رئیس خانه نخبگان سازمان بسیج علمی پژوهشی سپاه نینوا گلستان تاکید کرد

بهره گیری از ظرفیت بسیج در تحول و توسعه کشور/ نخبگان بسیجی گره گشای مشکلات جامعه

رئیس خانه نخبگان سازمان بسیج علمی پژوهشی سپاه نینوا گلستان گفت: مسئولان می توانند از ظرفیت بسیج برای تحول و توسعه کشور بهره ببرند.

 

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان گلستان ؛ «حجت الله ربانی نسب» در جلسه هم اندیشی نخبگان علمی و پژوهشی استان گلستان اظهار کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری به  تمدن سازی تاکید کردند و برای اینکه به این جایگاه برسیم در بنیان های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، علمی و سیاسی  باید توانمند شویم.

 

رئیس خانه نخبگان سازمان بسیج علمی پژوهشی سپاه نینوا استان گلستان ادامه داد: امروز  بسیج به عنوان بزرگترین جبهه فرهنگی انقلاب در مسیر ایجاد تمدن نوین اسلامی قرار دارد و مسئولان می توانند از ظرفیت بسیج برای تحول و توسعه کشور  بهره ببرند.

 

ربانی نسب متذکر شد: نباید دستگاه های اجرایی تصور کنند که اقدامات بسیج موازی کاری با ماموریت ها و وظایف آنها است، بسیج نقش تسهیلگر را دارد و اگر  فعالیت های جهادی و خیرخواهانه بسیج نبود قطعا بسیاری از پروژه ها و ماموریت های دستگاه های اجرایی  در کشور به نتیجه نمی رسید.

 

وی متذکر شد: امروز دست توانمند بسیج بسیاری از گره ها را در حوزه اقتصاد، اشتغال، بازار و ... باز کرده است.

 

رئیس خانه نخبگان سازمان بسیج علمی پژوهشی سپاه نینوا استان گلستان متذکر شد: بسیجیان هیئت های اندیشه ورز می توانند راهکارهای عملی برای مشکلات و بن بست های پیشروی دستگاه های اجرایی به مسئولان ارائه کنند.

 

ربانی نسب خاطرنشان کرد: در خانه نخبگان استان گلستان وظیفه نخبه یابی و نخبه پروری را برعهده داریم و درصدد هستیم که با برنامه ریزی و راهبردهای که خانه نخبگان ارائه می کند به اعتلای اهداف و برنامه های بسیج کمک کنیم و قطعا اجرای این برنامه ها به توسعه و پیشرفت کشور منتج می شود.

 

وی افزود: برنامه ریزی ما در خانه نخبگان این است که نقشه راهی برای سال های آینده  طراحی کنیم و با اولویت به برنامه های تبیین شده در کارگروه های علمی و پژوهشی استان بپردازیم.

 

در این نشست نخبگان استان گلستان به راهکارهای نو و خلاقانه در حوزه های مختلف، توانمندسازی و اجرای طرح ها برای حل مشکلات بازار، کارآفرینی، حمایت از مخترعان، گفتمان سازی و آسیب شناسی در حوزه های اجتماعی، بهره گیری از ظرفیت دانشگاهیان و نخبگان استان تاکید کردند.

زمان انتشار: چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳:۰۶

شناسه خبر: 93725

مطالب مرتبط :
ربانی نسب

رئیس خانه نخبگان سازمان بسیج علمی و پژوهشی سپاه نینوا گلستان عنوان کرد

حمایت از ۲۰ طرح صنعتی در سازمان بسیج علمی و پژوهشی سپاه نینوا گلستان/ پایان نامه ها و پژوهش های دانشگاهی در مسیر حل مشکلات گلستان

رئیس خانه نخبگان سازمان بسیج علمی و پژوهشی سپاه نینوا گلستان گفت: در سال گذشته ۵۰ طرح صنعتی وارد بسیج علمی و پژوهشی سپاه نینوا گلستان شد که از این میزان ۲۰ طرح مورد حمایت مالی قرار گرفت.

نخبگان

نشست انجمن علمی نخبگان بسیجی شهرستان بیله سوار به روایت تصویر

نشست انجمن علمی نخبگان شهرستان بیله سوار با حضور مسئولین علمی استانی و شهرستان بیله سوار برگزار شد.

افتتاحیه

ظهر امروزافتتاح شد:

دفتر مرکز رشد گیاهان دارویی شهرستان کنگاور مزین به نام دانشمند شهید دکتر محسن فخری زاده ظهر امروز افتتاح شد

به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه کنگاور آیین افتتاح رسمی دفتر مرکز رشد گیاهان دارویی شهرستان کنگاور که مزین به نام دانشمند شهید دکتر محسن فخری زاده می باشد امروز انجام شد.

نخبه موشکی

آغاز نگارش زندگی نامه شهید نخبه موشکی یزد

رئیس سازمان بسیج علمی استان یزد اعلام کرد: مراحل نگارش و تدوین کتاب ارزشمند زندگی نامه و معرفی شهید علمی هسته ای استان یزد "شهید سید رضا میر حسینی" و ابتکارات علمی رزمندگان یزدی در دوران دفاع مقدس آغاز شد.

تولید علم، اصلی‌ترین موضوع در بیانیه گام دوم انقلاب می‌باشد

فرمانده ناحیه بسیج ثارالله شهرستان خارگ،

تولید علم، اصلی‌ترین موضوع در بیانیه گام دوم انقلاب می‌باشد

فرمانده به همراه مدیر علمی ناحیه بسیج ثارالله شهرستان خارگ، در راستای افزایش انگیزه بسیجیان در فعالیت‌های بسیج از پایگاه علمی خواهران (پایگاه مقاومت ام‌البنین (س)) بازدید کرد.

خانه نخبگان بسیج گلستان

در جلسه خانه نخبگان بسیج مطرح شد :

از راه اندازی طرح دوست علمی در ۳۹ پایگاه علمی تا ایجاد جذابیت در برنامه های پایگاه های علمی

در نشست خانه نخبگان علمی بسیج استان گلستان مواردی چون طرح دوست علمی در ۳۹ پایگاه علمی ، ایجاد تنوع و جذابیت در برنامه ها ، اطلاع رسانی درست طرح کسر خدمت نخبگان و مسجد محوری مورد بحث قرار گرفت .

دکتر ربانی نسب

دکتر ربانی نسب :

نخبه ای که با ایمان قلبی کار می کند نتیجه اش موشک نقطه زن می شود

رئیس خانه نخبگان علمی بسیج با اشاره به اینکه دو نوع نخبه داریم گفت : نخبه ای که با ایمان قلبی کار می کند و نتیجه اش موشک نقطه زن می شود و نخبه ای که برای حقوق کار می کند و نتیجه اش این می شود که باید سپر ماشین را هم وارد کنیم .

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب