رئیس سازمان بسیج کارگری و کارخانجات خراسان شمالی:

چهارمین جشنواره ابدعات اختراعات و نوع اوری در صنعت برگزار می‌شود

مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات خراسان شمالی گفت: در جشنواره ابدعات نوآوری‌ها و اختراعات صنعت و با رویکرد پژوهشگرانه از ایده‌ها، اختراعات ومقالات برتر علمی دانشگاه‌ها و کارخانجات تجلیل می شود.


مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات خراسان شمالی گفت: در جشنواره ابدعات نوآوری‌ها و اختراعات صنعت و با رویکرد پژوهشگرانه از ایده‌ها، اختراعات ومقالات برتر علمی دانشگاه‌ها و کارخانجات تجلیل می شود.

 

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری، سازمان بسیج کارگری و کارخانجات خراسان شمالی اظهار کرد: چهارمین جشنواره ابدعات و اختراعات و نوآوری در صنعت  در تاریخ چهارم  اسفند ماه  در خراسان شمالی  برگزار خواهد شد.


حسن خاکسار با بیان اینکه این جشنواره استانی  با نام «شهید سلیمانی» و در جهت ارتقای سطح کیفی ارتباط دانشگاه و صنعت برگزار می‌شود، بیان کرد: در این جشنواره یک روزه از ایده‌ها و اختراعات و مقالات برترعلمی دانشگاه‌ها و کارخانجات با اعطای لوح تقدیر و همچنین حمایت مالی تجلیل می‌شود.

 

مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات خراسان شمالی  ارائه تسهیلات تجاری‌سازی به ایده‌ها، طرح‎ها، اختراعات و مقالات برتر را از دیگر 

 

مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانه جات خراسان شمالی ، صنایع غذایی، صنایع ساختمانی، تولید نانو و مواد خام و حساس مورد نیاز صنایع و کارخانه جات، صنایع فولاد را از محورهایی دانست که  ایده‌هاو مقالات خود را در این خصوص ارسال کردنند.


حسن خاکسار  با بیان اینکه تاکنون 46 مقاله، ایده و اختراع به دبیرخانه برگزاری این جشنواره ارسال شده است، هدف از برگزاری آن را شناسایی و معرفی استعدادها در زمینه‌های مختلف علمی و صنعتی و همچنین ترویج فرهنگ نوآوری و کارآفرینی دانش‌بنیان و خلاقیت های موثر کارگران در محیط کار اعلام کرد.


خاکسار اظهار کرد: در مراسم اختتامیه این جشنواره که قرار است در سالن جلسات ساختمان اقشار  برگزار شود از ۱۰ مخترعین و طرح ها نمونه دربخش صنعت  تجلیل می‌شود.

 


رئیس سازمان بسیج کارگری و کارخانجات خراسان شمالی تعهد به کارجهادی، تعامل با بسیج و نهادهای ارزشی و همچنین توجه ویژه به اقتصاد مقاومتی و خود کفایی  را از مهمترین معیار های انتخاب  برگزیده دانست.

زمان انتشار: شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳:۱۹

شناسه خبر: 94339

مطالب مرتبط :
سردار اکبری

کارجهادی؛ عامل سرپا نگه داشتن کارخانه ها/ اجازه ندهید در بحث تولیدات داخلی کارشکنی شود

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: یک کارخانه برای اینکه سرپا باشد نیاز به کارجهادی و تلاش شبانه روزی دارد و این میسر نمی شود مگر با با فرماندهان صنعت و تولید.

لزوم تقویت مناسک دینی و آیین های مذهبی، در مناطق جرم خیز و مستعد بزهکاری/ ترویج مناسک دینی در بطن جامعه امر به معروف عملی در ساحتی بزرگ است

سرپرست واحد سلامت اجتماعی مرکز بهداشت استان اصفهان؛

لزوم تقویت مناسک دینی و آیین های مذهبی، در مناطق جرم خیز و مستعد بزه‌کاری/ ترویج مناسک دینی در بطن جامعه امر به معروف عملی در ساحتی بزرگ است

دکتر زهرا امینی در نشست مشورتی تحلیل و بررسی نقش آموزه‌های دینی و سلامت معنوی در کاهش آسیب‌های اجتماعی که همزمان با آغاز ماه رجب در واحد سلامت اجتماعی مرکز بهداشت استان برگزار شد، برلزوم تقویت مناسک دینی و آیین های مذهبی، در مناطق جرم خیز و مستعد بزهکاری تاکید کرد و گفت: ترویج مناسک دینی در بطن جامعه امر به معروف عملی در ساحتی بزرگ است.

خاکسار

مسئول بسیج کارگری خراسان شمالی در گفتگو علم و فناوری خبر داد:

آغاز مرحله چهارم«شیفت ایثار» با مشارکت ۸۰۰ نفر کارگر در خراسان شمالی

مسئول بسیج کارگری و کارخانجات خراسان شمالی گفت: از روز آینده، در راستای مرحله چهارم رزمایش بزرگ کمک مؤمنانه در تمامی کارخانه‌های خراسان شمالی طرح شیفت ایثار آغاز و پیش‌بینی می‌شود هزار ۵۰۹هزار نفر ساعت کارگر در این طرح شرکت کنند.

جشنواره

در حاشیه برگزاری جشنواره نخبگان استان کرمان مطرح شد:

گام عملی سارمان بسیج علمی در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب/ ۵۱ پایگاه علمی در سراسر استان ایجادشده است

خواجه حسنی گفت: مرکز حمایت از مبتکران، مخترعان و محققان (حمایت مالی و مشاوره ای از ایده ها و طرح های نوآورانه )، مرکز حمایت و هدایت تحقیقات تجربی با موضوع گیاهان دارویی(احصاء نیازها و بکارگیری توانمندی ها در موضوع گیاهان دارویی)، مرکز رشد دانش آموزی شهید زندی نیا (حمایت از ایده ها و طرح های نوآورانه دانش آموزی)، مرکز رشد مکاترونیک شهدای علمی استان کرمان (حمایت از ایده ها و طرح ها در موضوع مکانیک ، الکترونیک و رایانه) و مرکزنوآوری و شتابدهنده مشاغل خانگی (تسهیلگری در ایجاد مشاغل خانگی شامل آموزش، مهارت آموزی ،راه اندازی، بازاریابی، تبلیغات و فروش) برخی از مواردی هستند که می توانیم نام ببریم.

گاز گرفتگی

قاتل نامریی بنام گاز منو اکسید کربن

گاز مونواكسيد كربن گازي در اثر احتراق ناقص مواد سوختني توليد مي شود،بخاري، آبگرمكن، شومينه و اجاق گازها به علت سيستم تهويه نامناسب (دودكش) عامل اصلي مسموميت با گاز مونواكسيدكربن است.

دیدار مسئول بسیج علمی با مخترع خوزستانی در اهواز

مسئول علمی و پژوهشی بسیج کارگری خوزستان:

بسیجیان خلاقانه برای پیشرفت کشور گام بر می دارند

مسئول علمی و پژوهشی سازمان بسیج کارگری استان خوزستان با تاکید بر این نکته که بسیجیان همیشه دنبال سازندگی، جهاد و به روزآوری کشور هستند، گفت: بسیجیان افرادی هستند که به صورت مستمر در کشور در حال انجام فعالیت هستند و تلاش می کنند و خلاقیت به خرج می دهند تا کشور پیشرفت کند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب