رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور؛

لزوم استفاده از ظرفیت های سازمان بسیج علمی برای مهارت افزایی و ایجاد اشتغال/ دانشگاه جامع علمی کاربردی آمادگی هر گونه همکاری را دارد

دکتر محمد حسین امید در بازدید از سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی این آمادگی را دارد که با سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری در جهت توانمندسازی علمی، آموزشی و مهارت افزایی مشاغل و کسب و کارهای مختلف همکاری نماید.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمان، ظهر امروز پنجشنبه 9 بهمن ماه، دکتر محمد حسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور و دکتر محسن شمسی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان از سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان بازدید و با مسئول این سازمان دیدار و گفت و گو کردند.

 در این دیدار محمدحسین امید با ابراز خرسندی از فعالیت های سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان در عرصه های مختلف، اظهار کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی این آمادگی را دارد که با سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری در جهت توانمندسازی علمی، آموزشی و مهارت افزایی مشاغل و کسب و کارهای مختلف همکاری نماید.

 

رئیس دانشگاه علمی کاربردی کشور تصریح کرد: یکی از امتیازات دانشگاه جامع علمی کاربردی انعطاف پذیری آن است و با توجه به اعلام نیازی که می شود، دانشگاه این توانایی را دارد که حداکثر ظرف مدت سه ماه شرایط و امکانات لازم برای برگزاری دوره مورد نیاز را فراهم نماید.

 

امید خاطر نشان کرد: اگر بتوان به مردم حرفه یا شغلی متناسب با ظرفیت ها و نیازهای منطقه ای آموزش داده شود میزان اشتغال زایی افزایش پیدا می کند و در نتیجه هزینه کمتری به دنبال خواهد داشت.

 

وی در ادامه مطرح کرد: در این راستا می توان با ایجاد هماهنگی با صندوق های کارآفرینی به علاقمندان ایجاد اشتغال تسهیلات مناسبی در اختیار آن ها قرار داد و این کاری است که سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری به راحتی می تواند آن را دنبال کند چرا که سازمان بسیج در این عرصه با توجه به ظرفیت هایی که در اختیار دارد می تواند موثرتر و کارآمدتر عمل کند.

 

رئیس دانشگاه علمی کاربردی کشور عنوان کرد: خوشبختانه چند سالی می شود رویکرد مهارت افزایی در کشور بیشتر مورد توجه قرار گرفته است و ما آمادگی داریم که هم در دوره های کوتاه مدت و هم در دوره های مقطع دار در زمینه های مختلف با شما همکاری داشته باشیم کما اینکه در حال حاضر همکاری خوبی بین دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور و سپاه پاسداران وجود دارد.

 

امید در پایان به راه اندازی قرارگاه مهارت اموزی ویژه سربازان در نیروهای مسلح اشاره کرد و گفت: در حال حاضر قرارگاه مهارت آموزی با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی در نیروهای مسلح راه اندازی شده است و اقشار مختلف بسیج نیز می توانند از این ظرفیت استفاده کنند.

 

انتهای پیام/مهدی زاده

زمان انتشار: پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶:۴۰

شناسه خبر: 94069

مطالب مرتبط :
چای گیاهی

در گفتگو با مدیر عامل شرکت صدف ساحل هلیل مطرح شد؛

اولین تولید کننده چای ۱۶ گیاه ایرانی در کرمان هستیم

حمید سالاری گفت: د رحال حاضر چای ماسلای ایرانی که با ترکیب ۱۶ گیاه درست می شود را به بازار عرضه کرده ایم گرچه این نوع از محصولات نمونه های خارجی فراوانی دارد و با نام هندی ماسالا معروف شده است و تنها از ترکیب ۴ گیاه به وجود امده است اما به هیچ عنوان قابل قیاس با چای گیاهی دانش بنیان و ایرانی ما که با ترکیب ۱۶ گیاه بومی از استان کرمان تشکیل شده است، نیست .

بازدید دکتر امید

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان خبر داد:

انعقاد تفاهم نامه مشترک بین سازمان بسیج علمی و دانشگاه علمی کاربردی در آینده ای نزدیک

رضا خواجه حسنی گفت: انعقاد تفاهم نامه مشترک بین سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری و دانشگاه علمی کاربردی کرمان، گام مهمی در استفاده از ظرفیت های بالای طرفین بوده که به زودی این امر محقق می شود.

بازدید دکتر امید

بازدید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور از سازمان بسیج علمی استان کرمان+ تصاویر

ظهر امروز پنجشنبه ۹ بهمن ماه، دکتر محمد حسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور و دکتر محسن شمسی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان از سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان بازدید و با مسئول این سازمان دیدار و گفت و گو کردند.

مخترعین

بازدید مسئول علمی شهرستان پارس آباد از کارگاه مخترعین بسیجی به روایت تصویر

مسئول علمی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد از کارگاه مخترعین بسیج بازدید کرد.

مسئول سازمان بسیج علمی کرمان

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان؛

نقش موثر مشاغل خرد و خانگی در ایجاد اشتغال پایدار/ توانمندسازی یکی از زمینه‌های افزایش مشارکت مردم در اقتصاد است

رضا خواجه حسنی در حاشیه دوره توانمندسازی مشاغل خرد و خانگی که به همت سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان در حال برگزاری است گفت: مشاغل خرد و خانگی در ایجاد اشتغال پایدار و تولید ثروت نقش موثری دارند و با توانمندسازی در این حوزه می توان مشارکت مردم در اقتصاد را افزایش داد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب