شتاب دهنده بسیج دانشجویی بدنبال تبدیل علم به ثروت

شروع فعالیت شتابدهنده بسیج دانشجویی استان قم

معاون عملیات جهادی بسیج دانشجویی کل کشور : شتاب دهنده جهت، جهادگران را به نهادهای حل مسئله پیوند می دهد.

شتاب دهنده جهت، جهادگران را به نهادهای حل مسئله پیوند می دهد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان قم , مدتیست که معاونت شتابدهی از طرح های علمی - کار آفرینی حوزه دانشجویی زیر مجموعه معاونت عملیات جهادی بسیج دانشجویی کل کشور راه اندازی شده است  و برادر موسوی نماینده این معاونت در بسیج دانشجویی استان قم معرفی شد.

صبح امروز صادق مفرد معاون عملیات جهادی سازمان بسیج دانشجویی کشور در اجلاسیه دانشجویان جهادگر گفت : شتاب دهنده جهت جهادگران را به نهادهای حل مسائل کشور پیوند می دهد و تیم های جهادی را به هم متصل می کند.

وی ادامه داد : شتاب دهنده جهت، گروه ها و مجموعه‌هایی که می‌خواهند در زمینه حل مسائل کشور حرکت کنند را مورد حمایت قرار می‌دهد که این حمایت صرفا مالی نیست و بخشی هم به صورت مشاوره و آموزش و اتصال این تیم‌ها و هسته‌ها به هم و نهادهای متولی برای حل مشکلات کشور است.

همچنین در این اجلاسیه، انتخابات هیئت رئیسه شورای جهادی نیز برگزار شد. برادران شاهپری و نصرآبادی به همراه خواهران علی‌اکبری، فدوی و اسدی بعنوان منتخبین این انتخابات معرفی شدند.
در پایان این اجلاسیه از گروه های جهادی برتر تقدیر بعمل آمد.

 

زمان انتشار: شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹:۴۹

شناسه خبر: 93820

مطالب مرتبط :
ی

هدف جهاد دانشگاهی ؛کاربردی کردن اطلاعات تئوریک و تحقیقات به فعالیت های عملی

مدیر پژوهش جهاد دانشگاهی ایلام اظهار کرد: هدف از پژوهش در جهاد دانشگاهی عملی کردن و کاربردی نمودن اطلاعات تئوریک و تحقیقات است

خبرگزاری علم و فناوری

اولین قرص شیمیایی در کجا و توسط چه کسی ساخته شد؟

داروهای شیمیایی یا داروهای صناعی به ماده‌ای که برای درمان و تشخیص بیماری و پیشگیری از آن به کار رود و بر ساختار یا کارکرد جانداران اثر گذارد (دارو) گفته می‌شود که توسط واکنش‌های شیمیایی ساخته می‌شوند و در طبیعت وجود ندارند.

۲۲۲۲

اشنایی با شبکه اجتماعی گوگل پلاس

شبکه اجتماعی گوگل پلاس

​گوگل پلاس چیست؟ Google+ یا Google Plus یک شبکه اجتماعی از سمت گوگل میباشد. که در سال ۲۰۱۱ معرفی شد. شبکه اجتماعی گوگل پلاس که به G+ هم معروف است برای اشتراک گذاری عکس و متن و لینک مورد استفاده قرار میگرد. شبکه اجتماعی گوگل پلاس دارای ویژگیهای فراوانی میباشد

داروی تلاگلناستات، پرتودرمانی سرطان سر و گردن را موثرتر می کند

محققان دانشگاه سین سیناتی گزارش کردند؛

داروی تلاگلناستات، پرتودرمانی سرطان سر و گردن را موثرتر می کند

محققان دانشگاه سین سیناتی در یک مطالعه پرتودرمانی را با دارویی تایید شده (تلاگلناستات) ترکیب و در مدل های حیوانی دریافتند که این دارو به تنهایی رشد سلولهای سرطانی سر و گردن را تا ۹۰٪ کاهش می دهد و همچنین تأثیر پرتودرمانی را در حیوانات دارای تومورهای سر و گردن ۴۰٪ افزایش می دهد.

خانه نانو

مرکز هدایت حمایت بسیج علمی پژوهشی استان قم

از تحقیقات تا آموزش علوم نانو

خانم دکتر کاشانیان مسئول خانه نانو : ما از علاقه مندان حوزه نانو زیست فناوری جهت شرکت در دوره های ‌آموزشی استقبال میکنیم.

سرطان

توسط نخبه بسیجی پارس آبادی تحقق یافت؛

رونمایی از کتاب سرطان؛ صفرتا صد

نخبه بسیجی پارس آبادی، عضو خانه نخبگان شهرستان پارس آباد اردبیل موفق به تألیف کتاب سرطان؛ صفر تا صد شده است.

۲۵۴

جانشین فرمانده سپاه قائم «عج» استان سمنان؛

سمنان| توجه بیشتر به جهاد علمی در راستای بیانیه گام دوم انقلاب

جانشین فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان افزود: جهاد علمی از مؤلفه‌های کلیدیمطرح شده در بیانیه گام دوم انقلاب توسط امام امت است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.

ببب

به همت سازمان بسیج علمی پژوهشی :

نشست پایگاه های علمی استان قم

هفته گذشته اولین جلسه نشست مسئولین پایگاه های علمی بسیج اقشار و شهری استان قم به همت و میزبانی سازمان بسیج علمی پژوهشی برگزار شد.

۲۲

معاون وزیر جهاد و رئیس سازمان جنگلها در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان:

تمام جنگلها و سواحل هرمزگان تا پایان سال سنددار می شود/لزوم تخصیص بودجه بیشتر برای آبخیزداری

معاون وزیر جهاد و رئیس سازمان جنگلها در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان گفت: نیازمند تخصیص اعتبار بیشتری برای بحث آبخیزداری در استان سیل خیزی چون هرمزگان هستیم.

جلسه مشترک نهادهای انقلابی

به همت اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی قم:

جلسه مشترک نهادهای انقلابی

نشست سردار شاهچراغی فرمانده سپاه امام علی ابن ابی طالب با جمعی از مسئولان نهادهای حوزوی و انقلابی قم به میزبانی اداره کل تبلیغات اسلامی این استان برگزار شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب