نگاه در صنعت باید توسعه‌محور باشد

معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: استان چهارمحال و بختیاری ، ظرفیت‌های فراوانی دارد و بر اساس آمارها و شاحص‌ها رشد خوبی را نشان می‌دهند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری؛ علی رسولیان معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در سفر امروز خود به استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: با توجه به این‌که سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران متولی "صنایع‌کوچک" نیز هست ، باید سرمایه‌گذار را در همه‌ی مراحل، همراهی کند.

وی تصریح کرد:  تلاش‌های سازمان بر تامین کاستی‌ها در  زیرساخت‌ها با مساعدت مدیریت اجرایی در استان‌ها ، متمرکز می‌شود.

رسولیان ادامه داد:  هر میزان که امکان فعالیت اقتصادی برای صنوف و مراکز دانش‌بنیان فراهم باشد ، کمک خواهیم کرد.

وی بیان داشت:  اعتقاد بر توسعه‌ی شهرک‌های خصوصی داریم ، چون پتانسیل خوبی در بخش خصوصی فراهم است.

رسولیان با اشاره به اینکه در کل کشور ، واگذاری زمین رشد خوبی داشته است گفت: به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حدود ۴۰۰ طرح خصوصی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور به بهره‌برداری می‌رسد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛  تعداد قابل توجّهی از پروژه‌های زیرساختی با اعتبار حدود یک‌هزار میلیارد تومان در سطح کشور به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸:۲۵

شناسه خبر: 94248

مطالب مرتبط :
برق رسانی

رشد ۱۳۸ برابری ظرفیت برق تحویلی به مشترکین چهارمحال و بختیاری در طول دوران انقلاب اسلامی

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری از رشد ۳۸ برابری تعداد مشترکین و ارتقاء ۱۳۸ برابری ظرفیت برق تحویلی به مشترکین در طول دوران انقلاب اسلامی خبر داد.

رسولیان

وجود واحدهای قوی دانش بنیان در شهرک صنعتی شهرکرد یک غنیمت است

معاون وزیر و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: وضعیت فعلی شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری خوب است و وجود واحدهای قوی دانش بنیان در شهرک صنعتی شهرکرد یک غنیمت است.

ایدشو

اولین مراسم مجازی ایدشو"صنعت، دانشگاه و کارآفرینی" در چهارمحال و بختیاری برگزار شد/تجلیل از ۱۰ ایده برتر

مسئول سازمان بسیج علمی و پزوهشی چهارمحال و بختیاری گفت: به همت بسیجیان استان اولین مراسم مجازی ایدشو، صنعت ، دانشگاه و کارآفرینی در مرکز رشد خلاقیت شهدای شهر هفشجان افتتاح شد.

دانش بنیان

راهکارهای یک کارآفرین برای رشد صنعت دانش‌بنیان

مدیر عامل یک شرکت دانش‌بنیان گفت: دولت ما ادعای حمایت از صنایع دانش‌بنیان را دارد اما از این محصولات حمایت نمی‌کند، دولت ما را قبول ندارد و سیاست‌هایش به شدت ضد صنعت دانش‌بنیان است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب