مرکز استعدادیابی سیمرغ طلایی برگزار می‌کند؛

انتخاب رشته تحصیلی به دو صورت حضوری و مجازی

با توجه به اهمیت انتخاب رشته تحصیلی و طیف اثرگذاری گسترده این انتخاب بر ابعاد مختلف زندگی فرد مرکز استعدادیابی سیمرغ در تحقق این هدف استعدادیابی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ با توجه به اهمیت انتخاب رشته تحصیلی و طیف اثرگذاری گسترده این انتخاب بر ابعاد مختلف زندگی فرد (فرآیند آموزش، انتخاب رشته و گرایش تحصیلی، شغل، سطح درآمد، جایگاه اجتماعی، سلامت روانی و…)، استفاده از ابزارهای روانشناختی (تست‌های شخصیت و جلسات مشاوره تخصصی) و ابزارهای روانسنجی (تست های هوش ـ تست های استعدادیابی و رغبت سنجی تحصیلی و شغلی) ضروری است.

جهت تحقق این هدف (انتخاب رشته تحصیلی مناسب)، مرکز استعدادیابی سیمرغ طلایی به مناسبت گرامیداشت دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به دو صورت حضوری و مجازی در تمامی رشته ها و متناسب با توانمندی و شخصیت دانش آموزان با شرایط و تخفیفات ویژه شما را در این زمینه راهنمایی و استعدادیابی می‌کند.

علاقمندان می‌توانند به مرکز استعدادیابی سیمرغ طلایی واقع در میدان توحید، خیابان نیایش شرقی، پلاک ۳۷ طبقه ۷ واحد ۷۰۴ مراجعه و یا با شماره ۰۹۰۵۰۲۱۵۷۰۲ تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۸:۳۹

شناسه خبر: 94373

مطالب مرتبط :
اختتامیه جشنواره ایده های علمی برتر

اختتامیه جشنواره علمی ایده پردازی و تجلیل از فعالان علمی برتر ناحیه ابوذر

جشنواره علمی ایده پردازی ناحیه ابوذر که با هدف سنجش استعدادها و استعدادیابی و همچنین توسعه ابتکارات، اختراعات و نوآوری ها برگزار شده بود طی مراسمی به کار خود پایان داد.

کارگاه آموزشی استعدادیابی

مرکز استعدادیابی سمیرغ طلایی برگزار می‌کند؛

کارگاه آموزشی استعدادیابی

کارگاه آموزشی استعدادیابی ویژه مادرانی که کودکان ۳ تا ۱۰ ساله دارند در جهت شناسایی استعدادهای آنها برگزار می‌شود.

۲۱۱۱

علم و فناوری گزارش می‌دهد:

علاقه، مهم‌ترین ملاک انتخاب رشته تحصیلی/ علاقه تحصیلی ضامن سلامت روحی و روانی است

باتوجه به فرارسیدن بحبوحه انتخاب رشته آزمون سراسری، لازم است دانش‌آموزان با شناخت و آگاهی کافی و متناسب با علایق و زمینه‌های شخصیتی خودشان تعیین رشته کنند.

لزوم توجه والدین به علایق فرزندان در انتخاب رشته تحصیلی

یک کارشناس ارشد آموزش و پرورش مطرح کرد

لزوم توجه والدین به علایق فرزندان در انتخاب رشته تحصیلی

یک کارشناس ارشد آموزش و پرورش بر لزوم توجه والدین به استعدادها، توانایی ها و علایق فرزندان در انتخاب رشته تحصیلی تاکید کرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب