تولید ابزار آموزش معماری بومی برای کودکان

محمودآبادی دانشجوی معماری دانشگاه یزد از تولید ابزار آموزش معماری بومی برای کودکان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از یزد؛ علیرضا محمودآبادی دانشجوی معماری دانشگاه یزد در مقطع دکترا و موسس شرکت "هورنو" است.

وی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از یزد گفت: شرکت ما قریب به دو سال است که در حوزه تولید ابزار آموزشی معماری بومی فعالیت می کند و  در پارک علم و فناوری مستقر شده ایم.

محمودآبادی بیان داشت: تولید محتوای تصویری برای فرهنگ‌سازی و تولید وسایل آموزشی برای کودکان مرتبط با معماری بومی یکی از اهداف ما در تولید محصولات بوده است.

وی ادامه داد: تا کنون یک پکیج معماری شامل ابزار آلات و مواد اولیه  به نام "خشتانه" را تولید کرده و به تولید انبوه رسانده ایم. هم اکنون نیز به دنبال گسترش فعالیت ها و تاسیس کارگاه و تجهیزات جدید هستیم تا تولید محصولات را افزایش بدهیم. محصولات دیگر نیز طراحی شده که نیاز به جذب سرمایه و وقت بیشتر دارد.

مبتکر یزدی با اشاره به حمایت های صورت گرفته نیز تاکید کرد: تا کنون یک درخواست برای تسهیلات داشته ایم و با استفاده از همین تسهیلات نیز موفق شده ایم کارگاه‌ خود را گسترش دهیم. البته اکنون برای سرمایه در گردش نیز نیاز به وام جدید داریم.

وی گفت: از جمله خدمات دیگر پارک برگزاری کلاس های آموزشی برای شرکت های مستقر است. علاوه بر اینها رصد و اطلاع‌رسانی به شرکت‌ها نیز بسیار مهم بوده و خلا آن حس می شود. مشکلات بسیاری وجود دارد که خود شرکت ها از آن آگاهی نداشته و می بایست از سوی پارک پیگیری شود زیرا اگر به عهده خود افراد گذاشته شود امکان دارد که مسیر را اشتباه بروند.

محمودآبادی عنوان کرد: خوشبختانه نخستین محصول تولیدی ما با استقبال خوبی مواجه شد، ارتقای کیفیت و  همچنین ارتقای محتوای آموزشی که به صورت سی دی های آموزشی در پکیج قرار می گیرد از دیگر برنامه های ما است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۸:۴۹

شناسه خبر: 94208

مطالب مرتبط :
میرقانعی

رئیس سازمان بسیج علمی استان یزد خبر داد:

راه یابی دو طرح از استان یزد در جشنواره ملی جهادگران علم و فناوری

رئیس سازمان بسیج علمی استان یزد از راه یابی دو طرح آب شیرین کن خورشیدی و فیلتر جذب مواد روغنی به جشنواره ملی جهادگران علم و فناوری خبر داد.

طلا

ابداع شیوه جدیدی برای آبکاری طلا در یزد

زارع مخترع و مبتکر یزدی از ابداع شیوه ای جدید برای آبکاری طلا خبر داد که می تواند سر منشا تحول در این حوزه باشد.

۱

۱۰ بهمن برگزار می شود؛

ششمین همایش بین المللی مطالعات معماری و شهرسازی در جهان اسلام

ششمین همایش بین المللی مطالعات معماری و شهرسازی در جهان اسلام روز جمعه، ۱۰ بهمن، ۱۳۹۹ توسط مرکز بین المللی همایشها وسمینارهای توسعه پایدار علوم جهان اسلام و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار می شود.

مسابقه

مسابقه راهکار در اردکان برگزار می شود

مسئول بسیج علمی شهرستان اردکان از برگزاری مسابقه راهکار در این شهرستان خبر داد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب