ظهر امروزافتتاح شد:

دفتر مرکز رشد گیاهان دارویی شهرستان کنگاور مزین به نام دانشمند شهید دکتر محسن فخری زاده ظهر امروز افتتاح شد

به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه کنگاور آیین افتتاح رسمی دفتر مرکز رشد گیاهان دارویی شهرستان کنگاور که مزین به نام دانشمند شهید دکتر محسن فخری زاده می باشد امروز انجام شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمانشاه، استفاده های گوناگون از گیاهان دارویی و نیاز استان کرمانشاه به بهره برداری از این گیاهان اهمیت تحقیقات علمی در زمینه ی بررسی گیاهان دارویی را نشان می دهد و بر همین اساس به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه کنگاور آیین افتتاح رسمی دفتر مرکز رشد گیاهان دارویی شهرستان کنگاور که مزین به نام دانشمند شهید دکتر محسن فخری زاده می باشد امروز انجام شد.

در این مراسم جانشین سپاه ناحیه کنگاور، مسئول تعلیم و تربیت سپاه شهرستان، مسئول مرکز رشد گیاهان دارویی و مسئول بسیج پیشکسوتان، مسئول علمی و پزوهشی سپاه و  تنی چند از مسئولین محلی حضور داشتند.

 این مرکز با توجه به ظرفیت های استان کرمانشاه در داشتن غنای گونه های گیاهان دارویی و با هدف شناسایی و تجاری سازی گونه های گیاهی بومزاد و همچنین با توجه به زیرساخت های مناسب بخش کشاورزی در شهرستان کنگاور تاسیس شد.

زمان انتشار: سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۶:۴۳

شناسه خبر: 93706

مطالب مرتبط :
کتابخانه گیلاوند

افتتاح کتابخانه کانون فرهنگی مسجدالرضا(ع) گیلاوند همزمان با ایام دهه فجر بنام حاج قاسم سلیمانی

کتابخانه مسجدالرضا(ع) گیلاوند به همت امام جماعت این مسجد و فعلان فرهنگی به نام سردار سلیمانی افتتاح و نام گذاری شد. این کتابخانه دارای ۱۵۰ مترمربع مساحت است و در حال حاضر ۵۰۰۰ جلد کتاب دارد.

علمی

گفتگوی علم و فناوری با مدیرعلمی پژوهشی بسیج سپاه شهرستان کنگاور؛

ثمره دو سال فعالیت مدیریت علمی پژوهشی بسیج سپاه کنگاور؛ تاسیس خانه نخبگان بسیج، افتتاح مرکز رشد گیاهان دارویی و راه اندازی دو پایگاه علمی

مهدی وارسته، تاسیس خانه نخبگان بسیج، راه اندازی دو پایگاه علمی و افتتاح مرکز رشد گیاهان دارویی شهید محسن فخری زاده را از ثمرات دوسال فعالیت مدیریت علمی و پژوهشی بسیج سپاه شهرستان کنگاور عنوان کرد.

نشست علمی

رئیس خانه نخبگان سازمان بسیج علمی پژوهشی سپاه نینوا گلستان تاکید کرد

بهره گیری از ظرفیت بسیج در تحول و توسعه کشور/ نخبگان بسیجی گره گشای مشکلات جامعه

رئیس خانه نخبگان سازمان بسیج علمی پژوهشی سپاه نینوا گلستان گفت: مسئولان می توانند از ظرفیت بسیج برای تحول و توسعه کشور بهره ببرند.

مصاحبه

مسئول مرکز رشد گیاهان دارویی در گفتگو با علمی و فناوری عنوان کرد:

با رویی گشاده پذیرای نخبگان جوان در حوزه کشاورزی و گیاهان دارویی می باشیم

مسئول مرکز رشد گیاهان دارویی دانشمند شهید محسن فخری زاده شهرستان کنگاور، آمادگی داریم تا از ایده ها و طرح های بومی جوانان این دیار تا حصول نتیجه و منتج شدن به محصول، حمایت و هدایت نموده و با رویی گشاده پذیرای نخبگان جوان در حوزه کشاورزی و گیاهان دارویی می باشیم.

مشكلات كشور با ارتباط با آمريكا رفع نمي شود/به متخصصان توانمد داخلی اعتماد کنید

مسئول علمی سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی؛

مشكلات كشور با ارتباط با آمريكا رفع نمي شود/به متخصصان توانمد داخلی اعتماد کنید

مسئول علمی سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی در نشست مدیران علمی حوزه مقاومت کربلا و حوزه خواهران حضرت معصومه(س) شهر شنبه گفت: مشكلات كشور با ارتباط با آمريكا رفع نمي شود و عاقبت دوستي با اين كشور چیزی جز بدبختي نيست تنها راه حل رفع مشكلات كشور اعتماد به جوانان و متخصصان توانمند داخلي مي باشد.

سلیمی

نخبه بسیجی در گفتگو با علمی و فناوری مطرح کرد:

ارائه مقاله پهباد ترکیبی ویتول/ ترکیب هواپیما و عمود پرواز برای کارآیی و بهره وری بالاتر

ک مخترع و نخبه بسیجی از ارائه مقاله پهباد ترکیبی ویتول یعنی ترکیب بین هواپیما و عمود پرواز خبر داد و گفت: این مهم موجب می شود تا کارآیی و بهره وری بالاتری برای بررسی دکل های برق داشته باشیم.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری

در افتتاحیه پانزدهمین جشنواره ملی شیخ بهایی:

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در پانزدهمین جشنواره ملی شیخ بهایی، پیام من امسال پیام حمایت است

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در افتتاحیه پانزدهمین جشنواره ملی شیخ بهایی با بیان این که جشنواره شیخ بهایی همیشه زمینه ساز تحولات بوده است، و حمایتهای ما مثل سالهای گذشته در جشنواره شیخ بهایی هست، گفت: پیام من امسال برای جشنواره پیام حمایت است.

کارگاه آموزشی

به همت پایگاه علمی شهیده طیبه زمانی صورت گرفت؛

برگزاری کارگاه آموزشی پرورش صنعتی بوقلمون در کنگاور

کارگاه آموزشی پرورش صنعتی بوقلمون به همت پایگاه علمی شهیده طیبه زمانی در کنگاور برگزار شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب