برگزاری مسابقه کتابخوانی علمی فرهنگی "دکل" به مناسبت دهه فجر

همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسابقه علمی فرهنگی کتابخوانی "دکل" به همت حوزه ۱۰۱ فجر ناحیه قدس برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ به مناسبت دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مسابقه کتابخوانی علمی فرهنگی "دکل" به همت معاونت علمی پژوهشی حوزه ۱۰۱ فجر ناحیه قدس برگزار می‌شود.

کتاب دکل به قلم روح‌الله ولی ابر‌قوئی اولین کتاب داستانی با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب رهبر معظم انقلاب است که ماجرای آن در یک دبیرستان و در قالب هفت زنگ به تصویر کشیده شده و گفتگویی جنجالی و هیجانی بین یک روحانی مبلغ و دانش‌آموزان دبیرستانی در قالب یک داستان جذاب به فراخور فضای کلاس است که با سیر منطقی و عقلی به پاسخگویی به سوالات و شبهات کلیدی و مسائل سیاسی روز و انقلاب و همچنین یادگیری تکنیک‌های دفاع از انقلاب که عمدتاً در ذهن جوانان دور می‌زند می‌پردازد.
علاقمندان جهت شرکت در این مسابقه می‌توانند فایل صوتی این کتاب، سوالات مسابقه و برگه پاسخگویی را از معاونت علمی پژوهشی پایگاه خود دریافت کنند.
لازم به ذکر است زمان ارسال پاسخ سوالات از ۲۲ تا ۳۰ بهمن ماه می‌باشد، و به نفرات برتر این مسابقه جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲:۱۰

شناسه خبر: 94335

مطالب مرتبط :
مسابقه کتابخوانی

مسابقه کتاب‌خوانی «از چیزی نمی‌ترسیدم» ویژه‌ی پدران و مادران

کانون دانش‌پژوهان نخبه مسابقه کتاب‌خوانی از کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» زندگینامه‌ی خودنوشت شهید حاج قاسم سلیمانی را ویژه پدران و مادران برگزار می‌کند

 گام دوم انقلاب سند رهاسازی کشور از وابستگی است/ استان بوشهر نمایندگی دبیرخانه انرژهای‌نو در کشور را دارد

علم و فناوری گزارش می دهد؛

گام دوم انقلاب سند رهاسازی کشور از وابستگی است/ استان بوشهر نمایندگی دبیرخانه انرژهای‌نو در کشور را دارد

استان بوشهر با راه‌اندازی مراکز تحقیقاتی، موفق به کسب رتبه اول مرکز تحقیقاتی کشور و ایجاد دبیرخانه کنسرسیوم انرژی‌های‌نو در استان شد،این دبیرخانه کنسرسیوم شامل ۱۳ مرکز تحقیقاتی در حوزه انرژی‌های‌نو و بهینه‌سازی مصرف انرژی در کشور است که استان بوشهر نمایندگی و مدیریت آن را برعهده دارد.

خبرگزاری علم و فناوری

مسئول بسیج علمی و پژوهشی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر؛

اسلامی بالنده و مقتدر چون کوه استوار خواهیم ساخت

مسئول بسیج علمی و پژوهشی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در نشست مدیران علمی شهرستان‌ها گفت: باید مسئولین علمی نواحی تلاش مضاعف نمایند تا از طریق مراکز رشد شهرستانی و خانه نخبگان، امید به کار و تلاش در کشور افزایش یابد و منویات مقام معظم رهبری در راستای جهش تولید برآورده شود.

۱۲۳

مخترع جوان ارومیه ای عنوان کرد؛

انقلاب با ماهیت استقلال طلبی نقشی بارز در وضع علمی کل کشور دارد/بسیج امروز باید تمام قد وارد خط مقدم بشود

دکتر مازیار فیض اله زاده دکتری مکانیک بیوسیستم گفت:انقلاب با ماهیت استقلال طلبی نقشی بارز در وضع علمی نه استان بلکه کل کشور دارد. و امروز شاهد عینی تفکر انقلابی حوزه دفاعی و تفکر غیر انقلابی حوزه خودرو می باشد.

​حمایت بسیج علمی از دانش آموزان صاحب ایده / نهج البلاغه سند مهمی درمدیریت کشور

مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فن آوری در سپاه انصارالرضا(ع)در جمع دانش آموزان مطرح کرد:

​حمایت بسیج علمی از دانش آموزان صاحب ایده / نهج البلاغه سند مهمی درمدیریت کشور

عظیمی فر با اشاره به اینکه بسیج علمی، دانش آموزان صاحب ایده می کند،گفت: اولین مولفه در بسیج علمی احصاء نیازها است که باید مخترع و مبتکر نیز براساس آن حرکت کند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب