طرح مواسات و عدالت آموزشی

طرح مواسات آموزشی در راستای دانش‌افزایی و عدالت آموزشی بهترین راه برای رسیدگی به امور تحصیلی دانش‌آموزانی کم بضاعت می‌باشد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ گروه جهادی کانون دانش پژوهان نخبه پایگاه شهید علم الهدی ناحیه ابوذر به مناسبت روز دانشجو و با هدف دانش افزایی و عدالت آموزشی طرح مواسات و عدالت آموزشی را اجرا می‌کند.

در این طرح معلمان انقلابی به صورت جهادی در پویش همسایه مهربانی شرکت کرده‌اند و به دانش‌آموزان فقیر و کم‌بضاعتی که شناسایی و از طریق لینک ذیل ثبت نام کرده‌اند آموزش می‌دهند تا با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب، دانش‌آموز فقیر و کم‌بضاعتی که به هر دلیلی از درس‌خواندن محروم شده‌ اند و برای آموزش دروس مدرسه به کمک بیشتری از سوی یک معلم نیاز دارند کمک کنند.

 

لینک ثبت نام طرح مواسات آموزشی

 

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۸:۳۵

شناسه خبر: 94077

مطالب مرتبط :
فرهنگ فقر

کمک علمی نخبگان جامعه برای کاهش آسیب های اجتماعی

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان مرکزی: با برگزاری همایش فرهنگ فقر ذهن نخبگان را به سمت راهکارهای کاهش آسیب‌های اجتماعی سوق دهیم.

جشنواره

در حاشیه برگزاری جشنواره نخبگان استان کرمان مطرح شد:

گام عملی سارمان بسیج علمی در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب/ ۵۱ پایگاه علمی در سراسر استان ایجادشده است

خواجه حسنی گفت: مرکز حمایت از مبتکران، مخترعان و محققان (حمایت مالی و مشاوره ای از ایده ها و طرح های نوآورانه )، مرکز حمایت و هدایت تحقیقات تجربی با موضوع گیاهان دارویی(احصاء نیازها و بکارگیری توانمندی ها در موضوع گیاهان دارویی)، مرکز رشد دانش آموزی شهید زندی نیا (حمایت از ایده ها و طرح های نوآورانه دانش آموزی)، مرکز رشد مکاترونیک شهدای علمی استان کرمان (حمایت از ایده ها و طرح ها در موضوع مکانیک ، الکترونیک و رایانه) و مرکزنوآوری و شتابدهنده مشاغل خانگی (تسهیلگری در ایجاد مشاغل خانگی شامل آموزش، مهارت آموزی ،راه اندازی، بازاریابی، تبلیغات و فروش) برخی از مواردی هستند که می توانیم نام ببریم.

وبینار اساتید بسیجی

اساتید بسیجی اندیشه های شهید سلیمانی را تبیین کنند

وبینار تخصصی نقش اساتید بسیجی در پیشرفت های علمی توسط بسیج اساتید و همکاری سازمان علمی و پژوهشی و فناوری آذربایجان شرقی برگزار شد

۲۵۴

جانشین فرمانده سپاه قائم «عج» استان سمنان؛

سمنان| توجه بیشتر به جهاد علمی در راستای بیانیه گام دوم انقلاب

جانشین فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان افزود: جهاد علمی از مؤلفه‌های کلیدیمطرح شده در بیانیه گام دوم انقلاب توسط امام امت است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.

نخبه پروری پایگاه علمی شهید علم الهدی تا کسب مدال های المپیاد جهانی

"کانون دانش‌پژوهان نخبه" نیروهای مومن و انقلابی را برای شکوفایی ایران پرورش می‌دهد.

حاتمی

جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) در امور اقشار بسیج:

تلاش جدی برای جبران عقب ماندگی علمی کشور ضروری است/ بسیج رسانه در انتقال و بسط فرهنگ در جامعه بسیار نقش آفرین است

جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) در امور اقشار بسیج گفت: بسیج به ویژه بسیج رسانه در انتقال و بسط فرهنگ در جامعه بسیار نقش آفرین است و امروز دشمن به وسیله ابزار رسانه ای پای کار آمده است و فرهنگ خود را در سایر جوامع گسترش می دهد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب