برگزاری ۸۰ کلاس کمک درسی در دوران کرونا برای دانش آموزان اردکانی

مسئول بسیج علمی شهرستان اردکان گفت: در کلاس های تقویتی که از سوی سازمان بسیج علمی شهرستان اردکان به صورت مجازی و حضوری برگزار شد قریب به ۱۸۰ دانش آموز شرکت کردند.

مجید پایدار مسئول بسیج علمی شهرستان اردکان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از یزد ضمن اشاره به فعالیت های این سازمان اظهار کرد: در دوران کرونا با توجه به شرایط پیش آمده در پایه های مختلف  کلاس های تقویتی از سوی سازمان بسیج علمی شهرستان اردکان به صورت مجازی و حضوری برگزار شد. در این راستا و در 80 مورد کلاس که عمدتاً به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی بوده قریب به ۱۸۰ دانش آموز شرکت کردند.

وی ادامه داد: برگزاری کلاس کامپیوتر، زبان، کارگاه مکانیک، کارگاه رباتیک، کارگاه سواد رسانه، کلاس طب سنتی، مشاوره خانوادگی و مشاوره تحصیلی نیز از دیگر برنامه های انجام شده بوده است.

پایدار اظهار داشت: همچنین مسابقات خلاق باش، ایده شو، خلق بهترین کاردستی، ترفندهای خانه داری در رده های سنی کودکان نوجوانان و بزرگسالان مخصوص بانوان و آقایان به صورت مجازی برگزار شد.

مسئول بسیج علمی شهرستان اردکان بیان داشت: اهدای بسته های لوازم التحریر بوده به دانش آموزان کم بضاعت  در قالب کمک‌های مومنانه در دو مرحله انجام شد که در مرحله نخست ۶۳۰ و در مرحله بعد ۱۱۷ بسته به این عزیزان اهدا شد.

وی گفت: در ادامه نیز 18 تبلت از سوی گروه‌های جهادی و خیر به دانش‌آموزان نیازمند اهدا شده است. همچنین در طرح پوشش خانواده‌های نیازمند توسط دانشجویان چهل خانواده شناسایی شدند و دانشجویان هم به لحاظ کمک های معیشتی و هم به لحاظ تحصیل دانش آموزان این خانواده ها آنان را تحت پوشش قرار دادند.

پایدار اظهار کرد: قرارگاه جهاد علمی شهید طهرانی مقدم اردکان نیز با داشتن تیم تحقیقاتی و تیمی از مخترعین بسیجی تا کنون موفق به ساخت دو مدل اسلحه پینت بال، پدهای  انفجاری کم خطر برای استفاده در رزمایش‌ها، دستگاه ضد آفت پسته و پهپاد انتحاری شده است.

وی اضافه کرد: نمایشگاه ابتکارات بسیجیان اردکان در هفته بسیج با قریب به ۴۰ طرح و اختراع به معرض نمایش مسئولین شهرستان گذاشته‌ شد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۳:۰۰

شناسه خبر: 93599

مطالب مرتبط :
ارلذلراذلر

پاسخ به پرسشی مهم :

آیا تأخیر در تزریق دوز دوم واکسن می تواند منجر به خطرناک تر شدن سویه های ویروس کرونا شود؟

برخی از کارشناسان نگران هستند که این استراتژی می تواند ویروس را به روش های مضر تکامل بخشد.

کووید ۱۹

چه کسانی بیشتر در معرض کووید طولانی مدت هستند؟

مدتی است که بحث ابتلا به کووید طولانی مدت اهمیت زیادی یافته است. اما به واقع چه کسانی با چه شرایط زمینه ای بیشتر مستعد ابتلا به کووید طولانی مدت هستند؟

الذلبریزبلر

در کشفی جدید :

آنچه همه گیری ویروس کرونا می تواند در مورد راه های کاهش آلودگی هوا به ما بیاموزد

در حالی که تعطیلی های ناشی از همه گیری کووید ۱۹، آلودگی هوا را برطرف نکرد، اما باعث ایجاد یک آزمایش طبیعی برای مطالعه راه های کاهش آلودگی هوا گردید.

مجازی

به بهانه درخواست افزایش اطلاعات کاربران در واتساب از سوی شرکت فیسبوک

فیسبوک پیمانکار سرویس های جاسوسی!

فیسبوک وگوگل و ابر شرکتهای خدمات مجازی از چه راه هایی کسب در آمد میکنند ؟ آنهم بی آنکه ما اشتراکی خریده و یا هزینه ای به آنها پرداخت کنیم ؟ آیا آنها هزینه های خود را از فروش اطلاعات ما به سرویس های جاسوسی در می آورند؟!

کرونا

تکذیب مشاهده مورد مشکوک کرونای جهش یافته در مازندران

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران مطلب منتشر شده یکی از رسانه‌ها در ارتباط با مشاهده مورد جهش یافته کرونا انگلیسی در مازندران را تکذیب کرده است.

​رضایت دانشجویان دانشگاه بیرجند از آموزش در فضای مجازی / سنگ بنای تشکیل مراکز علمی، پژوهش، فناوری و نوآوری است

رئیس دانشگاه بیرجند:

​رضایت دانشجویان دانشگاه بیرجند از آموزش در فضای مجازی / سنگ بنای تشکیل مراکز علمی، پژوهش، فناوری و نوآوری است

خامسان با بیان اینکه بخش عمده ای از دانشجویان دانشگاه بیرجند از نحوه تدریس در فضای مجازی راضی هستند، گفت: سنگ بنای تشکیل مراکز علمی، پژوهش، فناوری و نوآوری به جهت رفع نیازهای جامعه و تولید پاسخ علمی، عملی و کارا برای مشکلات است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب