مجری طرح اپلیکیشنTeiesee:

اپلیکیشن Teiesee تعاملات درون سازمانی را مجانی کرد

مجری طرح اپلیکیشن Teiesee گفت: این اپیکیشن تعاملات درون سازمانی اعم از مکالمات صوتی و تصویری را بدون نیاز به اینترنت و هزینه تلفن انجام می دهد.

 

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان گلستان، «علی رحیمی حسین آبادی» و  «مسلم خان بیکی» توانستند اپلیکیشن « Teiesee » را طراحی کنند.

 

عضو هیئت علمی آموزشکده فنی و حرفه ای شهید چمران گرگان می گوید: در هر شرکت سازمان یا هر مکانی که مجموعه ای از افراد با یکدیگر مشغول به کار هستند نیاز به تعامل با یکدیگر وجود دارد که محدودیت های بسیار و خدمات محدودی دارد.

 

حسین آبادی بابیان اینکه  استفاده از تلفن داخلی مبتنی بر IP نیز هزینه بسیار بالایی دارد، متذکر شد: استفاده از بستر اینترنت(نرم افزار چت، صوت و تصویر) نیز مشخصا نیاز به اینترنت دارد.

 

وی گفت: اپلیکیشن Teiesee این امکان را به کاربر می دهد که بدون استفاده از اینترنت و بدون نیاز به سرور داخلی امکان مکاله صوتی یا تصویری را در بستر شبکه سازمان «LAN»  داشته باشیم.

 

عضو هیئت علمی آموزشکده فنی و حرفه ای شهید چمران گرگان ابراز داشت: برای انجام این کار تا حد امکان از پروتکل های استاندارد استفاده شده است.

 

حسین آبادی تاکید کرد: مسائل پیش روی این پروژه شامل ایجاد یک پروتکل سیگنالینگ بدون نیاز به سرور ، پیاده سازی یک مکانیزم Register/Discovery در بستر شبکه بدون نیاز به سرور، استفاده از پروتکل های انتقال صوت و تصویر استاندارد بدون نیاز به سرور و مواری از این دست همگی در بستر سیستم عامل اندروید (که خود نیز مسائل بسیار در پیاده سازی دارد) است که با موفقیت طراحی و پیاده سازی شده است.

 

گفتنی است؛ علی رحیمی حسین آبادی  و مسلم خان بیکی مجریان و طراح این اپلیکیشن هستند.

زمان انتشار: یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳:۰۵

شناسه خبر: 94390

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب