تبلیغ و پاسخ به شبهات به صورت آنلاین

طلاب جهادی و بسیجی مبلغین ‌آنلاین به روز

حجت الاسلام اسماعیل امیرزاده مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قم : طلاب باید با استفاده از تکنولوژی های روز وضایف تبلیغ و جنگ فرهنگی خود را در راستای آرمانخواهی انقلاب ادامه دهند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان قم ,حجت الاسلام اسماعیل امیرزاده مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قم طی سخنانی در نشست هم اندیشی با حضور برخی از مدیران مدارس علمیه و فرماندهان پایگاه‌های بسیج طلاب خواهران قم که با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد،گفت: در روزگاری بسر می‌بریم که روز به روز بر اهمیت فضای مجازی افزوده می‌شود به خصوص در دوران کنونی که به جهت شیوع کرونا، بسیاری از جلسات حضوری و برنامه‌ها تعطیل شده، باید از بستر فضای مجازی در جهت انجام فعالیت‌های انقلابی و جهادی و علمی به درستی بهره برداری کرد.

حجت الاسلام امیرزاده همچنین بر لزوم تقویت بصیرت افزایی در بین بانوان طلبه و ارتقای سطح تعاملات میان مدیران مدارس علمیه خواهران و پایگاه‌های بسیج طلاب به این منظور تأکید کرد و گفت: بانوان طلبه بسیجی باید با سلاح بصیرت و ایمان به جنگ با دشمن بپردازند و در این راستا، بیانات و رهنمود‌های مقام معظم رهبری را سرلوحه فعالیت‌ها و جهت گیری‌های خویش قرار دهند.

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قم افزود: در سال شیوع کرونا، به لطف الهی طلاب و روحانیون بسیجی همپای دیگر اقشار بسیجی ملت در عرصه مقابله با این ویروس منحوس و نیز برگزاری چندین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه، بسیار خوش درخشیدند و البته این جریان مبارک ایثار و ازخودگذشتگی و جهاد همچنان ادامه دارد.

گفتنی است در پایان این جلسه از تنی چند از مدیران مدارس علمیه خواهران و نیز فرماندهان پایگاه‌های بسیج طلاب خواهران تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵:۰۹

شناسه خبر: 93516

مطالب مرتبط :
اقدام جهادی طلاب بهبهانی در ضد عفونی شهر

مدیر حوزه‌ های علمیه کشور:

ظرفیت ‌های حوزوی مهار موج جدید کرونا بکار گرفته شود

مدیر حوزه‌ های علمیه کشور گفت: همه ظرفیت ‌های حوزوی و روحانی در خدمت به مردم شریف خوزستان و مهار موج جدید کرونا بکار گرفته شود.

جلسه مشترک نهادهای انقلابی

به همت اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی قم:

جلسه مشترک نهادهای انقلابی

نشست سردار شاهچراغی فرمانده سپاه امام علی ابن ابی طالب با جمعی از مسئولان نهادهای حوزوی و انقلابی قم به میزبانی اداره کل تبلیغات اسلامی این استان برگزار شد.

جامعه المصطفی

به مناسبت هفته پژوهش در قم

نشست خبری جامعة‌ المصطفی

برگزاری نشست خبری معاونت پژوهش جامعة‌ المصطفی به مناسبت هفته پژوهش، با حضور اصحاب رسانه، در سازمان مرکزی جامعةالمصطفی

آیت الله یزدی

انالله و اناالیه راجعون

آیت الله محمد یزدی به دیار باقی شتافت

طی بیانیه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم فوت آیت‌الله محمد یزدی عضو مجلس خبرگان رهبری و رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت .

آیت الله مصباح

شرح حال از وضعیت آیت الله مصباح یزدی

حال عمومی آیت الله مصباح تثبیت شده

مسئول دفتر آیت الله مصباح یزدی گفت : وضعیت ایشان از نظر جسمانی تثبیت شده است، اما همچنان ضعف مفرط را دارند.

حوزه علمیه

خبرگزرای علم و فناوری استان قم خبر داد :

تولید محتوا در حوزه های علمیه قم به ۱۰ زبان زنده دنیا

مسئول مرکزارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه گفت : بیش از ۱۰ هزار طلبه در عرصه زبان فعالیت می کنند که محتوای پژوهشی و علمی را ترجمه و در سطح بین الملل نشر می دهند .

آیت الله اعرافی

مدیر حوزه های علمیه درگذشت حجت الاسلام فیرحی را تسلیت گفت

تسلیت آیت الله اعرافی به درگذشت استاد فیرحی

آیت الله اعرافی،مدیر حوزه های علمیه در پیامی درگذشت حجت الاسلام داوود فیرحی را تسلیت گفت.

vcsd

حوزه و دانشگاه دو بال قدرتمند علمی کشور هستند/ وحدت به معنای هضم یکی در دیگری نیست

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: حوزه و دانشگاه به‌عنوان دو بال قدرتمند علمی کشور به‌حساب می‌آیند که باید در کنار هم به سمت ایجاد یک جامعه اسلامی پیشرفته، مستقل و الگو حرکت کنند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب