مخترع گلستانی خبر داد

ساخت پرینتر سه بعدی با دقت ۵۰ میکرون در گلستان

مخترع گلستانی از ساخت پرینتر سه بعدی با دقت ۵۰ میکرون در گلستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان گلستان، «صفا دانا» مختر و مبتکر گلستانی از تولید انواع دستگاه های cnc و پرینتر سه بعدی در گلستان خبر داد.

 

این مبتکر و مخترع گلستانی می گوید:  واحد فناور صنعت بنیان سایر که در سال 96 توسط جمعی از مهندسی الکترونیک و کامپیوتر با هدف طراحی و ساخت محصولات صنعتی به ویژه دستگاه cnc در ابعاد و توان های مختلف تاسیس شد.

 

دانا یادآور شد: شرکت صنعتی بنیان سایر در ابتدای کار پس از تولید و فروش موفق چند دستگاه cnc چوب و فلز درصدد ایجاد واحد تحقیق و توسعه برآمد و توانست در آن واحد پرینتر سه بعدی با دقت بالا طراحی و پس از تولید این محصول را روانه بازار کند که با استقبال واحدهای تولیدی و صنعتی رو به رو شد.

 

وی افزود: اکنون شرکت صنعت بنیان سایر در تلاش است تا با طراحی و ساخت دستگاه های cnc و پرینتر سه بعدی متناسب با نیاز و درخواست مشتری در ابعاد بزرگ و بسیار کوچک گامی بزرگ در عرصه تولید تجهیزات برش و پرینتر بردارد.

 

این مبتکر گلستانی یادآور شد: پرینتر سه بعدی ساخت شرکت صنعت بنیان سایر قابلیت استفاده در ابعاد 25*21*21 سانتی متر را دارد و توان پرینتر طرح هایی با دقت 50 میکرون است.

 

دانا متذکر شد: یکی از شاخصه های این سیستم عملکرد بدون صدا و با دقت بسیار بالاتر از حد معمول است و این پرینتر مجهز به وای فای، کارت خوان micro sd و صفحه نمایش  است و دارای قابلیت اتصال به کامپیوتر است.

زمان انتشار: سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 94419

مطالب مرتبط :
یک روش جدید چاپ سه‌بعدی برای رفع کمبود عضو پیوندی ایجاد شد

توسط دانش آموخته دانشگاه صنعتی اصفهان؛

یک روش جدید چاپ سه‌بعدی برای رفع کمبود عضو پیوندی ایجاد شد

به دلیل کمبود اندام جهانی و اهداکنندگان محدود عضو، هزاران بیمار در صورت صدمات شدید، بیماری یا شرایط ژنتیکی بدنبال اندام و بافت باقی مانده‌اند، اما اکنون سامان نقیه‌ محقق ایرانی با چاپ زیستی جدید سه بعدی، ساختار متخلخل از لایه آلژینات ایجاد کرده است که چنین ساختاری منافذ متصل به هم دارد و یک محیط سلول دوستانه فراهم می‌کند.

ژتراتور

مخترع گلستانی مطرح کرد

ساخت ژنراتور بدون سوخت و بدون منبع ذخیره

مخترع گلستانی توانست ژنراتور برق به صورت متمرکز بدون نیاز به هیچ گونه سوخت و بدون آلاینده را طراحی کند و بسازد.

مخترع گلستانی

نبوغ مخترع علی آبادی مورد توجه آلمانی ها قرار گرفت

مخترع گلستانی می گوید در حال حاضر از استان ها و حتی کشورهای اروپایی و منطقه ثبت سفارش برای خرید دستگاه خراطی دارم و این در حالی است که در مرحله ثبت اختراع این دستگاه قرار دارم.

پرینتر

با این پرینتر سه بعدی تفکرات خود را پرینت بگیرید

«اسپارک میکر اورجینال ۳D» طرز فکر شما را درباره پرینت سه بعدی تغییر می‌دهد.

پرینتر سه بعدی پیوند عضو

مهندس عباسپور:

پرینتر سه بعدی پیوند عضو، هزینه درمان را کاهش می‌دهد.

مهندس علیرضا عباسپور گفت: دستگاه پرینتر سه بعدی عضو بدن انسان این امکان را به بیمار می‌دهد تا با کمترین هزینه درمان شود.

حسن محمودی

با حمایت بسیج علمی انجام شد :

ساخت بزرگترین پرینتر سه بعدی کشور توسط مخترع جوان گلستانی

حسن محمودی مخترع جوان گلستانی توانست پرینتر سه بعدی با کاربرد صنعتی را با حمایتهای مالی سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان گلستان اختراع کند .

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب