معاون وزیر ارتباطات:

۵۱ سایت ایرانسل در روستاهای کهگیلویه و بویراحمد احداث می شود

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل شرکت ایرانسل گفت: ۵۱ سایت ایرانسل در روستاهای کهگیلویه و بویراحمد در قالب طرح ارتقا و توسعه ارتباطات روستایی احداث می شود.

به گزارش علم و فناوری از کهگیلویه و بویراحمد، بیژن عباسی آرند در نشست با مدیران اجرایی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: طرح ارتقا و توسعه ارتباطات روستایی در کشور اجرا خواهد شد. 

وی افزود: در سفر چند سال قبل وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به کهگیلویه و بویراحمد افزون بر ۴۰ سایت ایرانسل برای این استان تعریف شد که پیش ‌بینی می شد در مدت ۶ ماه اقدام ها انجام و این سایت ‌ها روشن شوند. 

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل شرکت ایرانسل بیان کرد: ۴۰ سایت ایرانسل کهگیلویه و بویراحمد بنا به دلایلی به ۳۶ مورد کاهش یافت و با پیگیری‌ های لازم تنها ۲۷ مورد از آنها انجام شد و ۹ مورد نیز به دلیل عدم صدور مجوز از سوی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان انجام نشد. 

عباسی با اشاره به سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به کهگیلویه و بویراحمد طی 2 هفته آینده، عنوان کرد: در این سفر موضوع احداث ۵۱ سایت ایرانسل برای استان پیگیری می شود. 

وی ابراز داشت: با همکاری همراه اول و انجام ۹ سایت ایرانسل باقیمانده تا اردیبهشت ماه 1400 افزون بر ۷۰ سایت در کهگیلویه و بویراحمد احداث می شود. 

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل شرکت ایرانسل با بیان اینکه احداث این سایت‌ های ایرانسل در مناطق روستایی کهگیلویه و بویراحمد نیازمند برق پایدار و راه ارتباطی مناسب است، گفت: از مدیران اجرایی استان برای احداث این سایت ‌ها کمک می‌ خواهیم. 

عباسی اظهار داشت: مصوب می‌ شود که هرگونه خسارت مالی به عرصه های منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد برای احداث این سایت های ایرانسل را پذیرفته و پرداخت می‌ کنیم. 

وی افزود: همگی تلاش کرده و دست به دست یکدیگر دهیم تا طرح ارتقا و توسعه ارتباطات روستایی در کهگیلویه و بویراحمد به نتیجه برسد. 

عباسی بیان کرد: روستائیان کهگیلویه و بویراحمد باید بتوانند از این ظرفیت بهره ‌‌مند شده و به مدیران اجرایی استان نیز توصیه می ‌شود که این فرصت ارزشمند را از دست ندهند. 

وی توسعه ارتباطات در روستاهای کهگیلویه و بویراحمد را قدمی مهم در راستای توسعه همه جانبه این استان دانست و عنوان کرد: همکاری نزدیک و فشرده‌ ای را از مدیران اجرایی استان برای رساندن تجهیزات به مناطق روستایی نیاز داریم. 

انتهای پیام/ 

 

زمان انتشار: سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱:۴۶

شناسه خبر: 93701

مطالب مرتبط :
نماینده ولی فقیه

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد:

رفع مشکلات جامعه منوط به استفاده از ظرفیت نخبگان است

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: رفع مسائل و مشکلات جامعه منوط به استفاده بهینه تر از ظرفیت نخبگان در حوزه‌ های مختلف است.

سید شمس الدین هاشمی

رئیس پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد

راه اندازی مراکز رشد عامل شکوفایی ایده ها و خلاقیت ها است

رئیس پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد گفت: راه اندازی مراکز رشد موجب می شود که ایده ها و خلاقیت های موجود در مناطق محروم این استان شکوفا و در راستای تولید قرار گرفته و شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها و واحدهای فناور در تمامی شهرستان های استان وجود داشته باشند تا بتوانند به ویژه در سال جهش تولید کمک بسزایی به رونق تولید، شکوفایی استعدادها و بحث اشتغال کنند.

دانشگاه

خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی گزارش می دهد:

​بررسی وضعیت دانشگاه های خراسان جنوبی / دانشگاه بستری مناسب برای تعالی علمی دانشجویان و اساتید

​خراسان جنوبی به عنوان یکی از مراکز مهم علمی، فرهنگی وآموزشی کشور از غنای کافی برخوردار بوده و هم اکنون نیز با مساعدت نیروهایی فرهیخته دانشگاهی و علمی این رسالت را دنبال می کند.

مجازی

به بهانه درخواست افزایش اطلاعات کاربران در واتساب از سوی شرکت فیسبوک

فیسبوک پیمانکار سرویس های جاسوسی!

فیسبوک وگوگل و ابر شرکتهای خدمات مجازی از چه راه هایی کسب در آمد میکنند ؟ آنهم بی آنکه ما اشتراکی خریده و یا هزینه ای به آنها پرداخت کنیم ؟ آیا آنها هزینه های خود را از فروش اطلاعات ما به سرویس های جاسوسی در می آورند؟!

fvvf

حجم اینترنت مصرفی کلاس‌های مجازی را رایگان کنید

دانشجویان دانشگاه تهران طی درخواستی از وزیر ارتباطات خواستند حجم اینترنت مصرفی کلاس‌های مجازی را رایگان کند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب