برگزاری کلاس‌های تقویتی در راستای دانش افزایی دانش‌آموزان

مربیان متعهد حوزه ۱۰۱ فجر با ارائه برنامه مطالعه به دانش‌آموزان و پیگیری روزانه و مشاوره تحصیلی گامی بزرگ و خالصانه در راستای تقویت بنیه تحصیلی، دانش افزایی و شکوفایی استعداد‌های آنها برداشته‌اند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ نخبگان و مربیان متعهد و بسیجی پایگاه‌های قائم آل محمد(عج)، شهدای روستای کشار و سلمان کن حوزه ۱۰۱ فجر ناحیه قدس با برگزاری کلاس‌های تقویتی دورس ریاضی، علوم، زبان انگلیسی، فیزیک، شیمی، عربی و روخوانی قرآن ضمن ارائه برنامه مطالعه به دانش‌آموزان و پیگیری روزانه و مشاوره تحصیلی گامی بزرگ و خالصانه در راستای ترویج علم و دانش و افزایش سطح تحصیلی آنها برداشته‌اند.

فضای عمومی که در مساجد و پایگاه‌های مقاومت بسیج وجود دارد بستر مناسبی برای ارتباط معلمان مجرب با دانش‌آموزانی است که در شرایط کرونایی در حال سپری کردن مقاطع تحصیلی خود به صورت مجازی  هستند و نیاز به مربیانی دلسوز در جهت تقویت بنیه تحصیلی، شکوفایی و بهره گیری از استعداد‌های خود دارند.
 
در راستای تبیین فرمایشات و انتظارات رهبر معظم انقلاب از یک مسجد پویا، چگونگی ارتباط مسجد با اهالی محله و منطقه و بردن مساجد به منازل مردم که باعث حضور تمامی اقشار مختلف مردم در مساجد می شود این گام خدا‌ پسندانه بهترین راه برای ارتباط مردم به‌ خصوص نوجوانان است که در کنار آموزش دروس و مشاوره‌های تحصیلی رایگان به مسائل روحی و روانی و بصیرت افزایی خود نیز بپردازند تا در آینده یک داش‌آموخته افتخار آفرین با بصیرت و انقلابی برای ایران عزیز شوند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۷:۲۵

شناسه خبر: 94334

مطالب مرتبط :
برگزاری کلاس های تقویتی در جهت دانش افزایی دانش آموزان

به همت معاون علمی، پژوهشی پایگاه حضرت ابوالفضل (ع)؛

برگزاری کلاس های تقویتی در جهت دانش افزایی دانش آموزان

مربیان متعهد پایگاه حضرت ابوالفضل (ع) با ارائه برنامه مطالعه به دانش آموزان و پیگیری و مشاوره تحصیلی گامی بلند و خالصانه در جهت تقویت بنیه تحصیلی، دانش افزایی و شکوفایی استعدادهای آنها برداشته‌اند.

یادداشت برداری

در گفت و گو با یک مشاور مطرح شد

یادداشت برداری یکی از کلیدهای اصلی یادگیری و یادآوری

یک مشاور تحصیلی با بیان نکاتی درباره یادداشت برداری گفت: یادداشت برداری یکی از کلیدهای اصلی یادگیری و یادآوری است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب