با حضور مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان؛

نخبگان علمی شهرستان شهرضا تجلیل شدند

مراسم تجلیل از حدود ۳۰ نفر از نخبگان علمی دانشگاه ها و رتبه های برتر کنکور سراسری ۱۳۹۹ شهرستان شهرضا با حضور مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان انجام شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان،مراسم تجلیل از حدود 30 نفر از نخبگان علمی دانشگاه ها و رتبه های برتر کنکور سراسری 1399 به همت بسیج دانشجویی شهرستان شهرضا و معاونت علمی پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج شهرضا با حضور خالد گمار معاون بسیج علمی پژوهشی سپاه صاحب (الزمان عج) استان اصفهان، جناب سرهنگ اکبری فرمانده سپاه ناحیه شهرضا مسئولان و رؤسای دانشگاه های شهرستان، امروز چهارشنبه 15 بهمن ماه همزمان با میلاد با سعادت یگانه دخت نبی مکرم اسلام، حضرت فاطمه زهرا (س) و به مناسبت ایام الله دهه ی فجر انقلاب اسلامی در محل سالن شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

خالد گمار مسؤل سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان و جناب سرهنگ اکبری فرمانده سپاه ناحیه شهرضا در این همایش به ایراد سخنرانی پرداختند.

 

انتهای پیام/

معصومه صادقی

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲:۳۶

شناسه خبر: 94250

مطالب مرتبط :
نائب رئیس مجمع بسیجیان استان اصفهان اظهار کرد:

نائب رئیس مجمع بسیجیان استان اصفهان اظهار کرد:

ضرورت مشارکت حداکثری برای تغییر وضعیت فعلی کشور/ مرجعیت نخبگان در تشخیص انتخاب اصلح است

عضو بسیج اساتید استان اصفهان، با بیان این که نظام اسلامی به هر انتخاباتی بعنوان فرصتی برای تقویت ارکان نظام مردم سالار دینی نگاه می‌کند، گفت: موضوع مشارکت حداکثری برای تغییر وضعیت فعلی کشور ضرورت دارد، در تشخیص انتخاب اصلح نیز مردم و بویژه نوجوانان و جوانان نیازمند مرجعیت نخبگان هستند.

داروی بازیابی بینایی بیماران مولتیپل اسکلروزیس(MS) کشف شد

دانشمندان دانشگاه کالیفرنیا ریورساید گزارش کردند؛

دارویی که بینایی بیماران مبتلا به مولتیپل اسکلروزیس (MS) را باز می گرداند

دانشمندان دانشگاه کالیفرنیا ریورساید گزارش کردند: دارویی به نام کلرید ایندازول (IndCl) توانایی بهبود دید در بیماران مبتلا به مولتیپل اسکلروزیس یا ام اس (MS) را دارد، این دارو در موش ها باعث بهبودی در میلین شده و عملکرد بینایی حدود ۵۰٪ بهبود یافت، دانشمندان معتقدند درمان به موقع می تواند ۷۵٪ -۸۰٪ عملکرد اصلی را بازیابی کند.

بازدید سرداران سلامی، سلیمانی و رحیمی از غرفه های استان اصفهان در جشنواره جهادگران علم و فناوری/ حضور بسیج علمی اصفهان با ۱۱ طرح برگزیده

پنجمین جشنواره؛

بازدید سرداران سلامی، سلیمانی و رحیمی از غرفه های استان اصفهان در جشنواره جهادگران علم و فناوری/ حضور بسیج علمی اصفهان با ۱۱ طرح برگزیده

امروز و در ادامه افتتاح پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری، سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و سردار دکتر مهدی رحیمی رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری از غرفه های استان اصفهان که شامل ۱۱ طرح برگزیده است، بازدید کردند.

بیماری لثه، بیماران کووید۱۹ را چند برابر بیشتر دچار عوارض می کند

طبق تحقیقاتی که در نشریه پریودنتولوژی اروپا منتشر شد؛

بیماری لثه، بیماران کووید۱۹ را چند برابر بیشتر دچار عوارض می کند

طبق تحقیقاتی که امروز در مجله پریودنتولوژی بالینی، ۱ نشریه رسمی فدراسیون پریودنتولوژی اروپا (EFP) منتشر شده است. در صورت ابتلا به بیماری لثه، بیماران کووید۱۹ حداقل سه برابر بیشتر دچار عوارض می شوند.

نم

حمایت از نخبگان حرکت علمی کشور را تسهیل می بخشد

میثم عزیززاده نخبه ایلامی : نخبگان پشتوانه بزرگ فکری در راستای توسعه و ثروت ملی هستند و در صورت حمایت ، می توانند روند حرکت رو به رشد علمی کشور را تسهیل نمایند .

​امروز انقلاب اسلامی در اوج قدرت علمی است

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرایان:

​امروز انقلاب اسلامی در اوج قدرت علمی است

​صنعتی گفت: امروز انقلاب اسلامی در اوج قدرت علمی در سطح منطقه است.

دارو

دارویی جدید در بازیابی بینایی از دست رفته در بیماران MS

محققان دانشگاه کالیفرنیا، ریورساید (UCR) دارویی را گزارش کردند که قادر به بازیابی بینایی در بیماران MS می باشد.

بابلی

گفتگوی علم و فناوری با معاون علمی پژوهشی سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه؛

پیشتازی کرمانشاه و درخشش نخبگان بسیجی در سطح کشور

دکتر بابلی در گفتگو با علم و فناوری، از پیشتازی کرمانشاه در تاسیس خانه نخبگان بسیج و مراکز رشد و درخشش نخبگان بسیجی استان در رویداد های ملی و استانی خبر داد.

nii t[v

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل مطرح کرد:

ایام الله دهه مبارک فجر همچون تیری بر چشمان استکبار جهانی است

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب