به مناسبت دهه مبارک فجر:

اعزام ۱۱گروه جهادی دامپزشکی ودامپروری به روستاهای محروم خراسان شمالی

مسئول بسیج جامعه کشاورزی خراسان شمالی گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر ، ۱۱ گروه جهادی بسیج جامعه کشاورزی دامپزشکی ودامپروری به روستا‌های محروم استان در جهت خدمات رسانی در حوزه دام پروری و دام پزشکی اعزام می گردند.

 

مسئول بسیج جامعه کشاورزی خراسان شمالی گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر ، ۱۱ گروه جهادی بسیج جامعه کشاورزی دامپزشکی ودامپروری  به روستا‌های محروم استان در جهت خدمات رسانی در حوزه دام پروری و دام پزشکی  اعزام می گردند.

ذکریا محمد یاران گفت: این گروه‌های جهادی با همکاری بسیج عشایری، اداره کل دام پژشکی ومعاونت تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی  استان خراسان شمالی عازم روستا‌های محروم می شوند

 

او افزود: در این اقدام جهادی ۵۰هزار راس از دام‌های سبک و سنگین روستا‌های دور افتاده خراسان شمالی تحت پوشش این طرح در حوزه های مختلف اموزشی و در مانی قرار گیرند.


یاران بیان کرد: این ۱۱اکیب جهادی علاوه بر خدمات درمانی ، سم پاشی جایگاه دام و اهدا دارویی رایگان در این طرح مورد نظر قرار گرفته است  


او گفت:این اقدام در راستای اردو جهادی خدمات رسانی در تمامی ۸ شهرستان استان به صورت رایگان انجام می‌شود.  در این طرح همچنین با هماهنگی صورت گرفته با سازمان جهادکشاورزی طی تفاهم نامه ۳ جانبه نسبت به نظارت از توزیع نهاد های دامی  توسط کارشناسان دامی در ایام الله دهه مبارک فجر به صورت ویژه اقدام خواهد شد

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۰:۲۴

شناسه خبر: 94258

مطالب مرتبط :
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان خبرداد:

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان خبرداد:

تالیف و تدوین ۱۴ جلد کتاب تا ارائه چندین طرح ملی/کتاب امنیت زیستی و ضوابط بهداشتی مرغ تخم‌گذار چراغ راه و آیینه‌ای برای تولید است

محمد کشتکار معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان و عضو انجمن نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثار‌گر استان با اعلام این خبر که تالیف و تدوین۱۴ جلد کتاب تا ارائه چندین طرح ملی با تجربه کاری ۲۶ سال ارائه کرده است، گفت: کتاب امنیت زیستی و ضوابط بهداشتی مرغ تخم‌گذار یکی از آخرین و ارزشمندترین کتاب ها بعنوان چراغ راه و آیینه‌ای برای مبحث تولید است.

جانشین اقشار

امروز در مراسمی با حضور جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) در امور اقشار بسیج انجام شد:

افتتاح خانه نخبگان علمی پژوهشی و فناوری سپاه خراسان شمالی

امروز در مراسمی خانه نخبگان سازمان بسیج علمی، پژوهشی و با حضور جانشین فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه(ع)افتتاح شد.

نشست خبری

افتتاح ۲۹ پروژه در دهه فجر

رییس علوم پزشکی بجنورد گف: امسال ۲۹ طرح در حوزه بهداشت و درمان به بهره برداری می رسد، پایگاه های اورژانس، اورژانس هوایی، مرکز آموزش مجازی و مرکز مدیریت بحران را از جمله طرح ها معرفی کرد.

یاران

کشاورزی نوین گامی در جهت جهش تولید

مسوول سازمان بسیج جامعه کشاورزی خراسان شمالی گفت: امیدواریم بتوانیم شعار جهش تولید که توسط رهبرمعظم انقلاب در سال۹۹ نامگذرای گردیده است به جامع عمل برسانیم که این امر با استفاده از ظرفیت بی نظیر بسیج وبا روحیه انقلابی بسیجیان امکان پذیر خواهد بود.

امضای تفاهم نامه همکاری سه جانبه از سوی بسیج علمی و پژوهشی خوزستان

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری خوزستان:

رزمایش سپاهیان محمد(ص) جلوه زیبایی از شور و حماسه آفرینی بسیجیان بود/ اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان گفت: رزمایش سپاهیان محمد(ص) استان خوزستان جلوه زیبایی از شور و شوق و حماسه آفرینی بسیجیان دلیر بود که نشانه کوچکی از اقتدار بسیج برای فعالیت در عرصه های مختلف بود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب