیان ازمزایای برگزاری استارت آپ است.

گفتنی است در این جلسه بر لزوم تداوم همکاری معاونت علمی پژوهشی  با باشگاه  پژوهشگران جوان تاکید شد و مقرر گردید از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی جهت داوری طرح های فناورانه مرکز حمایت از مخترعین و مبتکرین دعوت بعمل آید. 

زمان انتشار: دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵:۰۰

شناسه خبر: 93430

مطالب مرتبط :
بهداشت

به همت پایگاه علمی کوثر المبین صورت گرفت:

برگزاری نشست علمی هسته بهداشت با موضوع بهداشت روانی

نشست علمی هسته بهداشت، با موضوع بهداشت روانی به همت پایگاه علمی کوثر المبین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کرمانشاه برگزار شد.

سید شمس الدین هاشمی

رئیس پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد

راه اندازی مراکز رشد عامل شکوفایی ایده ها و خلاقیت ها است

رئیس پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد گفت: راه اندازی مراکز رشد موجب می شود که ایده ها و خلاقیت های موجود در مناطق محروم این استان شکوفا و در راستای تولید قرار گرفته و شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها و واحدهای فناور در تمامی شهرستان های استان وجود داشته باشند تا بتوانند به ویژه در سال جهش تولید کمک بسزایی به رونق تولید، شکوفایی استعدادها و بحث اشتغال کنند.

استانداری قم

آیین تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان برگزار شد

تجلیل از۵ واحد فناور برتر استان قم

درخشش ۵ واحد فناور عضو پارک در آیین تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر

بیانیه

بیانیه نخبگان بسیج علمی استان تهران در پی ترور شهید دانشمند محسن فخری زاده

شناسایی و مجازات عاملان این اقدام جنایتکارانه را خواستاریم/ جهاد علمی برای استقلال و اعتلای ایران اسلامی را با قوت و قدرت بیشتری ادامه خواهیم داد

نخبگان بسیجی استان تهران با صدور بیانیه ایی ترور دانشمند فرهیخته شهید محسن فخری زاده را محکوم کرده و به سردمداران استکبار اعلام می دارد، اکنون ایرانِ اسلامی بیش از چهار میلیون دانشجوی آگاه انقلابی و هزاران هزار نخبه و پژوهشگر برجسته همانند شهید محسن فخری زاده در حوزه‌های مختلف علم و فناوری دارد که با توان بیشتر راه علمی او را ادامه می‌دهند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب