خبرگزاری علم و فناوری استان قم خبر داد :

آغاز عملیات عمرانی مرکز رشد بسیج علمی قم

مهندس کاویانی مسئول بسیج علمی پژوهشی قم گفت : مرکز رشد این سازمان را به نقطه ثقل و مرکزی شهر جهت سهولت دسترسی علاقه مندان علوم در شهر و استان قم انتقال دادیم .

مهندس کاویانی مسئول بسیج علمی پژوهشی قم در مصاحبه با خبرگزاری علم و فناوری استان قم  , در خصوص جابجایی مرکز رشد این سازمان گفت : این مرکز به جهت سهولت دسترسی علاقه مندان و پژوهشگران به نقطه ثقل و مرکزی  شهر و استان قم انتقال داده شد .

وی ادامه داد : ساختمان و مکان هایی که پیشتر در اختیار سازمان بسیج علمی به منظور کاربری رشد و شتابدهی بود ,‌مشکل دسترسی آسان و موقعیت مکانی برای علاقه مندان داشت, به طوری بعضا بخاطر نبود وسایل نقلیه عمومی خارج از دسترس بود .

کاویانی توضیح داد : بنا به حمایت سپاه امام علی ابن ابی طالب (ع) و پیگیری های صورت گرفته , سالن و سوله ورزشی قدیمی در مجاورت ناحیه ویژه بسیج استان قم را به سازمان علمی پژوهشی جهت احداث مرکز رشد و شتابدهی طرح ها و پروژه های دانش بنیان اعطا گردید .

او ادامه داد : این سالن برای استاندارد و ایمن سازی پیاده کردن نقشه و بخشهای مختلف کاربری مرکز, نیازمند تغییراتی بود که با حمایت سازمان علمی پژوهشی کشور و نظارت و بررسی مهندسی سپاه استان روند اجرایی آن آغاز و بحمدالله به زودی به پایان خواهد رسید .

ایشان در آخر افزودند : باتوجه به سازوکار و حمایتهای موجود در سازمان بسیج علمی پژوهشی از طرح و ایده ها در راستای جهش تولید و تبدیل علم به ثروت , علاقه مندان میتوانند به زودی پروژه های خودرا در این مرکز به مرحله ظهور و بلوغ برسانند‌, تا انشاالله کمکی در چرخه علم و فناوری کشور باشد .

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۹:۳۰

شناسه خبر: 93526

مطالب مرتبط :
نیازهای مردم مهمترین هدف حوزه فناوری اطلاعات است

دلایل موفقیت و عدم موفقیت پروژه ها؛

نیازهای مردم مهمترین هدف حوزه فناوری اطلاعات است

رئیس سازمان فناوری اطلاعات گفت: پیش‌بینی و احصاء نیازمندی‌های مردم توسط فعالان دانش‌بنیان، موفقیت پروژه‌های فناورانه را تضمین می‌کند.

گزارش تصویری نمایشگاه جشنواره جهادگران کشور

بازدید سردار سلامی از غرفه بسیج علمی استان قم

سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران در ذیل نمایشگاه جشنواره جهادگران کشور از غرفه بسیج علمی پژوهشی استان قم بازدید کرد

گزارش تصویری

رونمایی از دستاوردهای بسیج علمی استان قم

نمایشگاه رونمایی از دستاوردهای بسیج علمی پژوهشی استان قم صبح امروز با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه امام علی ابن ابی طالب (ع) قم برگزار شد.

خانه نانو

مرکز هدایت حمایت بسیج علمی پژوهشی استان قم

از تحقیقات تا آموزش علوم نانو

خانم دکتر کاشانیان مسئول خانه نانو : ما از علاقه مندان حوزه نانو زیست فناوری جهت شرکت در دوره های ‌آموزشی استقبال میکنیم.

جلسه مشترک نهادهای انقلابی

به همت اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی قم:

جلسه مشترک نهادهای انقلابی

نشست سردار شاهچراغی فرمانده سپاه امام علی ابن ابی طالب با جمعی از مسئولان نهادهای حوزوی و انقلابی قم به میزبانی اداره کل تبلیغات اسلامی این استان برگزار شد.

آتل هوشمند

دارنده مدال برنز جهانی اختراعات سال ۲۰۲۰ عنوان کرد

گلستان در مسیر تولید نخستین آتل های هوشمند در جهان

دارنده مدال برنز جهانی اختراعات سال ۲۰۲۰ می گوید؛ گلستان می تواند نخستین تولید کننده «آتل و اسپلینت ارتوپدی هوشمند» در جهان باشد.

ستاری در قم

در حاشیه سفر معاون علمی فناوری ریاست جمهوری به استان قم

بازدید دکتر ستاری از خانه نانو

بازدید معاون علمی فناوری ریاست جمهوری از غرفه خانه نانو و مرکز هدایت و حمایت بسیج علمی استان قم

سید شمس الدین هاشمی

رئیس پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد

راه اندازی مراکز رشد عامل شکوفایی ایده ها و خلاقیت ها است

رئیس پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد گفت: راه اندازی مراکز رشد موجب می شود که ایده ها و خلاقیت های موجود در مناطق محروم این استان شکوفا و در راستای تولید قرار گرفته و شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها و واحدهای فناور در تمامی شهرستان های استان وجود داشته باشند تا بتوانند به ویژه در سال جهش تولید کمک بسزایی به رونق تولید، شکوفایی استعدادها و بحث اشتغال کنند.

محمدزاده

ششمین جشنواره مجازی جهادگران علم و فناوری در استان برگزار می شود

مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی گفت: ششمین جشنواره مجازی جهادگران علم و فناوری ۲۵ آذرماه جاری در استان برگزار می شود.

سرمست

استاندار قم تاکید کرد

ضرورت تبدیل پژوهش های علمی به ثروت

بهرام سرمست استاندار قم در مراسم تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری قم گفت : واحد های تولیدی و صنایع باید نیاز علمی خودرا از بدنه دانشگاهی با دید اقتصاد دانش بنیان رشد بدهند .

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب