فرمانده ناحیه بسیج ثارالله شهرستان خارگ،

تولید علم، اصلی‌ترین موضوع در بیانیه گام دوم انقلاب می‌باشد

فرمانده به همراه مدیر علمی ناحیه بسیج ثارالله شهرستان خارگ، در راستای افزایش انگیزه بسیجیان در فعالیت‌های بسیج از پایگاه علمی خواهران (پایگاه مقاومت ام‌البنین (س)) بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ فرمانده به همراه مدیر علمی ناحیه بسیج ثارالله شهرستان خارگ، در راستای افزایش انگیزه بسیجیان در فعالیت‌های بسیج از پایگاه علمی خواهران (پایگاه مقاومت ام‌البنین (س)) بازدید کرد.

در این بازدید سرهنگ سیروس حیاتی، فرمانده ناحیه بسیج ثارالله بیان داشت: موضوع تولید علم در سایه عمل به منویات رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب که از اصلی‌ترین و محوری‌ترین موضوعات می‌باشد قابل تحقق می‌باشد.

وی افزود: بی‌تردید لحظه، لحظه این تلاش‌ها و مجاهدت‌ها مورد عنایت خدای متعال و شادی قلب نازنین حضرت بقیة‌الله‌الاعظم (عج) و خرسندی مقام عظمای ولایت است.

در ادامه بازدید، تمیمی، مدیر علمی ناحیه بسیج ثارالله ضمن بیان خلاصه‌ای از فعالیت‌های علمی پایگاه ام‌البنین اظهار داشت: ما باید از همه ظرفیت‌های موجود استفاده کنیم و با سایر ارگان‌ها ارتباط تنگاتنگ برقرار کنیم تا بتوانیم با استفاده از ظرفیت‌های خود در همه عرصه‌ها بتوانیم هر روز بهتر از دیروز ظاهر شویم.

وی افزود: بسیج علمی آمادگی لازم جهت حمایت و پشتیبانی از فعالیت‌های علمی پایگاه را دارد و در این زمینه انتظار دارد بسیجیان بتوانند با پیگیری لازم توانمندی خود را در زمینه‌های علمی شناسایی و به دنبال رشد و شکوفایی آن باشند تا در نهایت بتوانیم نخبگانی توانمند به جامعه تحویل دهیم.

در پایان نیز از فرمانده پایگاه و چند تن از بسیجیان قدردانی به عمل آمد.

خبرنگار: علیرضا دشتی

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹:۳۹

شناسه خبر: 93585

مطالب مرتبط :
تا

خانه نخبگان سپاه شهرستان خارگ افتتاح شد

خانه نخبگان ناحیه مقاومت بسیج ثارالله شهرستان خارگ به نام شهید فخری زاده نامگذاری و با حضور نخبگان و مسئولین این شهرستان افتتاح شد.

علامه حلی

علم و فناوری گزارش می دهد؛

بررسی عوامل اثربخش بودن یا نبودن پژوهش های حوزه علمیه در جامعه

به بهانه معرفی جشنواره علامه حلی گفت و گویی چالشی با حجت الاسلام محمود مرادی معاونت پژوهش حوزه های علمیه استان مرکزی و دبیر استانی سیزدهمین جشنواره علامه حلی داشتیم و از زوایای مختلف آثار پژوهشی حوزه های علمیه را بررسی کردیم.

نشست علمی

رئیس خانه نخبگان سازمان بسیج علمی پژوهشی سپاه نینوا گلستان تاکید کرد

بهره گیری از ظرفیت بسیج در تحول و توسعه کشور/ نخبگان بسیجی گره گشای مشکلات جامعه

رئیس خانه نخبگان سازمان بسیج علمی پژوهشی سپاه نینوا گلستان گفت: مسئولان می توانند از ظرفیت بسیج برای تحول و توسعه کشور بهره ببرند.

اتو‌دانش اتوبوس استعدادیابی

دکتر مجید صحراگرد:

اتو‌دانش اتوبوس استعدادیابی

دکتر صحراگرد بیان کرد: اتوبوس سیار علمی تهران بزرگ «اتو‌دانش» در راستای عدالت آموزشی استعدادهای برتر نهفته را شناسایی و شکوفا می‌کند.

پژوهش موجب تولید علم و قدرت برای یک جامعه می شود

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون خراسان جنوبی:

​پژوهش موجب تولید علم و قدرت برای یک جامعه می شود

​حجت الاسلام مرادی گفت: توجه به پژوهش و پژوهش محوری موجب تولید صنعت باکیفیت ، علم و نهایتا تولید قدرت برای یک جامعه می گردد.

علم و پیشرفت فراگیر نیاز اول کشور ماست

مدیر علمی سپاه شهرستان خارگ؛

علم و پیشرفت فراگیر نیاز اول کشور ماست

مدیر علمی سپاه شهرستان خارگ گفت: علم و پیشرفت فراگیر نیاز اول کشور ماست بنابراین یکی از وظایف علمی و پژوهشی سپاه، پشتیبانی و تقویت تشکل‌های علمی، پژوهشی و فناوری بسیجی برای ورود به عرصه علم، نهضت نرم افزاری و توسعه فناوری کشور است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب