امروز در مراسمی با حضور جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) در امور اقشار بسیج انجام شد:

افتتاح خانه نخبگان علمی پژوهشی و فناوری سپاه خراسان شمالی

امروز در مراسمی خانه نخبگان سازمان بسیج علمی، پژوهشی و با حضور جانشین فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه(ع)افتتاح شد.

 

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری  از خراسان شمالی ، امروز در مراسمی اولین خانه نخبگان با همکاری سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری خراسان شمالی و با حضور جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) در ساختمان اقشار  افتتاح شد.

 

مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری خراسان شمالی در این مراسم گفت: سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری خراسان شمالی دارای اندیشه نو، خلاق است و هماهنگی‌های خوبی وجود دارد که این معاونت بسیج سپاه حضرت جوادالائمه(ع) توانسته است تعاملات خوبی با دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی ارتباط برقرار کند.


هادی محمدزاده افزود: با استفاده از توان و ظرفیت نخبگان علمی می‌توان در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلام گام‌های اساسی برداشت.

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۰:۴۴

شناسه خبر: 94293

مطالب مرتبط :
حاتمی

به مناسبت اعیاد شعبانیه؛

۴۵۰۰بسته مواد غذایی در بین نیازمندان خراسان شمالی توزیع شد

جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) در امور اقشار بسیج استان از تهیه و توزیع ۴۵۰۰ بسته مواد غذایی در بین نیازمندان خراسان شمالی خبر داد.

نشست خبری

تکمیل پروژه معدن آلبلاغ؛ مطالبه ملی برای آزادسازی ظرفیت اشتغال ۵ هزار جوان استان

جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع)در امور اقشار بسیج با بیان اینکه سرعت بخشیدن به ساماندهی معدن آلبلاغ باید به یک مطالبه ملی تبدیل شود گفت: اگر صنایع فرآوری ایجاد شود مواد معدن در صورت تبدیل به شمش قابلیت ایجاد پنج هزار شغل مستقیم را داراست.

ثلاث

به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر صورت پذیرفت:

افتتاح خانه نخبگان بسیج شهرستان ثلاث باباجانی با هدف استفاده از توان و ظرفیت نخبگان بسیجی شهرستان

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، طی مراسمی خانه نخبگان بسیج شهرستان ثلاث باباجانی با هدف استفاده از توان و ظرفیت نخبگان بسیجی شهرستان افتتاح گردید.

بابلی

گفتگوی علم و فناوری با معاون علمی پژوهشی سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه؛

پیشتازی کرمانشاه و درخشش نخبگان بسیجی در سطح کشور

دکتر بابلی در گفتگو با علم و فناوری، از پیشتازی کرمانشاه در تاسیس خانه نخبگان بسیج و مراکز رشد و درخشش نخبگان بسیجی استان در رویداد های ملی و استانی خبر داد.

یاران

به مناسبت دهه مبارک فجر:

اعزام ۱۱گروه جهادی دامپزشکی ودامپروری به روستاهای محروم خراسان شمالی

مسئول بسیج جامعه کشاورزی خراسان شمالی گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر ، ۱۱ گروه جهادی بسیج جامعه کشاورزی دامپزشکی ودامپروری به روستا‌های محروم استان در جهت خدمات رسانی در حوزه دام پروری و دام پزشکی اعزام می گردند.

حاتی

آغاز مرحله سوم رزمایش مواسات همدلی و کمک مومنانه

جانشین فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه(ع)در امور اقشار بسیج گفت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری امروز مرحله سوم رزمایش مواسات همدلی و کمک مومنانه در استان و شهرستان ها آغاز شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب