نظارت از عملکرد علمی پایگاه ها با هدف تقویت و توسعه فعالیت های علمی

معاون علمی، پژوهشی ناحیه ابوذر با هدف تقویت و توسعه فعالیت های علمی آموزشی و همچنین حمایت از ابتکارات و اختراعات مخترعین بسیجی از پایگاه های علمی تابعه نظارت کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ در راستای ارتقای کمی و کیفی فعالیت های علمی بسیج، خزیمه معاون علمی، پژوهشی و فناوری ناحیه ابوذر از عملکرد حوزه ۳۴۲ حضرت فاطمه معصومه (س) و پایگاه های شهید عمو حسین، شهید هاشمی و والفجر یک نظارت کرد.

این نظارت با هدف تقویت و توسعه فعالیت های علمی آموزشی در سطح پایگاه ها، ایجاد ظرفیت های نو به واسطه فعالیت های علمی و خلاقانه جهت تحقق جذب حداکثری در بسیج، ارتقای سطح تحصیلی بسیجیان پایگاه ها، پیوند فعالیت های علمی و تربیتی و حمایت از ابتکارات، اختراعات و تحقیقات مخترعان و محققان بسیجی انجام گرفت.

پس از انجام ارزیابی نهایی پایگاه های مقاومت بسیج نسبت به میزان اهتمام در تحقق اهداف سازمانی رتبه بندی می‌شوند.

گفتنی است معاون علمی، پژوهشی ناحیه ابوذر همچنین ضمن حضور در پایگاه هسته علمی از ساخت دستگاه بافندگی که تلفیقی از دو دستگاه بافندگی(قالیبافی و خیاطی) میباشد نیز بازدید کرد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶:۴۸

شناسه خبر: 94355

مطالب مرتبط :
جشنواره

حضور مخترعین بسیجی اردبیل در پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری به روایت تصویر

مخترعین بسیجی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری حضور دارند.

انقلاب اسلامی

دستاوردهای علمی مخترعین سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اردبیل

سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل طبق بیانات مقام معظم رهبری از نخبگان، مخترعین و مبتکرین استان حمایت های خود را انجام داده است و در جهت تجاری سازی طرح های مخترعین و مبتکرین پیشگام بوده است.

جشنواره ایده های برتر

معاونت علمی، پژوهشی ناحیه ابوذر برگزار می‌کند:

جشنواره ایده های برتر

دومین جشنواره ایده های برتر ناحیه ابوذر به صورت آنلاین در دهه فجر برگزار می‌شود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب