بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم از پارک علم و فناوری

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم در بازدید از پارک علم و فناوری استان گفت: هر دانشگاهی باید مرکز رشد ایده‌های خلاقانه دانشجویان باشد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان قم, رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم در بازدید از پارک علم و فناوری استان گفت: هر دانشگاهی باید مرکز رشد ایده‌های خلاقانه دانشجویان باشد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر خیری در بازدید از پارک علم و فناوری ضمن ابراز خشنودی از پیشرفت‌ها و دستاوردهای فناوران پارک علم و فناوری استان قم بر لزوم همکاری و بهره‌مندی پارک علم و فناوری و دانشگاه آزاد استان از ظرفیت‌های مثال‌زدنی متقابل در راستای گفتمان‌سازی علم و فناوری تاکید کرد

.وی اظهارداشت: برای ایجاد این گفتمان تغییر سرفصل‌های و طرح‌های درسی دانشگاه با محوریت مهارت‌آموزی و ارتباط و آشنایی دانشجویان و اساتید با پارک علم و فناوری و فناوران موفق مستقر در آن بیش از گذشته ضروری به نظر می‌رسد.

لازم به ذکر است که در این بازدید دکتر نجفی معاون پژوهش و فناوری، دکتر کهن مدیر دفتر سرمایه‌گذاری، دکتر شریف مدیر آزمایشگاه و دکتر خوش‌سخن مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحدقم نیز حضور داشتند.

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۸:۲۲

شناسه خبر: 93520

مطالب مرتبط :
آغاز روند عمرانی مرکز رشد قم

خبرگزاری علم و فناوری استان قم خبر داد :

آغاز عملیات عمرانی مرکز رشد بسیج علمی قم

مهندس کاویانی مسئول بسیج علمی پژوهشی قم گفت : مرکز رشد این سازمان را به نقطه ثقل و مرکزی شهر جهت سهولت دسترسی علاقه مندان علوم در شهر و استان قم انتقال دادیم .

سرمست

استاندار قم تاکید کرد

ضرورت تبدیل پژوهش های علمی به ثروت

بهرام سرمست استاندار قم در مراسم تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری قم گفت : واحد های تولیدی و صنایع باید نیاز علمی خودرا از بدنه دانشگاهی با دید اقتصاد دانش بنیان رشد بدهند .

جامعه المصطفی

به مناسبت هفته پژوهش در قم

نشست خبری جامعة‌ المصطفی

برگزاری نشست خبری معاونت پژوهش جامعة‌ المصطفی به مناسبت هفته پژوهش، با حضور اصحاب رسانه، در سازمان مرکزی جامعةالمصطفی

یس

خبرگزاری علم و فناوری خبر داد :

همکاری دانشگاه آزاد و پارک علم و فناوری قم

دیدار و گفتگوی روسای پارک علم و فناوری و دانشگاه آزاد اسلامی قم در زمینه ایجاد توسعه فناوری و نوآوری در میان فرهیختگان و دانشگاهیان

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب