بازدید علمی از پروژه های عمرانی در دستور کار سازمان بسیج علمی و پژوهشی ایلام

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری ایلام گفت : برنامه بازدید علمی اساتید بسیجی و اعضای خانه نخبگان ایلام در دستور کار سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ایلام قرار دارد .

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام : محمود علی پور مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ایلام عنوان کرد : برنامه بازدید علمی نخبگان استان از طرح های عمرانی و زیرساختی در دستور کار این سازمان قرار دارد  .

 وی ، با بیان اینکه هدف از این بازدیدها ، آشنایی با طرح های عمرانی اجرا شده و در حال ساخت و استفاده از توان و ظرفیت نخبگان استان در رفع مشکلات حوزه عمرانی و آبادانی استان است عنوان کرد :  در جریان بازدید جمعی از اساتید استان از سد کنگیر شهرستان ایوان ، مشکلات و ظرفیت های نهفته این صنعت در بخش عمرانی و گردشگری بررسی شد .

علی پور اظهار کرد : سد های ساخته شده استان ، علاوه بر تامین منابع آب و برق ، می توانند به ظرفیتی بزرگ برای توسعه صنعت گردشگری تبدیل شوند و رسیدن به این مقصد مهم ، نیازمند تلاش مسئولان در استفاده حداکثری از منابع خدادادی است .

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام با بیان اینکه در کارگروههای تخصصی خانه نخبگان مشکلات و موانع حوزه های مختلف بررسی می شود اظهار کرد : در تلاش هستیم تا با برگزاری برنامه های بازدید علمی از صنایع مختلف و طرح های عمرانی ، گامی در جهت پیشرفت و آبادانی استان برداریم .

گفتنی است ،  برنامه بازدید از سد کنگیر استان  به همت سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان و سازمان بسیج اساتید ایلام  ، با حضور جمعی از کارشناسان بسیجی حوزه عمران ، معماری برگزار شد .

انتهای پیام / ن

 

زمان انتشار: پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶:۳۵

شناسه خبر: 94072

مطالب مرتبط :
خبرگزاری علم و فناوری

معرفی دکتر جمال صیدی چهره علمی حوزه مهندسی مکانیک ایلام

دکتر جمال صیدی از نخبگان علمی و اساتید مطرح حوزه مهندسی مکانیک استان ایلام است که تا کنون صدها مقاله ، پژوهش و فعالیت علمی و تحقیقاتی را صورت داده است .

ل

بازدید مسئول بسیج علمی ایلام از تونل انتقال آب سد کنجان چم

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ایلام از تونل انتقال آب سد کنجان چم ایلام بازدید کرد.

بازدید دکتر امید

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان خبر داد:

انعقاد تفاهم نامه مشترک بین سازمان بسیج علمی و دانشگاه علمی کاربردی در آینده ای نزدیک

رضا خواجه حسنی گفت: انعقاد تفاهم نامه مشترک بین سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری و دانشگاه علمی کاربردی کرمان، گام مهمی در استفاده از ظرفیت های بالای طرفین بوده که به زودی این امر محقق می شود.

ب

بازدید اساتید بسیجی استان از سد کنگیر به روایت تصویر

جمعی از اساتید بسیجی استان ایلام از سد کنگیر ایوان بازدید کردند

لب

دکتر حبیب اله محمودیان چهره ماندگار علمی ایلام

دکتر حبیب اله محمودیان مز اساتید برجسته استان ایلام در حوزه باستانی است که تا کنون صدها کتاب ، مقاله و پژوهش کاربردی را به چاپ رسانیده است

ی

بسترسازی فرصتهای شغلی جدید در مرکز رشد شهید شهریاری

یاسر بشارتی مسئول مرکز رشد شهید شهریاری ایلام گفت : مرکز رشد شهید شهریاری ، با هدف تحقق اقتصاد دانش بنیان و پشتیبانی از طرح های فناورانه ، زمینه لازم برای ورود و حمایت از نخبگان را فراهم کرده است

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب